да отидеш на среща

Предишната тема Следващата тема Go down

да отидеш на среща

Писане by ℛiddℓℯ on Пет 20 Яну 2017, 21:02

разкажете истории от ваши срещи
и каквото ви хрумне по темата
коя е най-хубавата ви среща?
а най-нелепата?
най-скучната?

Брой мнения : 8162
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: да отидеш на среща

Писане by ερsilonε on Пет 20 Яну 2017, 22:18

ооо харесва ми тая тема Very Happy

(will come back l8r)

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3171
Registration date : 12.10.2009

Вижте профила на потребителя

Писане by ℛiddℓℯ on Вто 24 Яну 2017, 11:53

честно казано, аз не съм ходила на много срещи. само с двете ми гаджета.
да, с първото гадже беше много вълнуваща първата среща, но пък след това ми стъжни живота, така че ми опротивя в последствие и първата среща.

Брой мнения : 8162
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by Monevwww on Чет 26 Яну 2017, 00:04

Айде искам забавни истории, та нека започна...
Та история от преди 6-7 години. Та имаше някаква, с която се бях запознал в едно заведение (обща компания, аз с гадже...добра първоначална атестация), та след време свободен и си пишем нещо неангажиращо с нея. Тя в този момент в София на поправителни изпити (септември беше) Аз също имах някакъв изпит, а в работата беше ужасно напрегнато и висяхме по 12-14 часа...та точно в деня, в който си взех изпита (само уточнение аз учех само нощта преди изпити и не спях изобщо - вече не мога така), после го полях много добре с бири и т.н. и се прибирам вкъщи, за да лягам да спя...и получавам обаждане - споменатата вече - "Айде да излезем довечера" - в това време си мисля "Къде ще ходиш, спи ти се - две не виждаш!!!, но какво да правиш на жена не се отказва (отказва се разбира се, но такъв е лафът) Звъня на една приятелка и ѝ разказвам ситуацията, като я моля да ме събуди след половин час...ставам, то по-зле....взимам душ, приготвям се и т.н. Уговорката ни е в Студентски град, защото тя беше там...предварително сме се разбрали за бар, щото ям ли и ще заспя веднага Smile Та я водя в един, където знам, че правят хубави коктейли (мисля си ще пия нещо с ред бул (тогава още пиех такива химии) и ще изкарам час два, а пък дано направя добро впечатление...
Сядаме и разбира се оставям я тя да поръча - и..."Една бира" . В този момент ми идваше да се гръмна, викам си каквото и да е, само да не е бира...сега не върви тя пие бира, аз да лоча коктейли или уиски с енергийна напитка...поръчах си и аз бира (сега не знам, дали бих си го причинил)...Говорим, говорим ...дори не помня какво, то не че е и важно...като се усещам, че заспивам, опитвах се да бъбря, за да не задремя от изтощение...Мисля си - добре върви, айде да си ходим да спим, пък дано съм направил добро впечатление и утре с нови сили ще я каня на среща пак...Предлагам да си ходим....отсреща - "Много ми е приятно, нека да останем и да пием по още една бира" - ей с това вече ме закопа...до ден днешен си мисля и ми се иска да не съм заспал на масата, но то от сън спомен няма и съм силно притеснен, че най-вероятно съм задрямал на масата, което едва ли се е харесало....фактите са, че я изпратих, обадих се на другия ден и така и повече не сме се виждали...

Айде споделяте ...чакам три истории поне, за да разкажа ЛЮБИМАТА ми, как излязох за първи път с приятелката ми Smile
Monevwww

Брой мнения : 47
Registration date : 06.10.2016

Писане by Saalik on Пет 27 Яну 2017, 16:12

Любимата ми среща бе, когато един пианист дойде след мой концерт и ме покани да излезем. Отидохме на сладкарница, говорихме си главно за музика. Беше вълшебно. Излизахме половин година, но не се получи.
Saalik

Брой мнения : 191
Registration date : 10.11.2011

Писане by Autumn Tears on Чет 09 Фев 2017, 23:12

моята най-смешна среща беше, когато се бяхме уговаряли по интернет, появи се човек, който изобщо не отговаряше на снимките, при което само се протегна при мен и каза: "Боряна?" и аз бях ей така О.О и викам .. "Виктор??" и той "Да, ами аз такова, знам, че не е каквото очакваше...ама мен ме беше срам...", при което за няколко нелепи секунди не знаех какво да направя. Все пак си взехме да изпием по една бира на пейките и след половин час си тръгнах и го блокирах в скайп.
Autumn Tears
Moonlight

Брой мнения : 23
Registration date : 09.02.2017

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото