Лично Творчество

Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Nickelback

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Vanko

Брой мнения : 569
Registration date : 08.12.2015

ПисанеЗаглавие: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 11:52 am

Някой слуша ли ги? Слушал ли ги е? Израснал съм с тяхната музика и дори новите им песни си ми харесват, но досега честно казано не съм срещнал човек, който да ги харесва...защо? Very Happy Very Happy Някои от вас случайно да е техен фен? Или поне да знае кои са?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Chocolate
forever whatever

Брой мнения : 548
Registration date : 26.06.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 12:07 pm

аз!

не знам защо е толкова готино да мразиш никълбек и да говориш, че не струват, тъй като имат ЕГАТИ готините неща. пък и не толкова готините също са ми любими Very Happy as in, песните с по-глупави текстове, като something in your mouth, която въпреки всичко ОБОЖАВАМ.

слушам ги от около 2010 и напоследък не толкова често, тъй като от доста време не съм била на рок/пънк вълна. не съм им слушала и всичко, но съм се разбивала на целия 'all the right reasons' албум много, много пъти. и ги харесвам, харесвам им звученето, харесва ми енергията, с което ме зарежда музиката им.

най-любимата ми тяхна песен със сигурност е hero. savin' me ми е на сърцето, защото беше първата тяхна песен, която чух, и на коледа 2010 си я тананиках 3-4 дни без да мога да спра, но пък и след тия въпросни няколко дни малко ми писна от нея.. Very Happy и follow you home. боже, колко обичам follow you home.
Vanko

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 12:16 pm

Savin me и при мен беше първата тяхна песен, която чух. Братовчед ми ме запали, имаше албумите им, слушахме ги по цял ден. Photograph като че ли ми допада най-много. Но след братовчед ми не съм срещал друг човек, който да ги харесва. Всички плюят новите им песни, но пък мен си ми харесват. Особено Edge of revolution. Радвам се, че не съм единствения, който ги харесва Smile Smile
PostMortem

Брой мнения : 247
Registration date : 12.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 3:14 pm

Всяка тяхна песен е 1:1 с някоя предишна.
То, хубави една-две лигави, сърцераздирателни балади, ама те са безброй...
И, за какъв, мама му стара, пънк говори някой? В Джоко Росич има повече пънк от тия.
Та, затуй, драги никой не харесва Nickelback, щото нямат нищо оригинално, пък вече за неща извън музиката не знам, но май и там не са цветя за мирисане.
ερsilonε

Брой мнения : 3123
Registration date : 12.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 8:40 pm

Chocolate написа:
аз!

не знам защо е толкова готино да мразиш никълбек и да говориш, че не струват, тъй като имат ЕГАТИ готините неща. пък и не толкова готините също са ми любими Very Happy as in, песните с по-глупави текстове, като something in your mouth, която въпреки всичко ОБОЖАВАМ.

слушам ги от около 2010 и напоследък не толкова често, тъй като от доста време не съм била на рок/пънк вълна. не съм им слушала и всичко, но съм се разбивала на целия 'all the right reasons' албум много, много пъти. и ги харесвам, харесвам им звученето, харесва ми енергията, с което ме зарежда музиката им.

най-любимата ми тяхна песен със сигурност е hero. savin' me ми е на сърцето, защото беше първата тяхна песен, която чух, и на коледа 2010 си я тананиках 3-4 дни без да мога да спра, но пък и след тия въпросни няколко дни малко ми писна от нея.. Very Happy и follow you home. боже, колко обичам follow you home.

ne moga da go kaja po-dobre! (sorry za shliokavicata)

Vanko

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 9:09 pm

Когато правят еднакви песни получават хейт, когато направят нещо ново пак хейт. А пък не са чак толкова лигави...
ερsilonε

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 9:54 pm

brat, super sa si, hich ne me ebe kvo mislqt drugite, shtom nosqt radost v jovota mi s pesnite si... boli me.

+ tova koeto e veliko v tqh spored men sa tekstovete im. lubima pesen mi e trying not to love you, shot q prilagam vyv vsqka situaciq. dori minalata godina kogato otkazvah shokolada Very Happy Very Happy Very Happy

nz... mn si gi obicham i sym totalno BH kvo mislqt drugite. ako shta she si pusna 442 na Kali i shtom me kefi, ne me ebe koi kvo misli. ne e nujno da se haresvash na horata chrez muzika (ili pyk kvoto i da bilo)

dea znam.

ερsilonε

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 9:56 pm

hahahahhah, chak sq vidqh che si postnal trying not to love you Very Happy Very Happy slochenost? ne misla. Very Happy

Vanko

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Пет 23 Сеп 2016, 11:41 pm

ερsilonε написа:
brat, super sa si, hich ne me ebe kvo mislqt drugite, shtom nosqt radost v jovota mi s pesnite si... boli me.

+ tova koeto e veliko v tqh spored men sa tekstovete im. lubima pesen mi e trying not to love you, shot q prilagam vyv vsqka situaciq. dori minalata godina kogato otkazvah shokolada Very Happy Very Happy Very Happy

nz... mn si gi obicham i sym totalno BH kvo mislqt drugite. ako shta she si pusna 442 na Kali i shtom me kefi, ne me ebe koi kvo misli. ne e nujno da se haresvash na horata chrez muzika (ili pyk kvoto i da bilo)

dea znam.

Е то и мен не ми пука, споко Very Happy Просто исках да видя какво мислят хората в този форум за тях Very Happy Very Happy
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   

Nickelback
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» На чий концерт бихте искали да идете?
» Nickelback