Мании

Предишната тема Следващата тема Go down

Мании

Писане by ℛiddℓℯ on Нед 30 Юли 2017, 16:39

Има ли нещо, по което да сте вманиачени? От колко време сте така?

Брой мнения : 8132
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: Мании

Писане by ℛiddℓℯ on Пон 31 Юли 2017, 14:04

(колкото и да не харесва това на Ели) с мисълта има ли живот след този и какво ме очаква.
Но не се притеснявай, Ели. Вече по-скоро искам да си имам гадже, което да донесе малко повече трепет в този ми живот.
Не мога да се оттърся толкова лесно от мисълта за това какво има отвъд.. но разбирам, че това е заради тежкото ми и объркано минало. Имам нужда от отгвори, от преход и най-вече: от нещо ново, което да замени тази алтернатива. Защото вече не ми е необходима и ме измъчва излишно. Вече съм много по-абстрахирана, отколкото преди, и все пак ми липсва колелцето в звеното, което да задвижи живота ми към нещо ново. Все си мисля, че това трябва да бъде момче, но пък се чудя трябва ли ми да се влюбвам и да ме боли после... Май така си ми е добре. И аз не знам от какво имам нужда вече...

Брой мнения : 8132
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by odd soul on Вто 01 Авг 2017, 13:30

ох. болна тема.

имам обсесивен ум и да се вманиачавам ми е втора природа. най-вече в книги, музиканти, албуми, няма да изреждам, тъй като често се сменя това, което ме тресе Very Happy

меломан съм и постоянно слушам музика, редовно преглеждам разни музикални форуми, чета биографии в уикипедия, разглеждам класации и пр. от малка съм обсебена на тема pop culture и знам, че развлекателната индустрия е фалшиво място и че вероятно е доста незряло, но пък ми е толкова интересно да се запознавам с драмите на някакви известни хора. Very Happy дори не знам защо. влече ме лъскавото и туй то. ъм, кафе. телефона ми. ДЮНЕРИ!Very Happy интересни книги/статии на философска и религиозна тематика. астрология. но най-най-най-най-най-голямата ми мания е просто... да си живея в мой измислен свят. I love you

манията на лято 2017 е сладолед с вкус на чийзкейк I love you
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 797
Registration date : 01.01.2013

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото