Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?

Предишната тема Следващата тема Go down

Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?

Писане by Dinitrophenol on Чет 25 Авг 2016, 22:36

Лично на мен, най-скъпият ми спомен това лято беше, когато се събрахме със семейството ми в Слънчев Ден. Може би имаше малко маскарад от тяхна страна, но пък не си пролича толкова ярко. А при вас кой е? Smile
Dinitrophenol

Брой мнения : 41
Registration date : 22.08.2016

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Кой е най-скъпият ви спомен от това лято?

Писане by ℛiddℓℯ on Пет 26 Авг 2016, 13:39

Дните, които прекарах на Созопол. Минаха ми като насън... там буквално времето минава нереално, като се оглеждам наоколо, движа се, видя се в огледалото, като че ли всичко се случва в едно плавно, размито видение. Много вълшебни епизоди... пихме бяло вино в кръг през нощта на плажа и пускахме фенери в небето, после за пръв път си правих нощно къпане, дните, които прекарахме в танцуване - в Зангадор, който представлява уникален бар, обгръщащ част от морския плаж, има си и водопад даже (абе не може да се събере красотата му в описание), после други два дни, прекарани в танцуване, нощните разходки из сюрреалистичните улички, пушенето на вълнолома, чух гласа на морето (лелеееееееееее ;х) и как сирените му ме привикваха навътре чрез гласа на вълните...
Но денят, който прекарах на люлката, гледаща към морето, и фантазиите, които изживях тогава, в толкова еуфоричен порив на душата, ще остане един от най-любимите спомени в живота ми.

Брой мнения : 8132
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by Dinitrophenol on Пет 26 Авг 2016, 16:53

Явно е било супер изживяване Smile . Дано да ти се повтарят такива щастливи мигове!
Dinitrophenol

Брой мнения : 41
Registration date : 22.08.2016

Писане by Vanko on Чет 08 Сеп 2016, 23:31

Определено днес. Дори Анивенчър не може да настигне риболова с най-добрия ми приятел. Не се бяхме виждали няколко месеца, а днес цял ден обикаляме из околностите на града. Беше много забавно, пък си и хванахме риба Very Happy По едно време се помислих за фотограф и с телефона нащраках снимки на околната среда, които можех да ви наспамя във "Вашите снимки", за да видите що е то природа, но не съм сигурен дали там им е мястото Very Happy Very Happy Както и да е. Беше много забавно и ми се искаше да можем да го повторим преди началото на училището, но едва ли Sad Sad
Много хора не разбират риболова. "Защо по дяволите ще стоиш с часове да гледаш глупавата си въдица. Скучно е" - е да ама не. Наистина е забавно, когато има човек, с който да споделиш. А и си бяхме само двамата. От ебавки за това как за малко щях да падна в реката, защото се подхлъзнах, стигнахме до дето се вика на чист български deep теми Very Happy Прибрах се преди малко, целия мръсен и кален, но пък утре ще се пържи риба Very Happy Very Happy
Най-накрая това лято успях да си поговоря с някой за нещата, които ме интересуват. Филми, игри, малко футбол и пак филми и игри Very Happy
Vanko

Брой мнения : 652
Registration date : 08.12.2015

Писане by ℛiddℓℯ on Пет 09 Сеп 2016, 00:12

Да, моля, публикувай ги!

Брой мнения : 8132
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by odd soul on Пон 12 Сеп 2016, 04:14

една почти целувка, която щеше да се случи само от лиготия Very Happy въпреки че тогава се бях стресирала зверски, сега ми става страшно забавно като сетя за този момент, както и за всичките глупости от онзи ден.
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 797
Registration date : 01.01.2013

Писане by PianoGirl on Сря 12 Окт 2016, 01:30

на мен пък точно целувка.
и не само... целувка. кхъм.
PianoGirl
mélancolie

Брой мнения : 62
Registration date : 27.05.2015

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото