Purple.

Предишната тема Следващата тема Go down

Purple.

Писане by Purple. on Съб 27 Сеп 2008, 22:04

на Съни

Седя на мократа трева и гледам пред себе си. Виждам само дъжд. Всяка капка, която пада върху кожата ми, сякаш инжектира в сърцето ми чувство, което го кара да бие ужасно силно.
Всичко е толкова красиво, че искам да стана и да се въртя. Въртя се бавно.. После бързо.. Падам на земята, но това ме прави още по-щастлива.
Около мен няма никой. Рядко мога да виждам всичко, а сега го виждам и то е лилаво. Искам да летя..
Сядам пак върху тревата с изписано на лицето спокойствие, нарушено от една предателска усмивка, искаща само да покаже какво чувствам. Не искам да я спра, но май ще се наложи, защото на небето се появи слънце, което ме зарадва истински и ми трябва нещо повече от усмивка. Слънцето винаги значи само едно - дъга.
Аз съм дъга и винаги съм била такава. В мен всичко е многоцветно. Страшно грубо е да си помислиш друго.
Замислям се за дъгата. Знам как се получава тя и всички физични обяснения, но едно не знам - защо ме кара да се чувствам така. Задавам си този въпрос два пъти, но спирам, защото е много глупаво да мислиш за нещо, когато вали.
В главата ми винаги има музика. Не знам дали е хубаво или е лошо, но тя си е там и нямам никакво намерение да я гоня. Когато успявам да я контролирам, си пускам такава музика, каквато ме кара да изпитвам желание за съществуване и разни други сложни думи, които в крайна сметка нито ме интересуват, нито имат по-особено значение, освен да изразяват простичките ми чувства, които са си добре и без да бъдат изразявани от думи.
Какъв ли щеше да е светът, ако беше безцветен? Преставям си дупка. Да, да, дупка с криви граници, а около тях е моят свят, защото в крайна сметка моят свят е винаги цветен, независимо от чуждия, който никога не е достатъчно честен, за да си признае, че моят е по-красив. Егоист.
В моя свят винаги вали.

Едит 1: (Д + С) . n = nД
Едит 2: Това трудно може да се нарече разказ, но е от голямо значение за мен.
Purple.
castle in the air

Брой мнения : 178
Registration date : 09.09.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Purple.

Писане by ℛiddℓℯ on Съб 27 Сеп 2008, 22:25

Благодаря. Наистина благодаря.
Просто ти се възхищавам, покланям ти се, свалям ти шапка и т.н.
Не знам какво да ти кажа. Просто няма да е достатъчно силно.
Но в мен бушува един ураган от чувства на радост, благодарност, умиление. И просто.. не знам. :(bow):
Разказът е невероятен. Толкова е препълнен с чувства, толкова е..възвишен.
Обожавам го. Обожавам те.

Брой мнения : 8151
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: Purple.

Писане by Purple. on Съб 27 Сеп 2008, 22:32

Обичам те

до дъното на небето,

до дъното на морето
и до дъното на сърцето.
Purple.