Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dinitrophenol

Брой мнения : 41
Registration date : 22.08.2016

ПисанеЗаглавие: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?   Чет 25 Авг 2016, 10:36 pm

Лично на мен, най-скъпият ми спомен това лято беше, когато се събрахме със семейството ми в Слънчев Ден. Може би имаше малко маскарад от тяхна страна, но пък не си пролича толкова ярко. А при вас кой е? Smile
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?   Пет 26 Авг 2016, 1:39 pm

Дните, които прекарах на Созопол. Минаха ми като насън... там буквално времето минава нереално, като се оглеждам наоколо, движа се, видя се в огледалото, като че ли всичко се случва в едно плавно, размито видение. Много вълшебни епизоди... пихме бяло вино в кръг през нощта на плажа и пускахме фенери в небето, после за пръв път си правих нощно къпане, дните, които прекарахме в танцуване - в Зангадор, който представлява уникален бар, обгръщащ част от морския плаж, има си и водопад даже (абе не може да се събере красотата му в описание), после други два дни, прекарани в танцуване, нощните разходки из сюрреалистичните улички, пушенето на вълнолома, чух гласа на морето (лелеееееееееее ;х) и как сирените му ме привикваха навътре чрез гласа на вълните...
Но денят, който прекарах на люлката, гледаща към морето, и фантазиите, които изживях тогава, в толкова еуфоричен порив на душата, ще остане един от най-любимите спомени в живота ми.

Брой мнения : 41
Registration date : 22.08.2016

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?   Пет 26 Авг 2016, 4:53 pm

Явно е било супер изживяване Smile . Дано да ти се повтарят такива щастливи мигове!
Vanko

Брой мнения : 626
Registration date : 08.12.2015

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?   Чет 08 Сеп 2016, 11:31 pm

Определено днес. Дори Анивенчър не може да настигне риболова с най-добрия ми приятел. Не се бяхме виждали няколко месеца, а днес цял ден обикаляме из околностите на града. Беше много забавно, пък си и хванахме риба Very Happy По едно време се помислих за фотограф и с телефона нащраках снимки на околната среда, които можех да ви наспамя във "Вашите снимки", за да видите що е то природа, но не съм сигурен дали там им е мястото Very Happy Very Happy Както и да е. Беше много забавно и ми се искаше да можем да го повторим преди началото на училището, но едва ли Sad Sad
Много хора не разбират риболова. "Защо по дяволите ще стоиш с часове да гледаш глупавата си въдица. Скучно е" - е да ама не. Наистина е забавно, когато има човек, с който да споделиш. А и си бяхме само двамата. От ебавки за това как за малко щях да падна в реката, защото се подхлъзнах, стигнахме до дето се вика на чист български deep теми Very Happy Прибрах се преди малко, целия мръсен и кален, но пък утре ще се пържи риба Very Happy Very Happy
Най-накрая това лято успях да си поговоря с някой за нещата, които ме интересуват. Филми, игри, малко футбол и пак филми и игри Very Happy
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?   Пет 09 Сеп 2016, 12:12 am

Да, моля, публикувай ги!

like she's nothing and water is all

Брой мнения : 764
Registration date : 01.01.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?   Пон 12 Сеп 2016, 4:14 am

една почти целувка, която щеше да се случи само от лиготия Very Happy въпреки че тогава се бях стресирала зверски, сега ми става страшно забавно като сетя за този момент, както и за всичките глупости от онзи ден.
PianoGirl
mélancolie

Брой мнения : 62
Registration date : 27.05.2015

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?   Сря 12 Окт 2016, 1:30 am

на мен пък точно целувка.
и не само... целувка. кхъм.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?   

Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1