Страшни истории и видеа.

Предишната тема Следващата тема Go down

Страшни истории и видеа.

Писане by ℛiddℓℯ on Вто 11 Окт 2016, 17:54

Ако ви се е случвало нещо плашещо - на ваш, ваш познат... или знаете някоя статия, видео, което ви плаши и мислите за интересно, можете да го споделите.

Брой мнения : 8132
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: Страшни истории и видеа.

Писане by SatanicSlayer on Вто 11 Окт 2016, 20:15

1. Събудих се от пръщящия звук на бебефона, някой тихо успокояваше детето ми. Когато се обърнах, за да заспя отново, усетих ръката на жена ми, спяща до мен.

2. Точно сънувах един особено приятен сън, когато звук наподобяващ чукане ме събуди. След това едва чувах притъпения звук от падаща върху капака на ковчега кал, докато крещях.

3. Не мога да мърдам, не мога да дишам, да говоря или да чуя нещо и през цялото време е толкова тъмно. Ако знаех, че ще е толкова самотно усещане, щях да поискам да ме кремират.

4. Тя отиде да провери спящото си детенце. Прозорецът беше отворен, а легълцето празно.

5. Дъщеря ми не спира да плаче и да крещи през нощта. Посетих гроба й и я помолих да престане, но не помогна.

6. След тежък ден на работа се прибрах вкъщи, за да видя приятелката ми, държаща нашето дете. Не знам кое беше по-плашещо - да видя приятелката си и новороденото ни дете мъртви или идеята, че някой е разбил апартамента ми, за да ги постави там.

7. Когато го слагах да спи, той ми каза: "Тате, провери дали няма чудовище под леглото ми". Погледнах отдолу, за да го успокоя, и го видях, друга версия на моя син, гледащ в мен и шепнеща: "Тате, има някой на леглото ми".

8. Бях сам в нас и не можех да намеря телефона си. Изведнъж той иззвъня и когато вдигнах, глас в слушалката ми каза просто "Пак заповядай".

9. "Не мога да спя", каза тя, докато се промъкваше в леглото ми. Аз се събудих стискайки роклята, с която бях погребал жена си.

10. Сутрешното лигавене на пръстите на краката ми обикновено е по-меко и топло. И изведнъж виждаш кучето, седящо в другата стая, да се взира тихо в теб.

11. Събудих се от блъскане по стъклото. Първо си помислих, че е от вятъра, когато отново чух същия звук идващ от огледалото.

12. Израснал съм с кучета и котки и съм свикнал със звуци от драскане по вратата, докато спя. Сега, когато живея сам, това далеч не звучи толкова успокояващо.

13. Тя ме попита защо дишам толкова тежко. Не бях аз.

14. Жена ми ме събуди снощи и ми каза, че някой е влязъл в къщата. Станах да проверя, а когато се върнах - нея вече я нямаше.

15. Имаше снимка как спя в телефона ми. Аз живея сам.

16. Жена ми ме събуди снощи и ми каза, че някой е влезнал вкъщи. Тя беше убита от взломаджия преди 2 години.

17. Нищо не може да се сравни с бебешкия смях. Особено ако е един през нощта и живееш сам.

18. Последното, което видях, преди тя та забие дългите си, изгнили нокти в гърдите ми, бе часовникът, който показваше 12:07. Седнах рязко в леглото с радостното усещане, че е било само сън, но тогава погледът ми падна на часовника, който показваше 12:06, а вратата на килера се заотваря със скърцане...

19. Винаги ми се е струвало, че котката ми има проблем с втренчения поглед - все ме зяпа в лицето. Докато един ден не разбрах, че гледа точно зад мен.

20. За всички години, в които живея в тази къща, се кълна, че съм затворил повече врати, отколкото съм отворил.
SatanicSlayer

Брой мнения : 603
Registration date : 26.01.2013

Вижте профила на потребителя http://satanicslayer.blogspot.com/

Писане by SatanicSlayer on Вто 11 Окт 2016, 20:17

Последният човек на Земята седеше в стаята си. Изведнъж на вратата се почука...
SatanicSlayer

Брой мнения : 603
Registration date : 26.01.2013

Вижте профила на потребителя http://satanicslayer.blogspot.com/

Писане by PianoGirl on Сря 12 Окт 2016, 01:58

Когато бях на девет, гостувах у една приятелка. През малките часове на нощта се събудих и ми се стори, че чух почукване по гардероба. Три пъти.
PianoGirl
mélancolie

Брой мнения : 62
Registration date : 27.05.2015

Вижте профила на потребителя

Писане by ℛiddℓℯ on Вто 08 Ное 2016, 23:39

Писане by Vanko on Сря 09 Ное 2016, 09:09

Ед Гийн Very Happy Любимеца ми Very Happy Very Happy
Vanko

Брой мнения : 652
Registration date : 08.12.2015

Писане by Vanko on Сря 16 Ное 2016, 22:32

Потърсете в гугъл slenderman stabbing...истинска история, скоро ще има и филм...
Vanko

Брой мнения : 652
Registration date : 08.12.2015

Писане by ℛiddℓℯ on Чет 17 Ное 2016, 01:38

o m f g