Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Природни бедствия.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Avalanche_Master
Ликантроп

Брой мнения : 409
Registration date : 18.04.2011

ПисанеЗаглавие: Природни бедствия.   Пет 09 Дек 2011, 14:49

Със сигурност всеки от нас е преживявал наводнения, земетресения и големи снегове. Неведнъж страната ни е била блокирана поради факта, че колкото и да мрънкаме, няма как да се изчисти 1,50 м. сняг за нула време. Друг път сме преживявали по-страшни земетресения, които са ни изкарвали на улицата. Трети път сме оставали блокирани в някоя част на града заради наводнен подлез.

Та, когато слушах за "екстремното" шотландско време, ми ставаше смешно. Хората се оплакват от 5 см. сняг, малко лед, и средни температури за зимата от порядъка на -5 градуса, и повечко мъгли и дъжд. Да, ветровете са силни, но си мислех, че едва ли са по-силни от тези за България.

Всъщност, като се замисля, преживявал съм доста екстремни неща - от суша в България, която продължава към месец, до наводнения в Румъния, които срутват мостовете зад нас и предизвикват свлачища пред нас (без шега, висяхме 10 часа да разчистят пътя, защото нито напред, нито назад нямаше мърдане). Но все пак, не бях преживявал торнадо.

До вчера де. Да, не мина през апартамента ми, дори не мина през центъра на града, дори не било баш торнадо (макар да си вдигало неща като контейнери за боклук и по-леки коли във въздуха) - но самият факт, че в града, в който в момента живея, вилня смерч, си е плашещ. В същото време бях навън, и се хващах по стълбовете, за да не ме отнесе вятърът. Страшничко, откъдето и да го погледнеш.

Та, като говорим за това, кое е най-страшното природно бедствие, което сте преживявали? Току-виж някой се окаже, че е бил в Исландия миналата зима...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8162
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Природни бедствия.   Съб 10 Дек 2011, 23:26

: OOO
Лелее?? Какво е чувството??

Природни бедствия.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Природни бедствия.
» Природни образувания или човешка дейност?
» Национални и природни паркове и техните резервати в България.
» Седемте най-странни природни феномена