Лично Творчество

Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Любимите ни гласове

Go down 
АвторСъобщение
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 808
Registration date : 01.01.2013

ПисанеЗаглавие: Любимите ни гласове   Съб 12 Авг 2017, 08:45

има хора, който могат да ни въздействат без инструменти, без сложни текстове и композиции, а само чрез силата на гласа си. кои са любимите ви вокалисти? как ви влияят? какъв тип гласове ви галят ухото? имате ли любими вокални изпълнения?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Анджи
aladdin sane

Брой мнения : 689
Registration date : 28.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любимите ни гласове   Съб 12 Авг 2017, 14:15

фреди!!!! Very Happy

знам че това е THE MOST OBVIOUS EVER ама почти всеки ден слушам акапелни изпълнения на queen и се влюбвам пак, защото не само самият фреди, но и хармониите им са чудесни

ииии това, което е с дейвид боуи, другият ми любимец Very Happy

точно такъв тип мъжки гласове обичам, силни и плътни

Вижте профила на потребителя http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 808
Registration date : 01.01.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Любимите ни гласове   Нед 13 Авг 2017, 15:11

о, да, фреди е страхотен! I love you вчера отивам аз да поръчвам били джийн в дискотеката, онзи пуска we will rock you (отне ми повече от 15 минути да загрея, че вероятно е чул куин вместо били джийн) и беше някаква гадна аутотюнска версия. много се ядосах. ;D

като бях малка не харесвах да слушам мъжки вокали, представа си нямам защо. после влязох в пубертета. ;D обожавам, обожавам, обожавам тенори. не че някой, който пее баритон не може да ми хареса (примерно елвис), но няма да ме докосне и 1/10, колкото някой тенор Very Happy ако пусна някоя песен на приятелка и тя не ми каже 'тоя защо звучи като жена/дете', не ми го хвалете!
Very Happy страшно много обичам да слушам гласовете на майкъл джаксън (!!!), уин бътлър (!!!), стиви уондър, бон айвър, том йорк, пол маккартни, етц.

при жените май нямам претенции. харесвам стиви никс, джони мичъл, марая кери, флорънс, уитни.

обожааавам хора с нетрадиционни гласове. ама да са слушаеми де. и никога не съм си падала по т. нар. powerhouse vocals.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любимите ни гласове   

Любимите ни гласове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1