От мен

Предишната тема Следващата тема Go down

От мен

Писане by Фъстък4ето on Съб 02 Юни 2007, 14:13

Така..това е първия ми разказ,кратък е,знам,но просто се опитвам

Черешата

Преди няколко дни се наложи да отида на лозето,за да бера череши. Не бях сама-с още няколко приятелки,силно казано, с баща им,моят баща и брат ми. Това лозе е общо,но не знам от колко години го имаме. Засадени са много лози, три череши, като едната я изсякоха-най-голямата. Но това няма значение. Та…ние ходихме да берем череши. Никога не се бях качвала на дърветата, бях малка. Но този ден поисках да се изкатеря. Усещането беше велико! Аз седях и берях череши,а вятърът подухваше весело,носеше вечерната хладина и успокояващата песен на птичките. Не знам колко време съм седяла на дървото,опиянена от това велико чувство. Чувствах се спокойна в прегръдката на дървото, нищо не можеше да ми навреди,то ме пазеше,защитаваше ме…. Никога наистина не съм се чувствала така.
А когато си тръгвахме исках да изкрещя с цяло гърло от върха на черешата :I believe I can fly….но можах само да разперя ръце и да погледна към небето, от където срамежливо надникваше слънцето.
Фъстък4ето
Punk^Girl

Брой мнения : 241
Registration date : 27.05.2007

Вижте профила на потребителя http://filmsandmusics.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php

Върнете се в началото Go down

Re: От мен

Писане by Фъстък4ето on Сря 13 Юни 2007, 21:22

Ние

Спомням си деня,в който отидох на градина-със синя грейка и кутия шоколадови бонбони. Помня как лъчезарно ми се усмихнахте и ме приехте,въпреки че бях преместена от друга ясла. Помня,но не толкова ясно,двете групи-долна и горна-помня госпожите,помня състезанията с надяждане,помня,когато с Радослав паднахме от сцената по време на “Патешкия танц”,с жълти блузки и жълти слънчеви шапки. Да….помня много неща,но не помня кога започнах да се пристрастявам към вас,не помня кога започнах така силно да ви обичам,не помня кога така ми влязохте под кожата,не помня кога обикнах даскало…и то само заради вас.
Когато тръгнахме на училище…да,разделихме се,но с повечето от вас си останахме заедно…може би тогава толкова много ви обикнах. Въпреки че се карахме,обиждахме и не можехме да се търпим понякога…да,обикнах ви,обичам ви и сега. И то много! Вие станахте моето второ семейство,а даскалото-моят втори дом. Живях с вас,смеех се с вас,плаках..не,не съм плакала. Не плаках дори и когато “уж” се разделяхме в четвърти клас,защото бях сигурна,че ще продължим да бъдем заедно. Може би се разделихме…да,класът ни се разцепи на групички,но…ние си останахме същите шемети,същите окачалки и същите…генийчета! Може би в пети клас бяхме най-добрия клас, а сега не сме! Това попречи ли на нещо? Не!
И сега, в навечерието на 15 Юни,тъй дългоочаквания ден за много хора,аз не съм щастлива,не се радвам,че завършвам…не! Мечтата ми да ида в хубава гимназия в Бургас ще се сбъдне,надявам се,но с вас ще трябва да се разделя. Но защо ми е толкова мъчно? Разделям се с някои,които са ми неприятни,но…всички ви обичам! Искам да ви дам една голяма прегръдка,защото с вас аз живях 11 години(е,с някои и по-малко). Живях с вас,да! Сега? Сега ще трябва да се разделим,но защо,тъкмо когато имаме възможност да се докажем на изпити,в очите ни блестят сълзи. Въпреки лудостта в главите ни,след прощалното слово на даскалката по музика някои от вас се разплакаха. Една приятелка дори ми каза:”Не ми говори,че ще се разплача!”. Аз също,аз също!
Обичам ви,обичам ви безкрайно много,нямате си на представа колко много! Сълзи се стичат от очите ми сега,но…надявам се по-бързо да дойде 2009,че да се срещнем отново...Обичам ви безкрайно много, 7-а! Обичам ви! Всички!
Фъстък4ето
Punk^Girl

Брой мнения : 241
Registration date : 27.05.2007

Вижте профила на потребителя http://filmsandmusics.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php

Писане by Усмих on Пет 10 Авг 2007, 14:57

Харесва ми...искрено е Smile
Усмих
*MelancholY Еvening staR*

Брой мнения : 111
Registration date : 15.06.2007

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content