Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Гласувахте ли днес?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Гласувахте ли днес?   Нед 06 Ное 2016, 11:40 pm

Very Happy

Брой мнения : 260
Registration date : 12.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Пон 07 Ное 2016, 7:51 pm

Разбира се, протестен вот за президентските.
Референдума по съвест.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Вто 08 Ное 2016, 11:32 pm

Аз пък гласувах за Румен Радев. Гледах дебата между него и Цачева. Хареса ми как говореше, хареса ми излъчването му, езика на тялото му. И говореше с факти по един такъв кратък, точен, ясен, благ начин. Със сигурност го предпочитам пред Цецка, на която всяка втора дума в устата й беше 'европейски субсидии'. Разбира се, че ще го подкрепя пред нея. А и човекът е генерал, което е по-различно от типичния профил на напълно опорочения политик. Стори ми се сравнително честен и почтен. Докато тази жена, просто анатема.
И забелязвам физиономията му, докато тя си говори глупостите. Такова отчаяние, смесено с подигравка и ужас, че нямам думи. Very Happy
Всъщност може би за първи път искрено ми харесва представител в българската политика. Никой друг не ме е карал да изпитам доверие, да слушам думите му.
Сега, естествено, че не очаквам чудеса. Но за мен дори това, което виждам, е едно малко чудо.

Брой мнения : 47
Registration date : 06.10.2016

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Сря 09 Ное 2016, 12:33 am

Откакто имам право на глас не пропускам избори. Това не е само граждански дълг, а и израз на моето отношение към обществото.
Изборите бяха много изненадващи за мен!
Референдумите са хубаво нещо и трябва да има повече!
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Сря 09 Ное 2016, 4:21 pm

Кое те изненада в изборите?

Брой мнения : 47
Registration date : 06.10.2016

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Чет 10 Ное 2016, 9:54 pm

Хм...подкрепата за Радев не ме изненада и май само това очаквах ...изненадите ми бяха няколко...затова и казах, че са ми най-изненадващите избори:
1 - Това, че машината за избори на ГЕРБ даде дефект и не успяха да са пред Радев на 1-ви тур.
2 - Огромната подкрепа за Каракачанов...но в последствие това се обясни с отлива от ГЕРБ
3 - Като говорим за патриотарите, това че Енчев не успя да им вземе електорат от Атака, но се установи, че той е отишъл при Радев и Марешки
4. - Огромният резултат на самия Марешки
5 - ей, това ми е най-голямата изненада - гласовете, които ДОСТ са успели да откъснат от ДПС - огромен % от твърдия електорат
SatanicSlayer

Брой мнения : 603
Registration date : 26.01.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Пет 11 Ное 2016, 8:31 pm

Това с ДОСТ поне за мен не беше изненада. Просто най-накрая се появи втори играч, който вдъхва доверие.
Но този втори играч е много по-опасен от Доган.

За Марешки - стана ясно колко работят за него Very Happy

Трайчо Трайков - най-кадърният за мен кандидат, за съжаление... мнението си го оставям за мен.

Цецка и Радко - пълни помияри. Радев е военен пенсионер, взел си е полагаемите бонуси при пенсиониране. Виновен за неизгодната сделка с поправката на трите изтребителя от миналия век.
Цецка пък е по тъпа, отколкото изглежда, а и изглежда на изсмукана скумрия, която се е напънала да се изсере. Цецка Цачеваобидена заяви, че не може да сравняваме обикновения труд на хората с този на депутатите. Дори в почивните си дни те били работили по места. Какво ли да кажат миньорите от Перник, на които им спряха въздуха, защото изведнъж решиха да стачкуват за мизерните си 300 лева на месец, които не са получавали от 2 години.

Вижте профила на потребителя http://satanicslayer.blogspot.com/
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Пет 11 Ное 2016, 10:00 pm

Как виждам нещата аз - Румен Радев е бил генерал, което е малко встрани от политиката. Издигнат е от инициативен комитет, с подкрепа от БСП. Може да е виновен за това нещо, обаче ... в спектъра на светлите ни представители всички са правили много по-ужасни неща.
А за Трайчо Трайков четох много хубав пост и дори мислех, че може да гласувам за него, докато не видях това:
http://www.blitz.bg/kriminalni/samo-v-blits-grmna-skandalt-na-2016-g-dokumenti-razkrivat-kak-kandidat-prezident-e-vzel-70-000-evro-za-da-zashchitava-interesa-na-blgariya-za-aets-belene_news459373.html
аве всичките са зле.. продават ни златото, което може да донесе трилиони, на чужди компании да го точат.. нефта по морето... тръбите на газопроводите по американско нареждане не минават през нас и сега губим милиони.. супер.. и не строят оборудването за източване на злато и нефт, защото трябвало да дърпат много заеми.. ама и без да го построят пак има 16 милиарда нов заем ...

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Пет 11 Ное 2016, 10:04 pm

Според теб защо Трайчо да е по-достоен от Радев? И двамата са продажници, с какво е по-добър? Не, наистина питам.

Брой мнения : 260
Registration date : 12.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   Съб 12 Ное 2016, 12:23 pm

Истината е, че нямаше кого да издигнат ни БСП, ни ГЕРБ, ни всичката там пасмина, който да е подходящ кандидат. Всеки един член на тая политическа върхушка (банално наречие) е толкова "послушко" и неадекватник, че е все тая. Единствено кандидат извън политиката, който няма тъмно минало, има познания и интелект, както и собствено мнение, силно чувство за справедливост и независимост, можеше да бъде добър кандидат-президент. Такъв нямаше, а и не може да има в сегашната система.
Трябва промяна на системата, промяна на Конституцията и въобще промяна на българския манталитет, а това са все неща, които стават трудно, бавно и болезнено.
А, до тогава - невалиден глас от мен, защото когато ми предоставят избор между "топло и студено лайно", както казва Буковски, то аз предпочитам да flush-на и двете в кенефа, вместо да се чудя кое от двете ще ми е по-малко гадно.
Ай сиктир, стигнахме до 20-тте си години и вече почнахме да говорим за политика като пенсионерите.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Гласувахте ли днес?   

Гласувахте ли днес?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1