филм, който сте гледали, но не помните името му?

Предишната тема Следващата тема Go down

филм, който сте гледали, но не помните името му?

Писане by James Raynor on Съб 21 Май 2016, 05:33

преди страшно много време може би 7-8 години? повече? имах период в който гледах само филми в хорър секцията. /не че е бил супер страшен, ама нали знаете как ги тагват... грешен завой беше тагнат като романтичен в един торент../

веднъж попаднах на един, в края на който имаше много успешен и неочакван обрат. разказваше се за една гимназистка и за това как всички в училище са адски странни като някаква секта и постоянно май я тормозеха? не знам може би не си спомням добре пълнежа, но помня как накрая се оказа, че всъщност тя и семейството й са вампири или върколаци или нещо такова и на практика те бяха странните, ама тва не го знаеш в продължение на целия филм и накрая си разбит. някой гледал ли го е? търсил съм  го страшно много пъти и така и не успявам да го намеря пак. със сигурност е от периода след '95 до около '05 нещо такова едва ли е след или преди това, но все пак кой знае..

ако някой го намери или вече го знае и ми каже ще му направя и изпратя мъфини. това важи до +безкрайност т.е. и след 40 години да ми кажете наградата пак ще е същата.
James Raynor

Брой мнения : 187
Registration date : 22.03.2016

Вижте профила на потребителя http://kingpeshko.byethost7.com/

Върнете се в началото Go down

Re: филм, който сте гледали, но не помните името му?

Писане by ερsilonε on Пет 14 Апр 2017, 11:16

След повече от 5 години чудене как се казваше един филм, който бях гледала по телевизията като малка ... го намерих!!!!!!!

Не мога <3

Казва се The Lost Empire (2001) и нямам търпение да си го изгледам. Толкова отдавна ме мъчи, че не можех да го гледам отново <3

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3165
Registration date : 12.10.2009

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото