Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

musical trivia

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Анджи
aladdin sane

Брой мнения : 652
Registration date : 28.02.2009

ПисанеЗаглавие: musical trivia   Пон 12 Сеп 2016, 9:57 pm

ами не знам за вас, но аз много обичам да чета интересни/леко налудничави факти за любимите си музиканти и затова си помислих че може да не съм единствена Very Happy може да са всякакви - странни неща по време на записи/концерти, налудничави и забавни значения и произход на песни, нещо за самите тях, абе ВСИЧКО, моля ви, обожавам да чета такива работи Very Happy аз ще почна

начи мойта любима група queen имат една (от много хора призната за една от най-лошите им) песен която се казва i'm in love with my car от албума sheer heart attack

тя е написана от барабаниста на групата роджър тейлър и той пее в нея също така

таааа самите куин (останалите от тях) са мислели, че тейлър е бил супер пиян/друсан докато я е писал или я е написал като шега, фреди меркюри я е мразел от дъното на душата си

ноооо в крайна сметка песента се оказала на B-side-а на bohemian rhapsody, най-известната им и най-продаваема песен, и всички приходи от рапсодията са разпределени между нея и i'm in love with my car. защо ли? защото при преговорите коя песен да е В-side на bohemian rhapsody, роджър тейлър се е заключил в един шкаф и отказал да излезе докато не решат да е неговата песен. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/

musical trivia
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1