Равносметка за 2016

Предишната тема Следващата тема Go down

Равносметка за 2016

Писане by odd soul on Съб 31 Дек 2016, 11:06

буквално в последния момент, ама като никой друг не се е сетил да пусне, а на мен чак сега ми хрумва, така ще да е.

всеобщото мнение за 2016 е, че това е най-ужасната година в човешката история Very Happy каква беше тя за вас? донесе ли ви промени и изненади? срещнахте ли любовта (ама че клише)? сбъднахте ли мечтите си и изпълнихте ли целите си? кое ви разочарова? кое ви обнадежди? спечелихте ли си нови приятели или загубихте стари такива? промени ли ви 2016? като хора от форум, пълен с артистични души и недоволни от обществото аутсайдери: колко екзистенциални кризи имахте? Very Happy силна година ли беше това за вас? въобще каквото ви се споделя за 2016.

пишете cute rabbit
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 797
Registration date : 01.01.2013

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Равносметка за 2016

Писане by ερsilonε on Съб 31 Дек 2016, 11:43

аз имам чувството, че всяка година интернета се оплаква колко кофти са съответните години.
истината, за мен е, че това беше най-успешната година в живота ми, най-хубавата, най-най-най.
сбъднах 90 % от мечтите си, постигнах всичко, което някога съм си пожелавала, дори и на шега.
разочаровах се малко, разбира се, от себе си предимно.

спечелих нови приятели, загубих някои от тях, както и някои от старите, но важното е, че не се пречупих.

имах няколко екзистенциални кризи, ама минаха леко, защото честно казано, тая година просто не ми позволи да влизам в тях и всеки път, когато се случеше нещо гадно, ставаше нещо хубаво.

срещнах любовта(няколко пъти Very Happy Very Happy), но най-важното е, че бог ми изпрати човек, които да мога да обичам много, да мога да му споделям всяка малка глупост, да му имам доверие. и силно се моля да е от хората, които ще останат в живота ми...

като цяло... 2016 беше дъ бест, но е време да си тръгва, защото през 2017 ми останаха онези най-трудни 10 %, които да приключа. но имам добро усещане.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3167
Registration date : 12.10.2009

Писане by ℛiddℓℯ on Съб 31 Дек 2016, 12:37

достигнах до изолация, която ме побърква.

Брой мнения : 8130
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by odd soul on Съб 31 Дек 2016, 16:55

оо, момичета I love you пожелавам ви една прекрасна, безпроблемна и щастлива година.

на мен 2016 ми беше голямо лутане, вървях в крайностите, сигурно половината ми постове тук тази година съм ги писала в някакви временни ненормални състояния Very Happy имах много катарзисни моменти през годината, сменях си решенията по сто пъти (нещо необичайно за мен), бях много тъжна, много объркана, имах си проблеми от всякакво естество, разочаровах се от всичко и всички. обаче тогава се появяваха приятелите ми и ме развеселяваха с нашите си простотиики, така че вътрешните ми страхове и терзания 0 аз 1.  Cool

м, промени на ниво мислене/цели/възгледи си имаше, да, как без тях Very Happy да не казвам, че половината екзистенциални кризи от там дойдоха. най-хубавото, което отчитам е, че вече съм много по-сигурна в себе си, в това какво искам, не се съобразявам толкова с другите, а си следвам моя път. най-вероятно защото вече съм в края на тийн годините. не се притеснявам от възгледите си, държанието си, интересите си. вътрешните ми страхове и терзания 0 аз 2. Cool

станах пълнолетна (нещо, което никога не съм мислила, че ще се случи, щото никога не съм си представяла живот след 17), взех сертификат, че говоря немски на ниво c1 като в действителност сигурно и до b1 не мога да докарам ;D, имаше страшно много весели моменти. не успях да ида на теди александрова, ама нищо, в следващата седмица-две ще го оправим и тва Cool

знам, че така като го пиша звучи много uneventful. Very Happy  подозирам, че 2016 ми е повратна година. ще видим.

цел за 2017: да отворя смути бар на тропически остров. ама засега ще се задоволя с това просто да стана смути гуру и да карам приятелите си да четат философски книги заедно с мен.
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 797
Registration date : 01.01.2013

Писане by Saalik on Вто 03 Яну 2017, 18:17

много успешна година.
излизания с хора,
цигулка,
смях,
учене >.<,
вкусотии,
любов.
Saalik

Брой мнения : 191
Registration date : 10.11.2011

Писане by Анджи on Вто 03 Яну 2017, 21:07

ами да, отнякъде беше доста неуспешна година, но за мен в личен план беше много добра

с любовта на живота ми се нанесохме да живеем заедно cute rabbit
завърших университет с доста добри оценки Smile
наеха ме на работа на пълен работен ден и ми плащат достатъчно, да мога да си плащам наема
работих на най големия фестивал на театралните изкуства в света
отидох на незабравима екскурзия до италия с най-добрата си приятелка
посетих цели две нови държави
преборих собствените си екзестенциални кризи и депресии и сега живея що-годе щастливо
направих първата си пълна година като вегетарианка и се чувствам чудесно
започнах да тренирам народни танци
преместих се в чисто нов град където срещнах нови хора и завързах приятелства
за пръв път празнувах коледа не със семейството си и беше чудесно Smile

не се оплаквам, ако 2017 е също толкова добра направо нямам търпение Smile
Анджи
aladdin sane

Брой мнения : 675
Registration date : 28.02.2009

Вижте профила на потребителя http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/

Писане by NanaSky on Вто 07 Фев 2017, 01:31

Мразя я. Раздяла, 3 погребения, загуба, съкращение от работа, болести, абе еби му майката. Пълен кошмар.
2017 ще е по-добра, щото има 7 в нея :д

positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

Вижте профила на потребителя http://winter.ucoz.com/

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics