Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Какво бихте разказали за града си?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Какво бихте разказали за града си?   Пон 22 Авг 2016, 9:44 pm

в кой град живеете?
Какъв е манталитетът на хората?
Каква е душата, атмосферата на града?
Има ли реализация?
Как се чувствате там?
Харесвате ли квартала си?
Бихте ли останали там?
Какъв е климатът, природата?
Кои са ви любимите места за излизане, къде де чувствате най-добре?
Какво не ви харесва там?
Какво го отличава от другите градове?
Има ли добри училища, университети, как се чувствате във вашето училище
?

Последната промяна е направена от ℛiddℓℯ на Вто 23 Авг 2016, 2:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com
Vanko

Брой мнения : 626
Registration date : 08.12.2015

ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте разказали за града си?   Вто 23 Авг 2016, 12:29 am

Хората са нормални. Държат се добре, повечето Very Happy
Реализация? Ако искаш да си продавач в някой магазин, да. Града е малък.
Чувствам се добре, разбира се. Квартала ми е перфектен. Близо е до центъра, но пък е много тих и приятен. Съседите са малко досадни, но все пак..
Буквално сме обградени от планина, така че си правете извода за природата и климата.
Любимото ми място за излизане? Терасата ми Very Happy. Града не предлага кой знае какво, а пък и аз не излизам кой знае колко често Very Happy Има една градинка, която като дете обожавах.
Не ми харесва това че градчето е малко и едва ли не всички се познаваме. Нали знаете, говори се много за всеки. Клюки между познати, демек целия град разбира за всичко.
Отличава? Може би това, че се произвежда шоколада "Своге", да предполагам и в други градове се случва нещо подобно, но това си и е родния дом на този вкусен шоколад. Very Happy Very Happy Very Happy
Чувствам се добре в моето училище, което е едно от двете в града. Университети няма..
Вижте профила на потребителя
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте разказали за града си?   Чет 25 Авг 2016, 12:21 am

в кой град живеете? - Пловдив
Какъв е манталитетът на хората? - Има всякакви хора, но голяма част сме отворени хора, които обичат да си прекарват времето щастливо.
Каква е душата, атмосферата на града? - Вдъхновяваща, предразполагаща към спонтанно и лудо поведение, уютна.
Има ли реализация? - Ами да.
Как се чувствате там? - Щастливо.
Харесвате ли квартала си? - Вече не. Харесвам Тракия, където живея в момента.
Бихте ли останали там? - Да, но искам да се махна от миналото си, Пловдив не е съвсем същият за мен като преди.
Какъв е климатът, природата? - Сравнително мек и топъл. Има много гористи местности и хълмове.
Кои са ви любимите места за излизане, къде де чувствате най-добре? - Гребна база, Лалута, тепета, германския мост, стария град, църквата в стария град.
Какво не ви харесва там? - Миналите две години, които прекарах в него.
Какво го отличава от другите градове? - Силна божествена енергия и е пълен с живот.
Има ли добри училища, университети, как се чувствате във вашето училище? - Да, най-добрите езикови гимназии на България са там, и Медицинският е един от най-добрите в Европа.

mélancolie

Брой мнения : 62
Registration date : 27.05.2015

ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте разказали за града си?   Сря 12 Окт 2016, 1:44 am

Аз съм от Бургас. Романтично е през зимата на плажа... доста ветровито, панелените блокове ми мъчат душата, защото убиват черноморието. Но морето дава свобода на духа и винаги съм била щастлива и свободолюбива.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте разказали за града си?   

Какво бихте разказали за града си?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1