Имате ли вродена деликатност?

Предишната тема Следващата тема Go down

Имате ли вродена деликатност?

Писане by ℛiddℓℯ on Съб 12 Дек 2015, 23:39

Да обясня за какво става въпрос: умеете ли да преценявате какво кога да казвате? Да се сещате навреме кой от какво би се засегнал, коя тема е опасна, какво не бива да знае?
Или сте от тези (като мен), които, дори без да знаят как, успяват винаги да кажат най-неподходящото нещо с ужасни последствия?
Имате ли напредък, ако сте от втория тип?
Разкажете някоя ужасна случка.
pig
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8154
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: Имате ли вродена деликатност?

Писане by Vanko on Съб 12 Дек 2015, 23:41

Винаги преценявам и премислям думите си, освен ако не съм много ядосан... Very Happy Very Happy
Vanko

Брой мнения : 655
Registration date : 08.12.2015

Вижте профила на потребителя

Писане by odd soul on Съб 12 Дек 2015, 23:46

като прочетох заглавието се сетих как един път след коледната ваканция се връщам на училище и виждам една съученичка да си стои на мястото натъжена и омърлушена. и аз с типичната ми за онова време енергичност и веселие казвам 'какво има, да не е умрял някой?' Very Happy

еми, беше починала баба й през ваканцията.

такива случки - бол. много съм директна, не обичам да си играя игрички от рода на 'познай какво си мисля' или 'хайде да се правим на еди какви си заради нормите'. все още ми куца small talk-а и се ядосвам, че неща като религия/политика/всякакви необичайни и проблематично насочени теми не се считат за добър начин да се запознаеш с някого : D но не е чак толкова трагично положението де, мога да си мълча, но ако реша да избухна... става лошо Very Happy няма друг като мен, който може толкова брутално да ти каже истината в очите (и после естествено излизам аз крива)
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 801
Registration date : 01.01.2013

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото