Какви бяхте като деца?

Предишната тема Следващата тема Go down

Какви бяхте като деца?

Писане by ℛiddℓℯ on Пон 10 Апр 2017, 16:07

Можете да разкажете и някоя интересна случка от детството.

Брой мнения : 8148
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: Какви бяхте като деца?

Писане by Vanko on Пон 17 Апр 2017, 20:41

Спокоен вкъщи, див навън Very Happy
Vanko

Брой мнения : 655
Registration date : 08.12.2015

Вижте профила на потребителя

Писане by more on Пон 17 Апр 2017, 23:03

само да не вземе да влезе във форума някой психиатър и да прочете
тъжен бях,то и сега съм си така,ама никога не ми е личало Smileкъде ти тоя лукс
не споделях,само наблюдавах,почти психопатско Smile
бях самотен,мисля че това е едно от последните неща,които трябва да се случват на децата
и нещастен - последното!...
ето една случка - момчетата се бяхме събрали и искахме да хванем момичетата,никой не знаеше защо или какво щяхме да правим с тях като ги хванем,момчешка му работа - и те се заключиха във входа на блока,в който живееха.Предприехме следната тактика,да влезем през прозорците на мазетата,нямаше стъкла,бяха си дупки в блоковете и да изненадаме момичетата в гръб,те още си стоеха зад заключената входна врата на блока и ни гледаха с превъзходство
И влязохме SmileКато сме тръгнали да хващаме момичета,ще хващаме момичета,какво да правим
Те обаче бяха предприели поразителна тактика,бяха извикали най-лошата лелка от блока,с ролките му,по домашно облечена и супер зла...всички избягаха на мига,от където бяхме влезли,през прозореца на мазето,от там се изкатериха и изчезнаха...опитах се и аз,но бях пълен като дете,не че сега съм слаб и не можах да се покатеря и да изляза Very Happy стои тази жена,зад нея момичетата,гледа ме злобно и през зъби казва:
-Излизай!
Тръгвам пак да се катеря към прозореца,ама къде ти Very Happy момичетата се скъсаха от смях Very Happy
накрая излязох,голям срам беше,но пък ми е хубаво да си спомням такива глупости

more

Брой мнения : 146
Registration date : 11.03.2017

Писане by Artemis. on Вто 18 Апр 2017, 00:50

Да кажем, че бях най-големия ужас на всички деца, родители и учителки в детската градина. ;д Движех само с момчетета, по-късно започнах да слушам музиката, която и те (сиреч бг/ае рап с 300 думи текст и 3000 псувни, което слушам и до днес де ;дддд) и като цяло бях от готините, лоши дечица, с които всички искат да са приятели. ;д Впрочем дори заедно с момчетата тормозехме други деца (нищо сериозно), та майка ми само ми се караше, че й се оплакват разни майки и баби. Ама така е... детство. ;д

Към 14-15-годишна започнах да се затварям в себе си, отдръпнах се от доста хора и до сега съм си тихичка и вече не излизам с въпросните момчета (част, от които кривнаха доста от пътя...).

Иначе имах хубаво детство. Диво, щастливо и лудо - точно каквото трябва да е едно детство.
Artemis.
☽...dulce bellum inexpertis...☾

Брой мнения : 213
Registration date : 17.11.2013

Писане by ℛiddℓℯ on Нед 30 Апр 2017, 12:17

Като дете бях изключително голяма фантазьорка. Не че и досега не съм, де. Винаги ми е било трудно да намирам общ език с другите деца, освен като 4-5 годишна, когато, незнайно как, се включвах успешно в игрите пред блока. Но бариера винаги си е имало, определено. Не знам какво друго да кажа ... спомням си по-скоро определени предмети и усещания от детството ми. Много обичах флуорното мляко! И да оцветявам в една аниме книжка. А вкъщи имах 4-5 видеокасети, които дядо ми постоянно ми пускаше, едното беше принцеса Мононоке, барон Мюнхаузен на Луната....

Брой мнения : 8148
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото