Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Cities in dust.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8162
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 12:02

Последната промяна е направена от Sid Vicious на Чет 07 Май 2009, 00:05; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 21:43

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 21:59

<#######

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 22:42

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 23:01

;lajet'jeorjyioeo er je o hhhhhhhhhhheeeeeeeeeerrrrrrd lg jrp rpgkps

- И?

- Оправяй се, миличка.

- Еми, ако не мога да се оправя?

- Прецакана си. (:

Честно, отвратително е по цял ден да не правиш буквално нищо. Събуждам се, въртя се в кръг, лежа на леглото със заровено във възглавницата лице, и най - накрая отивам на компютъра, където прекарвам деня. И разбира се, всичко това се отразява на очите ми, и те в момента са sucky as a shit. Аз съм си виновна, в крайна сметка. Кой ме кара да вися на компютъра по цял ден (и, понякога, нищо да не правя дори и тогава)? Еми, нямаше да седя на компютъра, ако имаше какво да правя. Смисъл, обичам компютъра, но истинската пристрастеност идва в следствие на скучното ежедневие.
А най - тъпото е, че има какво да се прави. Смисъл, ако се размърдам и се опитам да направя нещо. Но не го правя? Защо? Нямам отговор. Наистина. Много искам да се науча да снимам, и да правя разни неща, обаче не върша нито едно от тях. Причината? Едно скапано изгнило чувство вътре в мен. Едно.. мъртво поле вътре в мен.
Знаете ли, идва ми мисълта, че след известно време пак ще ходя на училище. Пак ще пътувам в гадния автобус, ще виждам ръждясалите съборетини, грозни сгради, ужасни лица и прочие, ще виждам.. онези неща, които просто карат сърцето ми да квичи от ужас.
No. No. No.
Всичко е от липсата на хора. В смисъл, нямаше да ми се отразяват толкова покъртително много всички тези неща, ако бях ..там, където трябваше да бъда.
Но да си сам е скучно. Скучно. С к у ч н о. Скууучно.
И, да, аз съм си виновна, че не практикувам нещата, които човек може да върши дори когато е сам. Виновна съм. Кретен съм. I suck.
Ами, в крайна сметка, нека ми. Нека да ослепея.

Oh. I. need. you. fucking. much. => ...

Нещо чувствата ми са ужасни, ужасни, ужасни. В стомаха ми е направо вихрушка. Крайният резултат? Съсипана съм.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 23:03

I'm a cunt.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 23:20

Спомням си ясно, когато бях малка, една вечер, или по - скоро мислите, които ми протичаха из главата. Мислех си за нещо като хипи ванче и група от хора, с която пътуваме из природата и вечерта стоим на някоя полянка и гледаме небето, поляните под върха, на който се намираме, дърветата, които ни заобикалят. И ясно си спомням, че всички бяха облечени с разни такива.. странни дрехи, не мога да ги опиша с думи. И се чуваше песента на шурците, и момичето имаше вечерни крака, и настроението беше онова, специалното вечерно настроение, което просто обожавам. <3 И всичко беше свързано със свобода, простор, природа и движение.
Freedom. FREEDOM! Винаги съм си мечтаела за това. Винаги. Винаги. Винаги.
Дори и да не бъде точно пътуване с ванче и т.н., искам да живея СВОБОДНО.
А мисълта, че ще се превърна в една от онези лелички, които.. йъъък. Не. Не мога дори да го завърша, би било повече от УЖАСНО.
Искам, ииискаам.

Липсва ми, мамка му.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 23:37

Значи, сетих се за нещо. Веднъж бях с рокля и скъсан чорапогащник в училище и едно момиче започна веднага да говори: "Олеле, Боже Мой, как може подобно нещо!? Ти луда ли си да ходиш с дупка на чорапогащника, мрън мрън мрън.."
OH COME ON YOU BITCH.
Като искам да вървя със скъсан чорапогащник, ще вървя със. СКЪСАН. ЧОРАПОГАЩНИК.
Като според "законите" на твойто "общвство" от кретени човек трябва да носи здрав чорапогащник, върви да се гръмнеш. ;d

Или пък друго нещо. Две мои ентелегентни съученички си говориха за музика и споделяха, че песните по City им били писнали и т.н. И аз им казах да намерят песни извън City и те почнаха да мърморят "Ама как, не може.. пръц пръц." И аз им казах: "Всичко, което слушам, е изън скапаното ви City." И те ме погледнаха едва ли не презрително и отвърнаха: "Емии тии.."
Господи, колко прости хора има по този свят. = DD
Ако не сте разбрали защо & ако не сте си направили изводи за допълнителни неща, освен това, което е написано.. еми да сте разбрали.

I love Strangeness, Weirdos, Birdpeople, Goggles & other <3 things.

Джони.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Вто 05 Май 2009, 23:51

Знаете ли, мисля си за моментите, в които съм се чувствала.. жива. Като започнем от всичките пъти, когато съм била с приятелите си, когато съм слушала музика, когато съм лежала на покрива и съм гледала звездите. Когато бях на концерта (чувството не може да се опише. НЕ МОЖЕ, повярвайте ми.) < ##########, когато вървях към пощата с подаръка, когато съм ставала в три часа през нощта, само за да видя снимка на Джони на компютъра, когато съм гледала някой прекрасен клип, когато съм се смяла на смешно видео, когато съм помагала на приятел и така нататък, не мога да опиша всичко.
Знаете ли, има толкова прекрасни неща.

Знаете ли, това много ми напомня на 'Lil bunny FooFoo.. <3
Аз обичам. Много. Много. Много.
< #
Надявам се, че хората (и нещата), които обичам, го знаят.

Hooray..

.. johnnyjohnnyjohnny.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 00:10

Бтв. От известно време психоложката идва в един от часовете ни, за да провежда разговори с нас и да може един вид да ни учи на неща. След което почва с разни изрази "децата на вашата възраст", разни истории за курви по купони мрън мрън мрън. Смисъл, окей, вярно е, че има деградирали малоумници в новото поколение, ама не всички са такива, дейба. Не ми е приятно да ме поставя под общ знаменател с всички. И изобщо, от книгите, които чете, не се научава всичко. И не винаги те съдържат the holy motherfucking truth of things about life.

They're not smarter just because they're older.

Умните са умни заради мозъка си, не заради възрастта си, без значение дали са млади, стари, и прочие.

И, абе, наскоро ми попадна едно списание FHM и като почнах да го чета, се отчаях. Дееба и плътските им хора. Ако изчукат еди колко си мацки, ако се нальокат със сто тона уиски, пр. са TEH BIG BOSSES. И въобще, това, което най - много ме дразни, е факта, че те живеят, за да гледат циците и външния вид на еди - коя си. Смисъл.. не мога точно да го обясня, ама yuuk.
Примерно, Пол Кук е правил разни такива работи, сещате се = DD, ама той е пич. Той е УМЕН и духовният му свят е на много по - високо ниво. Има разлика между него и .. онези. Тъпите курви, които ненавиждам. Suck balls, you morons.

И, дееба, писнало ми е да се поставят всички мъже/жени под общ знаменател. ВСИЧКИ хора са различни. Има ли нещо общо Ирина от моя клас с Нина Хаген? Или Тошо Баджака със Сид Барет (ще се разрева, мамка му.. Сид.. x_x)?
Аве, много ще е ужасно да си набъкан с мисли и разсъждения от системата. За бъдеще, любов, какво е да си красив, какво е справедливост, какво е да си умен, какво е да си стойностен човек и прочие.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 00:32

В последните няколко дни се разкарвах насам - натам с братовчедка ми, и леле майко, слушайки я какво говори, направо се отчаях. = DD Тя следвала новите моди на еди - какво си, искала да си купи еди - кои си обувки, щото били модерни, как искала да се боядиса в русо, щото било.. познайте, модерно, и пр. пр. пр. И вече ми гледа отвисоко, аз съм обичала да нося дрехи, които не били модерни. И ми обяснява, че била умна, и леле, предпочитала да си стои вкъщи и да учии. Леле, тва че учи, не показва, че е умна, щото да четеш учебниците, не те прави умен ( тук си представих как някой гаден мазен корумпиран шибан политик започва да ми изнася тирада за бъдещето, образованието.. Я мри, ве.) Тя пък е дейба системната.
Вероника, примерно, може да не знае как да решава висша математика, ама е сред най - умните хора на тоя свят, и мамицата му, никое от "умните" отличници (от онея отлични, дет са прости като капачка.. извинете, капачките са по - умни, а и по принцип не са си прости..) не може да й стъпи на малкото пръстче. Смисъл.. просто си е смешно онова глупаво твърдение, кои били умните хора.
Хаха. Сетих се за нещо много забавно - да се твърди, че някоя леличка с пет висши образования, чиито цели и мечти са материални помии, и общо - взето, една лелка с добре промита глава, станала роб на системата и собствените си помии в главата, е по - умна от Джони. ХАХАХАХАХАХАААА.
А. Като споменах въпроса, в едно списание прочетох как децата в училище трябвало да се пазят от риска да пропаднат, и имаше сложена снимка на СЕКС ПИСЪЛС. Мамицата ви млада, мрете в кофите. Вие и шибаните ви "закони" и заблуждения за това кое е пропаднало.
Пфф.
СЕКС ПИСТЪЛС са ВЕЛИКИ и ТОЧКА. ПО. ШИБАНИЯ. ВЪПРОС.

Леле майко, очите ми и главата ми така ме боляят. Страх ме е да погледна към часовника, защто просто знам, че ще се ужася, като разбера колко зле виждам.. x__x

Btww.

Като видях тази снимка, ми подскочи сърцето. ОБОЖАВАМ JOY DIVISIOOON. <#

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 00:44

[05.5.2009 г. 19] Сид каза:Скъпи модели,
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Не си мислете, че като се накичите със разни простотии, аксесоари, лайна, и прочие, като си натъпчете лицето с ботокс, като станете 1 кило и си напляскате импланти в цицте , ставате красиви. Щото красотата не е нещо обективно, а субективно, и определено не се простира до тва дето го виждате по фйешъъън списанията. Ако примерно Сиукси си сложи силикон, ще е хубава, ама разликата е в тва, че нейното хубаво не е само обвивката. И, скъпи НЕ приятели, знам, че ако вие наистина го четяхте тва , щяхте да ми изкарате "доводи", но знаете ли кво? Вие като не четете зад редовете и не можете да тълкувате нещата, не е мой проблем, а ваш. Тъй че при всички възможни случай you suck, I rule.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпа братовчедке,
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Не, ти НЕ ставаш готина, следвайки шибаната мода, 6 minutes thing & etc etc etc. И факта, че вече предпочиташ да стоиш вкъщи и да учиш, не показва, че си умна, а че си губиш времето в suckване. Да си умен не е "общоприетото да си учйеш уроцииитее." Дейба системната дето си.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпи хора, които сте 1 кило и обвинявате пълните хора,
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Ние може да сме дебели, ама сме щастливи. Яж си лайната, мъчи се в разни глупости, и ме остави на мира. Обичам тортите.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпа Еди - коя си,
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Кат' искаш да отслабнеш и се чувстваш неубодно, ОТСЛАБНИ, вместо да седиш пред телевизора и да чоплиш семки.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпи религиозни,
[05.5.2009 г. 19] Angiе. каза: слушам
[05.5.2009 г. 19] Angiе. каза: и чета
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Ама вие верно ли сте толкова прости, че продължавате да вярвате в подобни неща. Ако преди хората не са знаели нищо за света, то сега поне знаем толкова, че теориите за Исус, Мангал и КанКан да отпаднат. И не, религиите НЕ СА МОРАЛА в ЧИИИСТАТА му форма. Ацтеките са убивали по 1000 човека на ден, за да може БОга Слънце да е омилостивен и да не ги изяде, Оня - там пък обичал да яде бебета, поднесени в жертвоприношение, а пък Исус наредил да трепят някой само заради миризмата на препечено. You suck. Кат са написали нещо в книга, и чрез много трикове и ефекти, тва не значи, че всичко е баш така. Вие сте ебаси простите, че не можете да се сетите.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпи рекламни агенти,
[05.5.2009 г. 19] Angiе. каза: нали се сещаш, the bible also says some guy's doneky talked
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Мене кво ме шнОли бОра дали хартията е изрисувана с цветчета, или с лимони. Трябва ми САМО за да си избърша задника от лайна, мамицата ви стара.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпи хетеросексуални, които мразят гейовете,
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Факта, че вашите предпочитания не съвпадат с чуждите, не ви прави с нещо по - велики. Suck yourself.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпи лицемерни кучки,
[05.5.2009 г. 19] Angiе. каза: това ще е добро
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Да, Симона има стрии на гърба. Също както твоите пъпки пльокат в мазната си гной. Да, тя О ГОСПОДИ НОСИ ПОЛА, КОЯТО НЕ СЕ ВРЪЗВА С БЛУЗАТА Й. Ти пък имаш целулит на бедрата и като тичаш, от тебе тече лой и кир. Да, О ГОСПОДИ, ТЯ ОБИЧА ДА ЧЕТЕ КНИГИ, ти пък си толкова проста, че не можеш да различиш Лувъра от Мона Лиза. О, БОЖИЧКО, АМА БЛЯБЛЯБЛЯ Е ТАКАВА КУРВА, ти пък си хвана гадже, изчука го, и на другия ден взе, че го заряза. ОМГ, ОНАЗИ Е ТОЛКОВА ЛИИИГАВА, а случайно да забелязваш, че собствената ти плюнка е толкова увиснала, че потъва в манджата. Ама иначе о, миличкааа, толкова си хуубава днеееесс.. Кат те дразни, ква е целта да висиш с нея, ма. "Да съм много ПОПЮЛАААР." Аха, а случайно това е с нещо много по - възвисено от повърнята на малкото детенце, в която одеве пльокна дори без да подозираш, и после, усещайки, че нещо ти понамирисва, започна да обиждаш еди - кой си, че е нечистоплътен дрисльо и миризмата му се надушва дори тук. Един съвет от мен - мрете в кофата.
/Бтв, няма никакво значение дали някой има малко повече килограми или здравословни проблеми, стрии, прочие. I mean.. yes. Ако оценявате хората само по външния им вид, еми, майната ви. (: Даже, ако обичам наистина човека, бих харесвала тези стрии и пр. в него. Красотата, пак повтарям, не е това, което вие сте си намислили ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да бъде./
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпи хора със зурли,
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: О ГОСПОДИИИ, ТРЯБВА ДА СЕ ПРИДВИЖА ОТ ТОЧКА А ДО ТОЧКА Б, НО ИМА ВЯТЪЪР, ОЛЕЛЕ, ОЛЕЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, КОСАТА МИИИИИИИИИИИИ, АПОКАЛИИИИИИИИПСИИИИИИИИИИИС, РЕСАХ Я ТОЛКОВА ВРЕМЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. И, лелееееееееее, навън е толкова студеееееееено, как ще изляза ДНЕЕЕС, нямам грим, пис пис пис, грух грух груххх, ойнк. Леле, да си взема ли панталоните от свински яйцеклетки, ТЕ СА НА МОДА, маафака, братоо, оная курва как я изчуках леле къв съм пииииич, и тая, и цици, и напиване, тряс, тряс, тряс..... ................. ......... Надявам се да умрете в сауна, удавени в собствената си пот, така е казал Пича от Сайта. И защо се обръщам към вас с това име? А защо не, мамицата ви стара, защо не.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпи застаряващи лелки,
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Кво седите пред телевизора и гледате тялото на Джесика Алба, възхищавайки се на "перфектността" й. /Хаха, не че Джесика Алба е "ПРЕВЪПЛЪЩЕНИЕТО!!!" на перфектна жена. ;d/ Ми като толкова искате и вие да сте перфектни, не стойте пред телевизора със семки и чипс, оплаквайки се от целулит, наднормено тегло и задръстено ежедневие, ами направете. нещо. по. ШИБАНИЯ. въпрос и не се оплаквайте от съдбите си, щото нали вие си избрахте такива работи, за да си осигурите хубаво бъдеще. Нека ви ся, да мрете в собствената си рутина, като сте толкова системни, и лишавате и децата си от бъдеще, задължавайки ги да поемат по вашия път. Нали ви е много скучно? Нали с иронична усмивка се оплаквате от живота, като драматични Есмералди и тъй нататък. Тогава за какво "перфектно " бъдеще говорите и защо да е неизбежно, мамицата ви, ако ИСКАТЕ да сте СЛАБИ, отслабнете. ТОООЛКОВА ли не разбрахте, че от само себе си НЯМА ДА СТАНЕ?!
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Скъпи прости хора, като под прости имам вид всички, които могат да бъдат наречени прости - тъпаци, промивачи на мозъци, военни, политици, кифли, мармалади, позьори, филосови, Джордж Буш. и т.н.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Бъдете си прости. Аз съм умна. Вие сте прецакани.
[05.5.2009 г. 19] Сид каза: Have a nice day.

Скъпи чернокожи братя,
Когато не получите работа или ви се случи нещо лошо, не започвайте веднага да обвинявате света, че е проявен расъзим срещу вас. Понякога не получавате работа, only because you suck. (: Освен когато наистина е проявен расизъм срещу вас, което suks even more.

ОБРЪЩЕНИЕТО СКЪПИ ЧЕРНОКОЖИ БРАТЯ НЕ СЕ ОТНАСЯ ДО ВСИЧКИ ЧЕРНОКОЖИ, А САМО ДО ОНЕЗИ, КОИТО ПРАВЯТ СПОМЕНАТОТО ГОРЕ ДЕЙСТВИЕ, В СЛУЧАЙ, ЧЕ НАИСТИНА ТО НЕ Е НАПРАВЕНО С РАСИСТКИ ПОМИСЛИ. ЧЕРНОКОЖИТЕ СА РАЗЛИЧНИ ХОРА И НЕ ГИ ПОСТАВЯМ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ!!!!!

I LOOOOOOOOOOOOOOOOOOVE.

P.S. - Имам си автограф от Анджии. ^^
lqlq.

P.S. 2 - Като искам да вървя с пола, която не се връзва с блузата, ще вървя с пола, която не се връзва с блузата. Дейба и скапаните ви критерии за това кое е хубаво. Suck.

Последната промяна е направена от Sid Vicious на Сря 06 Май 2009, 17:09; мнението е било променяно общо 1 път
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 00:58

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 20:24

Думите понякога могат да ти изиграят лоша шега. Защото не винаги, когато изречеш мислите си с думи, изказваш напълно ясно, пълно, точно и т.н. това, което си искал да кажеш. Yeh.

Fuck society and his osession with idealistic beauty.
http://www.iamanatheist.com/
http://fuckthenorm.net/
Това е за Ети. Нали си пада по индиански работи.
Stimmen der Stille - Todeslied

.. Това е МОЯТА коса и аз имам ПЪЛНОТО ПРАВО да правя каквото искам със собственото си тяло. Дразня се, когато други хора определят какво да нося и т.н. Това си е ЛИЧНО МОЙ избор. =.=
Както Джони беше казал, че има абсолютното право да прави каквото си иска с косаата. ^^ <3
Е, друго е, когато разни позьорчета оскверняват пънка, като си правят гребени и подобни лайняни работи. That sucks really & I hate it.

Бтв, сетих се, веднъж седнах да гледам едно предаване, където едни родители обвиняваха дъщеря си и съпруга й, че на сватбата си той бил облякъл роклята, а тя - фрака. Били ги посрамвали, как можело такова нещо.. Wtf?! Хората са свободни да правят КАКВОТО поискат и КАКТО поискат. Супер тъпо е, когато нещо се направи по различен начин, и веднага хората да бъдат обвинени за постъпката си. И започнаха да изкарват разни скапани доводи, направо ми идеше да се хвърля през терасата. Не, честно, много се изнервям, когато се поставят разни критерии, че мъжът трябвало да не плаче, жената трябвало само да готви и разни такива. Sick обществото е наложило разни полови "закони", които са страшно глупави. Мъжете и жените са РАВНИ, свобони да правят каквото искат, без да ги обвиняват, че постъпката не отива на "пола им" и прочие. Смисъл, изнервям се на поставените лимити мъжът да бъде стоманен, корав, да не носи обици, да не се боядисва и т.н., щото било "женско", да не плаче, жената да трябва само да готви, да бъде "дама", да има дълга коса, мъжът да не трябва да прави това, а пък и жената от своя страна - онова.. Добре, някои хора са с ужасно ограничено мислене. Приемат разни клишета, рамки, "закони за правата и "задълженията" на двата пола" и грр.
Полово равенство FTW. Отхвърляне на празните клишета, базирани на едно абсолютно нищо - също.
Не си оформих мислите особено добре, ноо.. =.=

Anti - limits.
Anti study, work, die.
Anti limited thinking.

P.S. - Johnny interview # 1.

Johnny interview # 2.

Последната промяна е направена от Sid Vicious на Сря 06 Май 2009, 22:38; мнението е било променяно общо 2 пъти
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 21:47

Ever get the feeling you've been cheated?

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 22:49

Cunt.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 23:02

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 23:08

Oh. ^^ <#

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 23:19

I need to take a deep breath..
Deeper than you can imagine.

I need to fix my issues & calm down.

"I get the feeling I've been cheated."

Обичам го.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 23:27

Penetration - "Don't Dictate."

Penetrating voices going through my head
I haven't listened to a thing they said
Always they removed the answers
I won't suffer the consequences

Torn between the two
Right or wrong there is no answer
Don't tell me what to do
It's my choice I'm taking a chance yeah

Don't dictate
Don't dictate
Don't dictate
dictate to me!

Don't dictate... Don't dictate! Don't dictate!

Fuck fashion.

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 23:33

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.   Сря 06 Май 2009, 23:37

Моля да изпратите дневника в архивите.
Искам да започна отначало.

ПисанеЗаглавие: Re: Cities in dust.