Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Пон 19 Окт 2015, 11:55 pm

flower

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Пон 19 Окт 2015, 11:56 pm

Зюмбюлът ухае на детсвото ми. Веднага виждам пред очите си как вървя в градината на двора на село, докато си представям, че съм герой от компютърна игра, и се опитвам да усетя всичко край себе си като декор, фон на програмиран свят, в който аз обаче усещам, живея, жадувам, и зюмбюлът пръска уханието си в душата ми, и аз се навеждам към него, за да разбера как, дори създадена за нечие забавление, всичко може да има толкова прекрасен личен смисъл. Зюмбюлът просто ме радва, месест и натъртващо сладък, мъничък и кокетен, и направо ми се приисква да го сдъвча, защото очите и носът ми не могат да се насладят достатъчно, а някак си просто искам... да можех да го изям.

Брой мнения : 3164
Registration date : 12.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Пон 23 Май 2016, 8:31 pm

Белите маргарити ми напомнят на детството ми, планината и старото ми куче .
Розовата роза ми напомня на дядо ми.
А азалиите - за баба, тя ги обожава.
Орхидеите ме карат да се сещам за едно старо приятелство, може би затова не ги обичам много. Същото е и герберите.
И любимите ми цветя са белите рози и калии, напомнят ми на чистота, красота и любов.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
James Raynor

Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Вто 24 Май 2016, 12:03 am

здравец

пред къщата ни на село пра дядо ми беше направил зелена пейка под и около която имаше страшно много здравец. сега пейката е изгнила и е останал само здравецът
Вижте профила на потребителя http://kingpeshko.byethost7.com/
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Чет 02 Юни 2016, 12:01 am

James Raynor написа:
здравец

пред къщата ни на село пра дядо ми беше направил зелена пейка под и около която имаше страшно много здравец. сега пейката е изгнила и е останал само здравецът
това е някак си много покрусително, става ми едно такова................

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Пет 29 Юли 2016, 10:16 pm

Да, розата ми напомня на разпада на моя принц Себастиан.

Брой мнения : 41
Registration date : 22.08.2016

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Чет 25 Авг 2016, 11:50 pm

Катнис. Напомня ми за Игрите на глада. Преди време, когато манията беше настъпила препрочитах няколко пъти книгите. Първата около четири пъти. И до ден днешен едва ли има ден, в който да не се сещам за въстанията, както и за Fuck the system.
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 764
Registration date : 01.01.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Пет 26 Авг 2016, 12:30 am

Dinitrophenol написа:
Катнис. Напомня ми за Игрите на глада. Преди време, когато манията беше настъпила препрочитах няколко пъти книгите. Първата около четири пъти. И до ден днешен едва ли има ден, в който да не се сещам за въстанията, както и за Fuck the system.

тоя пост аз ли съм го писала Very Happy
PianoGirl
mélancolie

Брой мнения : 62
Registration date : 27.05.2015

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   Сря 12 Окт 2016, 1:31 am

Розата ми напомня на викториански вампир.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?   

Има ли цветя, които изключително силно ти напомнят на нещо?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1