Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

The Devil Among Us

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Vanko

Брой мнения : 619
Registration date : 08.12.2015

ПисанеЗаглавие: The Devil Among Us   Чет 08 Сеп 2016, 10:54 am

Продължение на Psycho? Този път заставаме от другата страна. Дано ви хареса Smile

Телефона извибрира до ухото ми. Пак бях заспал на бюрото. Съобщение от жена ми успя да ме извади от прекрасния свят на сънищата. И по-добре, лицето вече ме болеше, заради спането на дървеното бюро."Кайл, съжалявам, но ще трябва да остана още около седмица. Закъсняваме с откриването и трябва да остана още малко". Тя работеше в една жудожествена галерия, повикаха я и тя замина далеч от мен. И може би това бе за добро. Все пак това бе първия ми работен ден по случая "Уорън Флейм". Усетих дебелата папка, която бях използвал за възглавница. Този тип имаше повече от десет убийства на своята сметка и понеже най-добрия им детектив на име Бил Хирид изчезна, аз бях назначен на тази позиция. Бил изглеждаше свестен, поне по телевизията. Не го познавах, но всички го харесваха. Беше обявен за изчезнал преди три дни. Всички знаеха какво се е случло. Всички разбраха за семейството му и предположиха, че сам е отишъл при убиеца им, за да търси мъст. Отново този проклет телефон. Затова ли са изобретени тея чудновати устройства? За да ми пречат да си почина. Този път не беше съобщение от жена ми, а позвъняване от колегата ми - Андрю.
-Да? Нали знаеш, че минава полунощ?
-Имаме нов труп. Млада репортерка е била убита в малко кафене.
-Той ли е?
-Да - това ме накара да скоча от неудобния дървен стол. Най-накрая да видя с очите си, на какво е способен.
След броени минути вече бях пред мястото.
-Е, как е името на жертвата?
-Мери Уитлок. Работи в местния вестник - обясни ми загрижено колегата Андрю. Изглеждаше пребледнял, сякаш болен. Явно гледката вътре наистина не е приятна.
-Кога се е случило? Кой е открил трупа?
-Преди около час, може би. Някакво момиче е видяло от заведението да излиза мъж с кървави ръце и се е обадила в полицията. Случайно е разхождала кучето си отсреща, когато го е видяла. Не смеела да погледне вътре, затова направо ни се обадила.
-Къде е тя сега?
-Не знам, някакъв полицай я разпитваше, сигурно вече пътува към управлението, ще можеш да говориш с нея там.
Реших първо да видя със собствените си очи жертвата. В очите на партньора ми се четеше нежелание, страх. Разбирах как се чувства, затова го оставих навън, докато аз разгледам местопрестъплението. Наистина беше ужасно. Навсякъде имаше кръв, даже и няколко счупени чаши, преобърнати столове и там на пода лежеше тя. Сякаш беше станала жертва на хищник. Цялото и тяло беше нарязано. Виждаха се пробожданята от нож, но също се виждаха следи от пръстите му. Разкъсвал я е с голи ръце. А на челото й бяха написани две букви. Неговите инициали, за да бъдем сигурни, че е той. Поредната гавра от негова страна.

-Е госпожице, как се казвате?
-Касандра - отговори плахо.
-Каси, моля те, кажи ми какво точно си видяла - определено не и хареса как от госпожице минах на Каси, но времето ме притискаше. Та онзи психопат все още си вървеше свободен по улиците.
-Бях с Бърк, кучето ми. Разхождахме се. И двамата обичаме разходките по това време. Не чух нищо, но видях някакъв мъж да излиза от това кафене, което би трябвало да е затворено. От ръцете му капеше кръв, уплаших се. Скрих се и когато човекът вече го нямаше се обадих на полицията. Вече разказах това на другия полицай, защо ме карате да се връщам там? - вече плачеше. Дългата й кафява коса прикриваше червените й очи. Цялата трепереше.

Нямах избор освен да я пусна. Знаех, че не ме лъже, беше честна, нямаше защо да я държа в тази празна и депресираща стая. Сигурно и тя има семейство, което се тревожи за нея. Оставих я да си върви. С Андрю я изпратихме, разбира се, нямаше да е етично от наша страна да оставиме това младо момиче да се прибере сама в два часа през нощта. Вървяхме вече по празните улици, докато изведнъж тя не се спря. Обърна се към нас, но лицето й не беше тъжно, нямаше и следа от плач, вместо това имаше една дяволска усмивка.
-Името ми не е Касандра - каза тя. Извади пистолет и застреля Андрю.

Знаех си. Теорията й беше пълен боклук. Защо не се усъмних по-рано, а я пуснах? Случайното присъствие точно в момента на престъплението. "Не чух нищо..", как може да не е чула писъците, когато е била пред сградата. Кръв? Не е възможно да е видяла кръв по ръцете на Уорън от такова разстояние. Може пък просто да е било вода. А и това, че не е погледнала вътре преди да се обади на полицията. Откъде е знаела, че нещо такова се е случило след като нито е чула нещо, само по някакви капки от ръцете на убиеца? Може просто да си е измил ръцете. По дяволите. Трябваше да я спря. Сега партньора ми лежеше мъртъв, а тя успя да се измъкне. Преди да изчезне в тъмнината каза само:
"Успех в първия работен ден. Поздрави от Уорън Флейм"

Последната промяна е направена от Vank0 на Нед 11 Сеп 2016, 12:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8083
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Чет 08 Сеп 2016, 3:26 pm

Аа, поради някаква причина се усетих, че тя най-вероятно е убиецът още преди да се разбере. Не знам защо?? Сигурно съм развила умение за силно предчувствие, хаха.

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Пет 09 Сеп 2016, 3:26 pm

Убиецът? Преди да се разбере? Тя уби Андрю накрая,но преди това не е убивала Very Happy Не знам за какво говориш Very Happy
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Пет 09 Сеп 2016, 3:28 pm

вааттттт
окееей Very Happy
това е... интересно Very Happy

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Пет 09 Сеп 2016, 3:29 pm

Сигурна ли си, че си прочела края на Psycho? Very Happy Very Happy Това убийство в кафенето се случва в самия край на предишната история, извършено от Уорън Very Happy Не от това неизвестно момиче.
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Пет 09 Сеп 2016, 3:34 pm

уффф, да, вярно.
ама не знаех, че са баш свързани истории.

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Пет 09 Сеп 2016, 3:36 pm

Буквално продължава същата вечер, просто този път сме в ролята на детектива Very Happy Very Happy

А и все пак имената са същите Very Happy
Vanko

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Сря 28 Сеп 2016, 4:59 pm

Спокойно, не съм забравил тази история. Главата е малко кратка, но се надявам да ви хареса Smile

-Последовател? Мислиш, че Уорън Флейм има поддръжник, който му помагат?Това е лудост! - ядосваше се вече стария сержант. Лицето му беше почервеняло, а вместо свързани думи, от устата му излизаха гневни брътвежи.
-Очевидно е. Аз го разбарх миналата вечер, когато тази жена застреля Андрю, но всъщност това е било пред очите ви през цялото време - заявих аз вече леко ядосан от неговото поведение.
-Какво по точно намекваш, момче? - запита стареца като си намести очилата.
-Ами вижте тези два случая - извадих една папка и я поставих пред него. -В този случай - посочих едното досие - няма свидетели, но пък знаем, че убийството е било извършено около полунощ. По същото време се е случило и това убийство - извадих другия лист хартия и му го подхвърлих.
-И какво?
-Как Уорън Флейм е бил на двете места по едно и също време?
-С кола?
-Грешка. Не е бил там - вече започваше да ми писва от слепотата на сержанта. Всичко беше толкова очевидно, но той просто не искаше да го признае. -Във втория случай има свидетел, нали? Как се казва? - той се взря в документа и започна да чете.
-Касандра.
-Точно с това име се представи и жената, която вчера твърдеше, че е видяла самия Уорън Флейм да напуска местопрестъплението, а по-късно уби Андрю.
-Съвпадение, може би - подметна сержанта.
-В света на детективите, съвпаденията не съществуват. Сигурен съм, че тя работи с него.
-Защо ще използва същото име, когато има шанс да я открием? - явно въпреки високия ранк, човека срещу мен или не се интересуваше от случая, или го беше страх да задълбава в него. Сякаш обяснявах на дете.
-За Уорън, както явно и за неговите поддръжници най-важното е забавлението - казах аз и най-накрая напуснах офиса. Трябваше да се залавям за работа, а не да си губя времето със сержанта, който явно не разбираше как мисли убиеца, въпреки че вече беше начело на този случай около година. Разбира се, той само седеше в офиса си и очакваше някой детектив да го залови. Затова и Бил Хирид пострада, защото е трябвало да се бори сам срещу дявола.
Исках да се измъкна от гадната миризма и от погледите на колегите ми, затова реших да излезна малко на чист въздух. Сградата беше предимно празна. Имаше няколко човека, които щракаха по компютрите си, други пиеха кафе и си говореха. Много и не дойдоха на работа, използвайки смъртта на техен колега като извинение. Повечето дори не познаваха Андрю, но използваха случилото се като причина да не работят. Напуснах управлението, най-накрая малко спокойствие и почивка. Опитах да се обадя на Ейми, жена ми, но без успех. За мое щастие веднага получих съобщение от нея "На събрание съм, не мога да говоря. Ще се чуем по-късно" - значи не можеше да говори, но такова дълго съобщение?. Запалих една цигара с намерението да се успокоя. Но сладката ми една минутна почивка беше прекъсната от груба журналисти, които се събраха около мен.
-Как ще коментирате убийството на своя колега?
-Какво има за коментиране, Андрю беше застрелян - отговорих бързо и без да се замислям какво ще каже сержанта или как ще извъртят думите ми в пресата. Нямаше смисъл да лъжа хората.
-Уорън Флейм свързан ли е с неговото убийство?
-По един или по друг начин, да. Мислим, че той има съучастник.
-Съучастник?
-Може да го наречете съучастник, поддръжник, последовател, фен, ученик...като цяло не ме интересува - дръпнах за последно от цигарата и я хвърлих настрана. Реших, че е време интервюто да свърши, отново влезнах в голямата сграда на полицейското управление.Не успях да понеса този застоял въздух, а пък и държанието на колегите ми ме изнервяше още повече, реших да се разходя. Трябваше да измисля начин да намеря най-обасния мъж в този град, да видя лицето на самия дявол и да се изправя срещу него. Как?

Вървях по улицата и размишлявах над този въпрос. Улиците бяха пълни, а всички погледи се спираха на мен. Магазинчетата бяха препълнени с хора. Учениците вече се прибираха към домовете си. Виждах групи деца, които радостно и щастливо вървяха заедно и се смееха на шумно. Спомних си, че и аз бях в такава компания, когато бях малък. Винаги съм бил заобиколен от хора, които всъщност не бяха мои приятели. Преструвах се, опитвах се да говоря като тях и по темите, които тях ги интересуваше, за да мога да се впиша, но те никога не бяха мои приятели. Ейми беше тази, която ме спаси от самотота. Тя не ме караше да излизам навън или пък да правя неща, които не харесвах. Винаги бяхме заедно, чувствах се добре. Говорехме си, споделяхме си всичко. Дори след като стана моя съпруга, нещата не се промениха. Тя си остана все така грижовна, а аз бях готов на всичко да я задържа до мен, защото иначе живота ми нямаше смисъл.

Някой ме следеше. Въпреки тълпата, можех да позная, че някой ходи точно след мен. Сякаш земята беше покрита със сняг и той се опитваше да стъпи в следите от моите обувки. Това продължаваше повече от половин час, дали беше някой журналист? Ами ако е някой "приятел" на Уорън? Ами ако беше той? Реших да се обърна и да тръгна след него. Очаквах, че ще затича веднага щом ме види да се обръщам, но той остана на едно място. Беше висок мъж, който носеше черен костюм и очила. Кестенявата му коса беше разрошена и стърчеше навсякъде. Приблиших се до него, но той не трепна. Видях малката му дяволите усмивка, която по-скоро изразяваше нещо от типа на "Най-накрая ме разкри, а?" Явно искаше да го видя, явно искаше да се приближа. Но кой беше това? В този момент той свали очилата си и малък грозноват белег се появи под окото му. По дяволите, бях виждал това лице по телевизията и вестниците.
-Бил?
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Сря 28 Сеп 2016, 8:49 pm

Частта с учениците направо се събуди пред очите ми. Усетих пулса на движението им, гълчавата, приятно затопленото спокойствие, носещо чувство за безопасност. Това бе толкова приятно, че не се разсея дори когато се появи странникът, все едно самото му присъствие бе обгърнато от тази маскировка, оставяща обаче жертвата да плува в наивния си делириум. Краят ме остави да чакам нетърпеливо..... Телевизията? И да се обърне по име??
batut

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Сря 28 Сеп 2016, 8:59 pm

Пак не внимаваш. Очевидно кой е Very Happy В Psycho го има... Very Happy Very Happy Но мерси за коментара Smile
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Сря 28 Сеп 2016, 9:04 pm

Ако мислиш, че помня имена...

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Сря 28 Сеп 2016, 9:05 pm

Е ще трябва да ги позапомниш малко, че тепърва започваме с тая история Very Happy Very Happy
Saalik

Брой мнения : 191
Registration date : 10.11.2011

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Вто 04 Окт 2016, 1:00 am

А, значи това е историята на полицая, а онзи всъщност си е изродът, за когото четохме от другата история! Познах, нали?
Vanko

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Вто 04 Окт 2016, 7:15 am

Убиецът е същия, но полицая е нов. Действието продължава още в същата нощ. Вижте края на Psycho,за да си припомните Smile
Vanko

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Съб 08 Окт 2016, 1:26 pm

-Бил? Целия град те мисли за мъртъв? - гледах аз познатото лице на Бил Хирид, което бях виждал стотици пъти по вестниците. "Полицай изчезва след убийството на цялото му семейство", още помнех тази история, която внимателно прочетох в един местен вестник, преди аз да се захвана със случая Уорън Флейм. Затова се и радвах, че точно в този момент Ейми не беше в града, далеч от мен, тя беше в безопасност.
-Няма значение какво мислят хората - отговори ми спокойно високия мъж, който носеше елегантен костюм. Той беше едно привидение, един мираж. Нямаше как да стои пред мен. Знаех, че не е реален или поне на това се надявах.
-Партньорът ти каза, че си потърсил отмъщение след случилото се със семейството си, но си загинал опитвайки се.
-Да отмъщавам? Уорън Флейм е велик човек, той ме освободи. Показа ми истината, сега съм готов да дам своя живот в името на неговата кауза - Бил говореше тихо и спокойно. Никаква емоция не се показваше на студеното му лице.
Усещах, че нещо не е наред. Човекът, който стоеше пред мен, имаше някаква мисия. Ами ако беше дошъл за мен? Така ли щях да умра? Не. Ако трябваше да ме убие, вече щеше да го е направил.
-Защо си тук? Нали знаеш, че ще те арестувам?
-Добре, ще чакам, но първо се прибери, помисли си. Ще те чакам тук в полунощ. Без трикове, без измама. Позволи ни да те спасим - бяха неговите последни думи. След това изчезна в тълпата. Опитах се да видя черния му костюм, но го изгубих от поглед. Минувачите блокираха пътя ми. Нямах избор освен да направя това което ми каза.

Дори и да бях казал, че пред мен се е явил самия Бил Хирид, никой нямаше да ми повярва. Всички знаеха, че той е мъртъв. Каква беше целта му? Защо не ме уби? Спасение? Как може един сериен убиец да ме спаси, трябваше да го заловя, трябваше да го вкарам в затвора. Вече бях пред дома си. Пред входната врата имаше някаква кутия украсена с цветна хартия. Отгоре имаше красива червена панделка. Видях, че има някакво писмо внимателно поставено върху кутията. Вдигнах странния пакет, който всъщност беше доста тежък. Поставих на масата и взех бележката.
"Скъпи Кайл, това съм аз, Уорън Флейм. Предполагам вече си срещнал моя приятел Бил, покани ли те? Полунощ, чакаме те. А сега нека поговорим за кутията. Това е моят подарък за теб. Надявам се, че ще го харесаш, постарах се. Преди около две седмици видях как приятелката ти напуска красивия ви дом. Ейми ли се казваше? Сигурен съм, че ти липсва и искаш да видиш усмивката й отново? Отвори кутията и я виж. Виж красивото й лице и русите й коси. Виж лицето й изпълнено от ужас...Съжалявам, че е само главата, ако успея да открия и другите части, ще ти ги пратя. "
Vanko

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Съб 08 Окт 2016, 1:27 pm

Малко кратка, обаче така се получи. Нищо, следващата ще е по-дълга Smile
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Нед 09 Окт 2016, 1:26 am

No горката жена..
но това, което наистина ме заинтригува, беше как така Бил е жив?!?! Нали ние четохме как го убива.. И как така би се навил да направи нещо за другия, дори под заплаха? Не мисля, че би. Но пък да му изимитират физиономията.. освен нещо да са му изрязали лицето. Д:

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Нед 09 Окт 2016, 1:32 am

Не си спомням някой да го е убивал Smile
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Нед 09 Окт 2016, 1:33 am

е, да де, пишеше.. след малко беше готов с него - или нещо от сорта.

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Нед 09 Окт 2016, 1:34 am

"Дори не исках да се занимавам с такава отрепка. Трябваше да го накажа. Трябваше да му покажа как се прави. Дори да беше просто черупка след като загуби семейството си, той беше издръжлив. Успя да оцелее цели два дни на моите мъчения. По дяволите. Всичко завърши толкова мизерно. Нямаше тръпка, нямаше забавление. Мамка му!" - сигурно си мислиш за това? Никъде не пише, че умира? Very Happy
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Нед 09 Окт 2016, 1:41 am

океййй интересно как го е накарал да се държи така, както се държи

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Съб 05 Ное 2016, 10:06 am

Беше полунощ. Отново се намирах на мястото, където срещнах Бил. Знаех, че ще е там. Имах това усещане, че там ще бъде и Уорън. Щях да видя подигравателната му усмивка и щях да го убия. Бях готов за това, бях готов за последствията. Усещах заредения пистолет в ръката си. Чудех се дали да го насоча към челото си, или пък към неговото. Все още не знаех какво ще се случи. Стоях на абсолютното също място. Слабата светлина на уличната лампа очертаваше три силуета. Бил беше там, както и момичето, което уби Андрю. Имаше още един мъж с тях. Тайнственият мъж не бе много висок. Имаше очила и бомбе. Беше облечен в скъп костюм и се подпираше с луксозен бастун. Нямаше излъчването на жесток убиец, но бях сигурен, че е той. Той беше човекът отгворен за повече от десет убийства, включително това на Ейми. Знаех, че трябва да потърся отмъщение и ето че държах пистолета високо, насочен към него. И все пак не можех да дръпна спусъка. Трябваше ми обяснение.
-Защо по дяволите трябваше да нараниш Ейми. Защо просто не ме уби? - виках аз насреща му. Улицата беше напълно празна, така че не трябваше да се тревожа, че някой ще дочуе разговора ни.
-Сериен убиец на име Ед Гийн веднъж е казал: "Когато видя хубава жена да върви по улицата си мисля за две неща. Една част от мен иска да я покани на вечеря, да си говори с нея, да се държи мило. Другата страна обаче се чуди как би изглеждала главата й забита на кол." Просто исках да видя реакцията ти, Кайл. Исках да разбереш какво е чувството всичко, което обичаш на този свят да бъде отнето.
-В това нямаше никакъв смисъл!
-Това че ти не виждаш смисъл, не означава, че такъв не съществува.
-Стига с глупостите! Дай ми една причина да не те застрелям още сега.
-Ще ме застреляш, тези двамата ще избягат, защото ти всъщност си дошъл за мен. Те ще продължат моята дейност, а ти ще гниеш в затвора. Ще бъдеш обвинен за всяко едно убийство извършено от мен. Целия град ще си отдъхне, че бруталния сериен убиец на име Уорън Флейм е зад решетките. Ще прекараш целия си живот там. А аз? Ще умра. Ще намерят трупа ми, ще съм поредната жертва на Уорън Флейм, но това име няма да умре с мен. Ти ще продължиш да го носиш със себе си, всеки ден от мизерния ти живот в килията. А убийствата няма да приключат. Много хора ще те искат мъртъв. Вече се обадихме на полицията. Имат доказателства и свидетели, че ти си виновен за убийствата. Така че ако искаш ме застреляй, а ако искаш просто сложи край на мизерния си живот.
-Имам достатъчно патрони за всички ви, дори един за мен.
-Тук вече грешиш. Знаехме, че ще дойдеш, затова и подменихме пистолета ти. В гнева си дори не разбра, нали? Четири живота са в твоите ръце, п....
Чу се изстрел. Господина със скъпия костюм падна назад. След всичките си жестоки убийства, най-накрая той беше човекът, който лежеше в собствената си кръв. Хвърлих пистолета настрани. Бил и момичето вече бяха изчезнали. Чух полицейските сирени. Нямах избор освен спокойно да ги изчакам.

*Няколко месеца по-късно*
"Местен полицай обвинен за убийствата", "Уорън Флейм влиза зад решетките", "Уорън Флейм, полицай или сериен убиец?" - това бяха само малка част от заглавията във вестника, но важното за тази история бе, че Кайл щеше да изживее остатъка от живота си зад решетките, смятан за най-бруталния сериен убиец в историята на градчето. Бил Хирид и тайнственото момиче продължаваха да скитат из тъмните улички. Хората се събираха на протести и искаха смъртта на Уорън Флейм. Едно нещо поне го успокояваше, че истинския убиец е мъртъв. Всичко това се промени с едно писмо, което бе адресирано до него.
"Скъпи Кайл, благодаря, че пое вината вместо мен. Благодаря, че не провери пистолета си, защото всъщност не сме го разменяли, но знаех, че ще ми повярваш. На мен? По-скоро на човека, който се представи за мен. Видях те как го застреля, видях и как полицията те прибра. Наблюдавам те от много време, сега когато ти си зад решетките е твой ред да ме наблюдаваш. Наистина ли си помисли, че някога бих се разкрил? Ако се бях показал, цялата мистерия, целия страх около името Уорън Флейм щеше да изчезне. Но спокойно, сега ти си тази мистерия, ти си този, който всява страх у децата. А аз тихичко ще продължа делото си. Ще си измисля ново име, ще продължа по план, защото аз съм непобедим. Разбираш ли, ти нямаше шанс, дори да се приближиш до мен. И сега искам да живееш с тази мисъл до края на мизерния си живот. Изяжда ли те отвътре, че не знаеш кой съм аз? Изяжда ли те отвътре, че пое вината, а аз все още съм жив? Ти постъпи глупаво, допусна грешка, но спокойно всеки би направил същото като теб. Просто те не осъзнават какво е да загубиш всичко, но аз знам. Знам как се чувстваш, Кайл. Време е и ти да разбереш мен. Може да не е днес, утре или след пет години, но все пак ти имаш целия си живот пред теб, за да мислиш, за да видиш къде сгреши.Ти остави чувствата да те водят. Чувства на гняв и желание за отмъщение...жалко, мислех, че ще си поиграем. И така свършва тази история, разочароващо..."
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   Съб 05 Ное 2016, 11:09 pm

оффф тоя изрод донякъде му се кефя на стила Very Happy

ПисанеЗаглавие: Re: The Devil Among Us   

The Devil Among Us
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото