Find your passion

Предишната тема Следващата тема Go down

Find your passion

Писане by MireFairy on Сря 20 Ное 2013, 20:05

От известно време насам съм ужасно объркана и нямам представа какво правя с живота си. Та ми хрумна да ви питам:
1. Каква е вашата "страст" в живота? Кое е това, което осмисля битието ви/ носи ви най-много щастие/ кара ви да се чувствате пълноценни/ се е внедрило във всичките ви мечти и планове за бъдещето? Нещото, на което сте се посветили?
2. Как я открихте?
3. Случвало ли ви се е да я "загубите"? Какво правите в такъв случай?
MireFairy

Брой мнения : 22
Registration date : 01.11.2013

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Find your passion

Писане by ℛiddℓℯ on Чет 21 Ное 2013, 03:29

Страстта ми е да пиша, да танцувам, да изучавам езици и да рисувам. И манията по азиатските страни, особено Япония! Просто винаги тези неща са ми вдъхвали енергия, карали са ме да се чувствам жива, сякаш в мен ще изригне бомба от удоволствие. Особено при танцуването, защото там чрез музиката, движението, моджото :Д, тези усещания като че ли са най-силни. Не съм ги търсила специално - те просто си дойдоха по естествен път, зародиха с в мен от само себе си, явно ми е било заложено да харесвам такива неща, най са ми пасвали на характера..... Не се е случвало точно да ги загубя, може би по-скоро съм зарязвала нещата, поради прекаленото желание да съм ги увладяла перфектно на секундата, или пък поради някакви мои си депресивни глупости. И така. ;д

Брой мнения : 8151
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by Mey on Чет 19 Дек 2013, 23:37

Еми моята страст е да съм дива, свободна и да изразявам себе си. Тва не означава да не уча висше и такива неща, но по всякакъв начин гледам да изкарвам на показ това, което ме вълнува.
Mey
I can fuck him better, bitch!

Брой мнения : 20
Registration date : 19.12.2013

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics