Природни бедствия.

Предишната тема Следващата тема Go down

Природни бедствия.

Писане by Avalanche_Master on Пет 09 Дек 2011, 14:49

Със сигурност всеки от нас е преживявал наводнения, земетресения и големи снегове. Неведнъж страната ни е била блокирана поради факта, че колкото и да мрънкаме, няма как да се изчисти 1,50 м. сняг за нула време. Друг път сме преживявали по-страшни земетресения, които са ни изкарвали на улицата. Трети път сме оставали блокирани в някоя част на града заради наводнен подлез.

Та, когато слушах за "екстремното" шотландско време, ми ставаше смешно. Хората се оплакват от 5 см. сняг, малко лед, и средни температури за зимата от порядъка на -5 градуса, и повечко мъгли и дъжд. Да, ветровете са силни, но си мислех, че едва ли са по-силни от тези за България.

Всъщност, като се замисля, преживявал съм доста екстремни неща - от суша в България, която продължава към месец, до наводнения в Румъния, които срутват мостовете зад нас и предизвикват свлачища пред нас (без шега, висяхме 10 часа да разчистят пътя, защото нито напред, нито назад нямаше мърдане). Но все пак, не бях преживявал торнадо.

До вчера де. Да, не мина през апартамента ми, дори не мина през центъра на града, дори не било баш торнадо (макар да си вдигало неща като контейнери за боклук и по-леки коли във въздуха) - но самият факт, че в града, в който в момента живея, вилня смерч, си е плашещ. В същото време бях навън, и се хващах по стълбовете, за да не ме отнесе вятърът. Страшничко, откъдето и да го погледнеш.

Та, като говорим за това, кое е най-страшното природно бедствие, което сте преживявали? Току-виж някой се окаже, че е бил в Исландия миналата зима...
Avalanche_Master
Ликантроп

Брой мнения : 409
Registration date : 18.04.2011

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Природни бедствия.

Писане by ℛiddℓℯ on Съб 10 Дек 2011, 23:26

: OOO
Лелее?? Какво е чувството??

Брой мнения : 8151
Registration date : 04.01.2008