Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Политика etc.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Политика etc.   Чет 12 Мар 2009, 4:43 pm

Ами..
Говорете по темата. ;D

Чувствителен люляк™

Брой мнения : 1683
Registration date : 21.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   Чет 12 Мар 2009, 4:44 pm

не разбирам нищо от политика
ама нищо. сериозно.
едно голямо празно
НИЩО clown

you better know that in the end it's better to say too much
    than never to say what you need to say.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   Чет 12 Мар 2009, 5:39 pm

Еми
това, което аз разбирам е, че хората гласуват за даден политик, а после не са доволни от него и са готови да разкатаят майката на държавата. :д
И не, не ги обвинявам.Но просто те знаят ли за кого/и за какво гласуват?Знаят те, чадърчета.
Всъщност, голям процент от гласуващите са роми, а те пък ако се грижат за благополучието на България, аз съм заек- не знам, дали всички роми се продават за кебапчета/пари но някои определено го правят.
Ама какво, дори за съвестните гласуващи хорица е трудно да преценят за кого да гласуват и да гласуват ли за някого..защото от всякъде валят обещания, половината от които не се изпълняват.
Е, не сме в страната на неограничените възможности, но щом не става-да не се обещава.
Затова отвсякъде чувам-Аз искам да се махна оттук, аз отивам в чужбина, Аз ще следвам в Германия и т.н.
Младите хора просто са принудени да изоставят средата си и да се опитат да пробият на по-добро място, защото тука няма перспективи.
И политиците имат пръст в това.
Само дето и аз самата разбирам от политика колкото от торти и не знам какво може или трябва да се направи. :х

Вижте профила на потребителя
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   Чет 08 Юли 2010, 4:07 pm

Цитат :
Младите хора просто са принудени да изоставят средата си и да се опитат да пробият на по-добро място, защото тука няма перспективи.

ИМЕННО
Какво - знаеш, че ще останеш тука, и ще те очаква цял живот едно скапано и мизерно бъдеще
Тъжно е..
Искам да се оправи положението

Lil bunny Foo Foo

Брой мнения : 2496
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   Пет 09 Юли 2010, 2:36 pm

Няа се оправи положението. Щото не зависи от политиците само. Зависи от хората и то си нямате представа колко много. Ако хората не бяха толкова подозрителни за всичко, толкова затворени, толкова недружелюбни, толкова НЕпазещи и неценещи нищо.. абе списъкът е дълъг. А изведнъж да се смени целия светоглед и тъпите навици на цял народ, дълбоко се съмнявам. България ше си тъне заради хората, а по умните ше се изнасят на време, шот не им се живей с тъпаци.

NanaSky
positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   Пет 09 Юли 2010, 3:12 pm

xRainbowx написа:
Няа се оправи положението. Щото не зависи от политиците само. Зависи от хората и то си нямате представа колко много. Ако хората не бяха толкова подозрителни за всичко, толкова затворени, толкова недружелюбни, толкова НЕпазещи и неценещи нищо.. абе списъкът е дълъг. А изведнъж да се смени целия светоглед и тъпите навици на цял народ, дълбоко се съмнявам. България ше си тъне заради хората, а по умните ше се изнасят на време, шот не им се живей с тъпаци.
+1

Nitrogenium
Last man standing

Брой мнения : 67
Registration date : 21.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   Вто 24 Авг 2010, 10:49 am

Старая се да разбирам от политика, за да познавам това, което мразя; лъжци и кретени в надпревара за тотална монополизация си бъркат в очите и си плюят в лицата, използвайки хилядите 'вратички' в системата като удари под пояса.

Между другото, Rainbow има много право, така че +1 и от мен =)
TagMeReticent

Брой мнения : 3
Registration date : 29.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   Нед 29 Авг 2010, 3:58 am

Йей! Ето ме и мене - чиста новачка във вашия форум.
Току що открих туй местенце (мйа.. в 3:30 през нощта :Д класика ) докато се лутах из Гугъл за резултати на "нищо не знам за политика" и БАМ! вашия форум, тази тема се показа.. И честничко казано, много се зарадвах.. Изглежда страхотно и много примамливо туй "Форуми за лично творчество" Razz Току виж съм си открила и някой талант в хуманитарните науки хехе.

И си мислех,че реално нищо толкова не знам за политика.. Ако някой ме пита за дефиниция, едва ли на момента ще успея да измъдря нещо.. Neutral Много тъжно.. Просто ми се иска да бяха направили сайт на български за отделните звена, длъжности и всичките му там тънкости, защото наистина.. има период в който искаш не искаш си въвлечен в тая въртележка..част си от някакво цяло, не можеш да стоиш и да бездействаш, а още по-малко да се оставиш в състояние на пълно невежство.АхНе че съм толкона вежа..но поне се старая да вдена нещо..

Знам ли... Вие ко мислите tongue ?
Ange_Macabre
Fresh from the Grave

Брой мнения : 288
Registration date : 28.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   Нед 29 Авг 2010, 5:11 am

Джо написа:
не разбирам нищо от политика
ама нищо. сериозно.
едно голямо празно
НИЩО clown
'псилютно същата история. Но щом вече почвам да се замислям остава ли ми се тук.. не е наред работата.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Политика etc.   

Политика etc.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1