...

Предишната тема Следващата тема Go down

...

Писане by heart-shaped box on Съб 26 Яну 2008, 03:57

Ами това "нещо" ми е един проект, но понеже рядко ми остава време и често ме мързи не ми остава да пиша по него. За сега имам началото, като за 1-ви път реших да си напиша някакъв сценарий и да карам по него, а не както обикновенно - каквото измисля на момента, защото после става объркано...
Та това, ако може да се казва разказче, нарочно е направено малко объркано, но на края всичко се изяснява, ако на човек не му е станало ясно преди това...Та това се казва "Писмото" иии...Сега ще видите за какво става въпрос - приятно четене, ако решите случайно да го прочетете Razz :

Писмото

Беше хладна вечер. Кафявия часовник щракаше на светлата стена и отброяваше секунда след секунда - фаталното време...
Всички в къщата спяха, а нашата героиня, будна - ред след ред пишеше стихове, романи...Черната й коса бе сплетена на плитка, като падаше нежно бърху старата, дървена маса.
Сините очи на момичето бяха пленителни! Те бяха замислени и средоточени. Това красиво момиче се казваше Анна. Тя леко придърпваше дългата си сатенена рокля, понеже прозореца беше отворен и студа влизаше в стаята.
След малко Анна стана, притвори прозореца, постави тетрадката в едно от дървените шкавчета и легна в сгушеното си легло.
Скоро тя се унесе в тишината и заспа.Влизаше лунна светлина през прозореца и осветяваше спокойното й лице...

/Следва продължение/
heart-shaped box
/A perfect lie../

Брой мнения : 146
Registration date : 07.07.2007

Вижте профила на потребителя http://www.bittersweet.crazy4us.com

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото