Протестите в БГ

Предишната тема Следващата тема Go down

Протестите в БГ

Писане by ℛiddℓℯ on Съб 22 Юни 2013, 17:31

Айде да видим какво ще кажете и за това.
Какво мислите за протестите в България, за политическото положение и какъв предвиждате да е краят на всичко това?

Брой мнения : 8132
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: Протестите в БГ

Писане by bella_3p on Пон 24 Юни 2013, 20:11

Мисля, че българите откриха правилния подход и разбраха, че с нашите политици по мирен път и чрез преговори не могат да се разберат. Подкрепям ги още от първите протести за тока до сега с тези за ДАНС, НО, за мен тук има едно голямо "но". Много от хората по тези протести не знаят защо са там, а просто искат да изразят агресията си. Говорила съм с мои връстници, протестиращи "националисти", които дори си нямат и на представа защо са на протест...

Наскоро един от тях ми разказа как с брат си бил отишъл да протестира в София и как когато жандармерията започнала да ги отблъсква той ги целил с камъни, но без да иска улучил млада жена по главата и представете си това ми го разказва с широка усмивка сякаш е голям герой. Точно тогава подкрепата ми към протестиращите спадна, но все още мисля че има хора, които знаят какво искат и с още усилия биха могли да свалят поне най-корумпираната част на правителството, а именно Герб. 

И аз не разбирам много, но има неща по които не трябва да си голям разбирач, за да ги проумееш. Силно се надявам хората да не се откажат точно сега, когато започнаха да постигат напредък Smile
bella_3p
Mad to live

Брой мнения : 239
Registration date : 29.12.2012

Вижте профила на потребителя

Писане by odd soul on Вто 25 Юни 2013, 15:09

мен мн ме дразнят тия протести
хубаво, искате да се махне правителството
окей, махаме го, ама дали някой осъзнава, че НЯМА кой друг да сложим? абсолютно всички партии се изредиха, нови няма, а ако нфсб (недай си боже) влязат в парламента, аз отивам и правя грандиозен протест. точка.

даже ня да коментирам как повечето хора на тоя протест даже не знаят защо са там, нито пък защо протестират
абе българска му работа
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 797
Registration date : 01.01.2013

Писане by ℛiddℓℯ on Вто 25 Юни 2013, 16:14

тоя път хората много добре знаят защо протестират
точно затва го наричат протеста на интелигентните хора
защото излизат с конкретни желания, действително знаят срещу какво се борят и какво ги е провокирало, а не са лумпени, които да трошат
излизат с плакати, които чрез умел сарказъм или директност разкриват бруталната истина
и не са просто хаотични маси, няма вандализъм; когато някой излезе да говори, тоя път говори интелигентно, т.е. хората много конкретно изявяват срещу какво са и какво искат:
казват, че е крайно време да се върне по някакъв начин морала в политиката, изкарват наяве всичките мизерии, които се опитват да се направят в момента и заявяват, че това е протест срещу покварената българска политика като цяло и че е крайно време да има някаква промяна в тия тенденции
затова и искат експертно правителство, а не примерно нови избори, защото ЗНАЯТ, че няма от кого да избират... те казват: не искаме да се върнат ГЕРБ, не искаме да избираме някой от старите мошеници, искаме ПРОМЯНА във функционирането на политиката като цяло; т.е. да е по-прозрачно, да е по-морално
едно експертно правителство поне ще внушава всеки ден идеята, чрез която е наложено - най-сетне да се отстрани пълния монопол, която има покварата в българската политика
дори и да нямат феноменални резултати, протестите поне по някакъв начин са противодействие на покварата, поне се вижда, че хората не са се предали напълно!
иначе, щат или не щат, под обществен натиск управляващите трябва да се съобразяват поне малко
защото под обществен натиск те няма да могат да правят каквото си искат
освен ако не искат гражданска война
 всички знаят, че и другите политици са мошеници
но хората няма да търпят БСП и ДПС да унищожат държавата просто
щото българин няма да позволи да се потурчи държавата, както се бяха засилили да слагат турци министри, турци областни оправители и да махат български автори, пазители на националната идея като ВАЗОВ и БОТЕВ, МАЙКА ВИ ДЕЙБА МАФИОТСКА МРЪСНА, КАК НЕ ВИ Е СРАМ С ГНУСНИТЕ СИ НАСРАНИ РЪЦЕ ДА БАРАТЕ АВТОРИТЕ НА БЪЛГАРИЯ, НАЙ-МИЛОТО И СВЯТОТО В ИСТОРИЯТА НИ!!! $№€$%§$
независимо кой сложат, ще е по-добре от тия кенефи, сериозно
БСП и ДПС са от всички най-големите развратници и хората държат да им покажат, че просто няма да им се получи тоя път, ВСИЧКО ще е по-добре от такъв ужас на ужасите и дори протестите да не постигнат революционни резултати, поне показват, че българинът е съхранил по някакъв начин достойнството, себеуважението си и борческия си дух
ако ние поне не показваме недоволството си по някакъв начин, с какво ставаме по-различни от едни жалки роби?
по дяволите, поне да им покажем, че ги мразим!! да им натякваме всеки ден, че повече не можем да траем безхаберието им!
щото може да те дразнят протестите,
ама тия протести ще попречат на най-безумното правителство в историята на България; просто ВСИЧКО ще е по-добре от това правителство. БСП и ДПС трябва да се забранят със закон, да се изгорят, да бъдат изклани. Тези хора НЯМАТ душа; ДПС и БСП биха потъпкали ВСИЧКО българско, щото ДПС очевидно сънуват мокри сънища за една турска България, а БСП и АТАКА пък свършват като видят пари. Просто начина, по който бяха почнали да огранизират управлението... за четири години щеше да вкара страната ни в гроба.
може би ти просто не си гледала достатъчно за какво става въпрос, но тоя път тия, които излизат на протестите са достатъчно интелигентни хора, които достатъчно ясно знаят срещу какво се борят - срещу безумните планове на една безумна троица, която е просто очеизвадно отвратителна
И хората чрез тия протести по някакъв начин искат да покажат, че вече няма да толерират мафиотската тенденция, която се е установила
щото ако си бяха останали вкъщи,
сега България щеше да се разпредели между турци и руски продажници, а да и Атака, които са едни малки лайненца, които за да се докопат до власт и пари, няма да имат срам даже да лижат земята
Защото знаеш ли коя е наистина българската работа?
да си седим вкъщи, да се оплакваме и да не правим нищо
и когато действително се направи нещо, да почне да се критикува с надменноста на дървени философи
А дори и всички политици да са боклуци, ако хората не се предадат, а продължат в тоя дух, малко или много политиците ще трябва да се съобразяват
Крайно време е българите да се вземат в ръце и да станат обществено активни, иначе мафиотската тенденция няма да се промени, а ще се удълбава още повече
И може би протестите няма да постигнат върховно различен успех, но така се почва. За това служат протестите - хората да им изкарват кирливите ризи и те да не могат да си правят каквото искат, поне не и изцяло. Защото без тия протести сега щеше да има и реформата в литературата, и Пеевски да управлява ДАНС, България да се подложи на турцизиране, което се замазва с хвърляне на прах в очите, и на безхаберието на БСП, които са абсолютно безочливи продажници. Много хора мразят ГЕРБ и може би и те не са цвете са мирисане, но БСП и ДПС са мнооооооооого по-зле. Най-малкото ДПС са турци и то не просто да са някакви невиннички турци, а такива които съвсем съзнателно искат да подронят българщината. А Сергей Станишев е руска подлога, която срещу пари би приела квито и да е руски искания, независимо как биха увредили българската политика; и за да може да е на власт, няма да спре и своеволията на турските шовинисти. А Атака .... големите националисти, които "нямало да пречат на ДПС да управлява" .......... в смисъл, да, сериозно, да ги оставим като някви роби да оризеляват държавата в следващите години ли? Хората много добре знаят срещу какво излизат, срещу какво се борят и какво искат и може би трябва повече да видиш за какво става въпрос преди да съдиш ситуацията. Щото протеста отсега е мноооого по-различен от този, който се наблюдаваше при свалянето на ГЕРБ. И дори в крайна сметка да се постигне връщането на ГЕРБ, дори това ще е мнооооого по-добре, отколкото ТУРЧИН ШОВИНИСТ ДА НИ БАРА СВЕЩЕНАТА ДЪРЖАВА, ДА ИМ ЕБА МАЙКАТА МИЗЕРНА №$%$§%€§%€*%€* И ТО С ПОДКРЕПАТА НА БЪЛГАРСКИ БОКЛУЦИ, БАРЕМ ДА БЕШЕ НАСИЛСТВЕНО $№€$%§*€%
Този протест вдъхва усещането за някаква промяна, и когато след тоя протест дойде друг, нещата няма да имат избор освен да почват да се променят.
Просто няма да дойде магическа сила, която да ни избави.
Но ето такива неща ни съхраняват поне малко от абсолютното безхаберие на политиците...
не че БСП някога ще оставят власта, освен ако не почнат вече да ги налагат със сопите накрая, де
особено днес, ебахти наглеците
спрятат ми подкупени анти-протести и издигат лозунги "ние помним '97, бойко и цветанов - вън"
да им еба майките, точно те са били тези на власт тогава, и точно Станишев е бил от виновниците за всичко
пффф

пс. много мразя политиците и май ми личи Very Happy:D:Dнадявам се да не мислиш, че крещя на теб или нещо, говоря толкова язвително, щото ми е писнало вече от всички боклуци, заради които страната върви само надолу и надолу и надолуууууууу, и хората или се мъчат, или бягат, дейба и ЖИВОТНИТЕ, дейба и ЧУДОВИЩАТА, дейба, и с ръкавица ще ме е гнус да ги докосна! в смисъл, не съм ядосана на теб и не искам да мислиш, че е така заради патоса в поста ми Д: Д: Просто ми писна как българите биват брутално експлоатирани заради МАЛОУМНИЦИ МАЛОУМНИЦИ МАЛОУМНИЦИ

пс. 2

Писане by ℛiddℓℯ on Сря 18 Сеп 2013, 01:16

над 3 месеца протести и в правителството са like "мех".
машала.

Писане by ερsilonε on Сря 18 Сеп 2013, 21:01

Riddle написа:над 3 месеца протести и в правителството са like "мех".
машала.
тва си го мисля от мноооого време.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3169
Registration date : 12.10.2009

Писане by Добавям коментари on Съб 28 Сеп 2013, 20:33

спрятат ми подкупени анти-протести и издигат лозунги "ние помним '97, бойко и цветанов - вън"
Извинявай, имаш ли завършено основно образование? Rolling Eyes
И защо контрапротестите да са подкупени? Нали от ГЕРБ си признаха, че са пратили 50 автобуса с пътници за протеста против правителството? Кой е подкупен в случая? А за интелигентността може да се поспори, тъй като надали един интелигентен човек ще се захване да чупи и кърти плочи и павета за 30 хиляди лева, в името на неясно какво - освен, може би, на поредното ненужно издояване на джоба на данъкоплатеца. Нали иначе сте против това?

Като гледам какви индивиди протестират срещу правителството, май почвам да го подкрепям... Rolling Eyes

Добавям коментари

Брой мнения : 3
Registration date : 28.09.2013

Писане by SatanicSlayer on Съб 28 Сеп 2013, 20:46

Подкрепяш Мишо шамара и купчина комунистически бабички, които и грам не са работили в миналото, а само ламтят за високи пенсии изкарани на гърба на данъкоплатците в държавата?
SatanicSlayer

Брой мнения : 603
Registration date : 26.01.2013

Вижте профила на потребителя http://satanicslayer.blogspot.com/

Писане by ℛiddℓℯ on Нед 29 Сеп 2013, 14:37

хахаха, дае пич, подкрепяй турчолята
дано правнука ти Хасан е мн горд от славната история на турското управление по земите ни
хуу, пич, подкрепяй правителство на най-бруталното продажничество, на най-мазното нагъване на народната баница
смисъл, аз не виждам защо изобщо да се занимавам с човек, който не вижда покварата във Волен Сидеров, Станишев и Доган и изобщо това, в което партиите им са .. мутирали
и МНОГО ЯСНО, че са подкупени контрапротестите
тва е изобщо ВЪН от въпрос
кво, мислиш, че управляващите няма да измислят начин да си защитят личните интереси по някакъв начин?
подкупват гладни бабички, дядовци и квито продажници има, карат медиите да промиват мозъците на хората
и ХОП , ама ЕТО, народът не е ИЗЦЯЛО против нас, затова ни оставете да си изкараме мандата и си напълним хубавичко коремите
никой не ти е казал, че ГЕРБ са цвете за мирисане
но БСП, Атака и НАЙ-ВЕЧЕ ДПС са просто за РАЗСТРЕЛ
 много бързо забравяте предишното управление на БСП междудругото

Писане by Добавям коментари on Нед 29 Сеп 2013, 23:41

Laughing
Как бързате да снасяте... колко е лесно да ви провокира човек!
Като не подкрепяте ГЕРБ, кого подкрепяте?
СДС ли? Защо? Вие нещо знаете ли за него? Или крякате, защото мамчетата и татенцата ви са либерали и са ви набивали от пелените, че "идва новото време", че сте "динамични, креативни млади хора"?

Ако не подкрепяте и СДС, щото реално то не съществува - какво искате тогава? Прословутата промяна в изборния кодекс? А вие въобще чели ли сте го тоя кодекс? В случай, че знаете за съществуването му, де...

Хехехехе... Цялата ви работа е пародия. Аз даже не ви нагрубих, но вие побързахте да покажете колко сте "интелигентни" и каква "миролюбива" символика имало името на протеста "ДАНСWithMe" Laughing

Хасан ми вика... Сигурно имам по-малко турска кръв от теб, щото на 1/2 принадлежа към народ, който никога не е бил под ничие иго, камо ли пък под османско/татаро-монголско. И ако тия смешки с ДПС-то са ти единственото оправдание... жалко за теб, щото американско-либералното робство, което ще избереш, няма да те остави да изкорениш ислямизацията от българските земи. Напротив, ще я внедри още по-дълбоко.
Дума като "междудругото" в българския не съществува, може би имаш предвид "между другото", като си такава патриотка, да се беше ограмотила малко ли, де да знам и аз...scratch

П.П. Към господинчето с бабичките - тия бабички, дето не са работили, са буржоазните царистки. LaughingШамара... даже той е по-поносим от тълпата гнусни шейсетари, които вкъщи ходят голи и пред правителството се излагат като кифладжии. Какво безсилие само е да присвоиш думата "лумпен", за да я ползваш като похвала!...

Добавям коментари

Писане by ερsilonε on Пон 30 Сеп 2013, 10:13

Добавям коментари написа:Като не подкрепяте ГЕРБ, кого подкрепяте?
СДС ли? Защо? Вие нещо знаете ли за него? Или крякате, защото мамчетата и татенцата ви са либерали и са ви набивали от пелените, че "идва новото време", че сте "динамични, креативни млади хора"?
Ако не подкрепяте и СДС, щото реално то не съществува - какво искате тогава? Прословутата промяна в изборния кодекс? А вие въобще чели ли сте го тоя кодекс? В случай, че знаете за съществуването му, де...
точно за това не ходя на тия протести.
едините не знаят за какво протестират,
другите ходят за да се правят на велики,
третите са там, за да си намерят гаджета.

това, разбира се, не значи, че съм доволна от случващото се.

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Писане by ℛiddℓℯ on Пон 30 Сеп 2013, 14:48

хах, да, уоу, отговаряме ти, ама не забравяй, че ти си случайният идиот, който се регистрира някъде, само за да се нахвърля срещу хората... така че кой е по-жалък в случая?
+ това, че казах, че Герб не са цвете за мирисане, не означава, че не съм казала, че ги предпочитам поне малко пред тая отвратителна коалиция, която се формира от хора с противоположни идеи, само и само да се наплюскат едно хубавичко. :} От хора, които само знаят да лаят, плюят и хленчат. Бойко Борисов може да е бил всякакъв, но беше по човек на място от тях. При протестите подаде ли си оставката? Подаде я. А сега? Глас народен, глас в пустиня...
Изобщо не казвай, че подкрепям СДС и не изтъквай други "мои" мисли, все едно аз съм ги казала.
И ако си ми чел поста по-горе внимателно, щеше да видиш, че хората искат изцяло подновяване на лицата в политическия живот, ама ти гледаш много избиртелно. Хората са разочаровани от всички и затова настояват за цялостна промяна, а не просто за нови избори, защото ВСИЧКИ в поитиката са се доказали като разочарование. 
И е много жалко да се захващаш за правописни грешки, все едно те по някакъв начин ще ти подкрепят тезата.
Шерлок, като съм на компа не мисля толкова как точно цъкам на клавиатурата, щото за разлика от теб не се вживявам като шибан хейтър, чиято единствена цел в живота явно е отчаяно да си търси форуми и сайтове в интернет пространството, където да си избива комплексите с омраза към непознати хора.
Знаеш ли колко е жалко някакъв случаен индивид да се регне и веднага да почне да се заяжда с всички и то не да си залага конструктивно тезата, ами да хули останалите?
Ели, трябва да има протести, за да се покаже, че хората не са се предали съвсем докрай. Българите и без това предават богу дух, това поне по някакъв начин им поддържа чувството, че все още могат да се противопоставят.
И на матурата имам 5.98, така че не си ти този, който ще ми съди познанията. Wink
И пич, ако ти беше човек, който трябва да се вземе предвид, щеше да си напишеш мнението по човешки и съответно да проведем нормална дискусия. Но ти очакваш, че след като ме обидиш, че нямам основно образования, няма да ти отговоря по-рязко и вече почвам да "снасям"? А твоето собствено поведение как ще го коментираш, света водо ненапита?
Твоята цел е просто да дразниш хората ^^ какво геройство, какво ПОСТИЖЕНИЕ в живота. Пишката ти порасна с 30 сантиметра.

Писане by ερsilonε on Пон 30 Сеп 2013, 19:30

аз се радвам, че има хора, които не са предали богу дух.
проблема е, че голяма част от тълпата изобщо не я ебе за нищо.
че дори правителството да падне, няма да си вдигнат гъза дори да гласуват отново.
щото тва са моите познати. просто ходят на някви събития, за да се правят на гъзари.
евалата на тия дето знаят за какво се борят, ама кой знае и те колко са...

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Писане by SatanicSlayer on Пон 30 Сеп 2013, 20:20

Добавям коментари написа:Laughing
Как бързате да снасяте... колко е лесно да ви провокира човек!
В момента освен да провокираш собствената си умствена изостаналост, друго не правиш. Това, че си трол си личи от 5 километра +\- 5 000 метра, но какво ли разбира човек с моите познания по политика спрямо висша истанция като теб, който се гъзи на всички управляващи да му бутнат малко кинти в дуп... джобовете.
Като не подкрепяте ГЕРБ, кого подкрепяте?
Аз си казвам и не крия, че съм Костовист, тъй като без него сега още щеше да сърфираш из нета с Правец 16 и щеше да се чудиш дали да дадеш 500 000 лева за нов чадър, когато завали дъжд. Но ако си с по-добър компютър от българската мощна машина, значи си потомък на комунисти и сигурно имаш окачен потрет на Жан Виденов.

Не ти знам възрастта, но това, което плямпаш в момента прилича, че си бил на Бузлуджа и си ял от кебапчетата, докато хората мизерстват заради великата социална политика, която е бреме на всяко общество или работниците плащат всичко на мърдите, които ги е страх, да си развалят грима и маникюра.

Тук не става въпрос за изборния кодекс, тук става дума, за Конституцията като цяло. Ако се беше разтърсил, какво точно искат тези протестиращи, щеше да разбереш това, но нали е по-яко да гледаш независими медии, като tv7 и да слушаш лайновоза Бареков, който при една наистина работеща съдебна система, вече щеше да топли с тялото си мургавите си приятелчета в пандиза, заради случая с намерените изборни листи.

Хехехехе... Цялата ви работа е пародия. Аз даже не ви нагрубих, но вие побързахте да покажете колко сте "интелигентни" и каква "миролюбива" символика имало името на протеста "ДАНСWithMe" Laughing
Много си забавен, я ми цитирай точен текст, къде точно се споменава в предишните два поста преди твоята прагматическа незаменяема мисъл написа тези глупости, с които в момента се боря.

Хасан ми вика... Сигурно имам по-малко турска кръв от теб, щото на 1/2 принадлежа към народ, който никога не е бил под ничие иго, камо ли пък под османско/татаро-монголско. И ако тия смешки с ДПС-то са ти единственото оправдание... жалко за теб, щото американско-либералното робство, което ще избереш, няма да те остави да изкорениш ислямизацията от българските земи. Напротив, ще я внедри още по-дълбоко.
Дума като "междудругото" в българския не съществува, може би имаш предвид "между другото", като си такава патриотка, да се беше ограмотила малко ли, де да знам и аз...scratch
Хахахахахаха да не си евреин бе Very Happy:D:D:D:D

П.П. Към господинчето с бабичките - тия бабички, дето не са работили, са буржоазните царистки. LaughingШамара... даже той е по-поносим от тълпата гнусни шейсетари, които вкъщи ходят голи и пред правителството се излагат като кифладжии. Какво безсилие само е да присвоиш думата "лумпен", за да я ползваш като похвала!...
Тия бабички, които са били буржуазни царистки са били избити от комунистите.

Друго се чудя, я ми кажи къде точно съм употребил думата лумпен?

И още нещо. Не забравяй в какво време живееш и какви думи казваш, тъй като всичко, което наговориш един ден ще се извърне срещу теб. Има едно нещо, което не всички хора притежават. Това се нарича мисловна логика. При теб това липсва, тъй като виждаш написани думи там, където ги няма.

И за да е по-забавна темата, ще ти кажа само едно - аз съм турчин.
SatanicSlayer

Писане by Добавям коментари on Вто 01 Окт 2013, 16:41

Растеж на пишки с 30 см (гладна кокошка просо сънува, а?), обиди по националност (не, не съм евреин, и не искам да бъда, за разлика от теб, явно... Rolling Eyes), жалки идиоти*, тролове, умствена изостаналост... с вас не може да се води дискусия. И пак старите аргументи - Бузлуджа, кебапчетата, правец, портрети на Виденов (умишлено не спомена Г. Димитров или Живков, нали?) А ти портрет на Костов имаш ли? А на Надето Михайлова? Биеш ли си... инжекции... против бяс, докато ги съзерцаваш?

Телевизия не гледам. Ползвам само нета, за да се осведомя, и чета мненията на хората, вместо да консумирам обработени, отполирани и орязани псевдо-факти, но ти явно имаш непреодолимото желание да ти промиват мозъка, та за това си развил такава фиксация относно Бареков, тв7 и прочие. Бориш се с глупостите ми, значи. Ако бяха глупости, нямаше да трябва да се БОРИШ с тях - тоя термин не е случаен.
Ти може и да не си употребил думата "лумпен", но на протестите я развяваха стабилно по едно време - "само лумпени сме тука, извинете", "извинете, и аз съм лумпен" - да продължавам ли? Да не излезе накрая, че аз знам по-добре от един костовист какво става на бутафорните му протести? Не че ме учудва това...

Западен дупедавец. Кой знае колко са се навеждали твоите роднини за СДС... "дисиденти" му викате вече, браво Rolling Eyes Избити бабички? Що ли познавам толкова много реститутки, след като всички "царски" бабички са избити, иди разбери. Някой от нас двамата живее в друга България, но кой ли... за мафията, ТИМ, ВИС и прочие въобще няма да отварям дума, че там не знам какво ще кажеш - може би си гъст с тях, та затова се плюнчиш така.

П.П. това изречение "Много си забавен, я ми цитирай точен текст, къде точно се споменава в предишните два поста преди твоята прагматическа незаменяема мисъл написа тези глупости, с които в момента се боря." как си го измъдрил, как си го нагласил да няма ясно сказуемо и реално развиващо се действие - не знам. В потрес съм от организацията на твоята прагматическа незаменяема мисъл, обаче. Shocked 
* Лиггле, ако ти пречи това, че съм се регистрирал, вземи сложи тест за политическа ориентация под формата за регистрация, та да не се стига до такива позорни ексцесии в бъдеще - някой да наруши системата на пацифисткото ви форумче EmbarassedАз даже не се регистрирах заради тая тема, но тъй като видях, че сте я почнали, си викам - що да не изкажа мнение... И да, пишеш неграмотно, ако тоя факт те дразни... аз какво мога да направя? Laughing

Добавям коментари

Писане by SatanicSlayer on Вто 01 Окт 2013, 19:51

След като си във форума по други причини, покажи какви са, тъй като само с първия си пост, който е директно заяждане с потребителите на този форум, а не изказване на мнение.

Мнението на всеки един човек е важно, но започнеш ли с личностни нападки е обикновено да ти се нахвърлят с такива.
Започнах да говоря като админ, въпреки, че точно в този форум не съм такъв.

Ето ти първите няколко неща, с които ще ти отговоря на поредната доза несвързани изречения, които си казал.

Отново в поста си не казваш абсолютно нищо. Нито за самите протести изцяло, нито за символиката им, нито за цялата обстановка в България откакто ги има.

Освен това форумът е доста красив и наистина пацифистично настроен, което много ми допадна още първият път, когато попаднах тук и това е причината всяка вечер нонстоп да съм в него и да чета произведенията на писателите-любители.

И да се върнем към личната ти нападка към мен:

Да редно е да ми върнеш обидните реплики, но си ги заслужи, както и аз си ги заслужих да ми отвърнеш със същият тон, но се замисли - колко години социалистите са на власт и колко тъй наречените демократи и ще намериш отговор на въпроса за състояните на България. Това не се свежда отново да проучиш въпроса по разните коментарни местенца по сайтовете, това се свежда до ниво размисъл на индивидуалността.

Приятна вечер. Отивам да си купя пуканки, тъй като тази вечер има интересни мачове.
SatanicSlayer

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото