Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Малките ви странности

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Нед Сеп 02, 2012 11:51 pm

А пък аз постоянно имам нужда да прегърна някого.

positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 06.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Пон Сеп 03, 2012 7:08 am

И аааааааааз!

И когато някой, в когото съм влюбена, се загледа в очите ми, ми става неудобно и ги затварям срамежливо, докато се усмихвам и си отмятам главата :Д
А когато някой обикновен човек ми зяпа очите, го зяпам супер натрапчиво =Д

ερsilonε

Брой мнения : 3163
Registration date : 12.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Пон Сеп 03, 2012 7:49 am

1. и аз правя като ади понякога. адски отпускащо и приятно е. особено мноооого късно вечер.

2. всички, които са били с мен в едно легло докато спя(майка ми, баба ми) казват, че някак си си кръстосвам краката. демек единия го сгъвам и другия някак си върху него. :Д

3. когато съм изнервена си поемам дълбоко въздух и не дишам колкото се може време повече.

4. попринцип по някакъв начин когато съм засрамена не се изчервявам по бузите ми го отблъсквам топлината на някво друго място.

5. или когато си спомня нещо от миналото, което е неприятно някак си отблъсквам онова гадно присвиващо сърцето чувство.

5. адски бързо уча разни тъпи движения, от които няя мн мн полза.
буквално БЕЗ ДА ИСКАМ се научих да правя предно и задно салто скайчки в басейн. дори нз как. просто го усещам. (якото беше, че бях единственото момиче на целия претъпкан басейн, което го може feel proud :Д)
или както си праех цигански колела изведнъж усетих че ще мога да се засиля напред и да падна на мост. и успях. нз как...

6. сънувам мн често осъзнато и се разхождам по улиците и водя някви разговори от сорта "знаеш ли че сънуваме" и те "не?" и аз " ще видиииш хахах"

7. доста лесно се разтягам и мога да си стоя на пръстите и да ходя така :Д мн е забавно. аа и имам перфектен падион както се изрази г-цата по танците :Д

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Жана д`Арк

Брой мнения : 89
Registration date : 25.08.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Пон Сеп 03, 2012 8:45 am

Сега се сетих, че когато пуша и издишам дима през устата, понякога издавам долната си устна встрани и напред, което е много дразнещо и се опитвам да спра.
Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Пон Сеп 03, 2012 10:15 am

Може би най-същественото у мен е, че много жестикулирам. Всички ме имитират, по-запознатите даже могат да гледат само ръцете ми, когато говоря. ;д
обикновено оформям предметите, за които говоря, с ръце, но според някакви мои си критерии.

NanaSky
positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 06.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Пон Сеп 03, 2012 10:29 am

Не мога да стоя пред компютъра, без да правя нещо друго. Обикновено се наливам с вода или пуша. Ако не правя нищо се изнервям и ми става неудобно, независимо как съм застанала.

Не мога да пия вода без сламка, освен ако не пия директно от чешмата.

Винаги затоплям с дъх чашата си, преди да сипя каквото и да е в нея.

Когато ми се плаче, излизам на терасата и си тананикам, докато гледам небето, така се успокоявам и се зареждам с положителни емоции и енерджи.

Аз, когато си обувам дънки, не скачам, но се кълчотя, за да си ги наглася и съм много смешна.

Ям винаги първо кората на хляба, после средата, защото средата ми е по-вкусна и смятам, че най-хубавото трябва да се остави накрая.

Ако ям хляб с масло и чубрица и чубрицата задължително трябва да е наръсена равномерно.

Когато се заговоря с непознат човек, винаги в края на изречението си поглеждам встрани, сякаш се срамувам. Но не е срам, а просто навик.

След мократа целувка задължително трябва да има суха целувка, иначе не се чувствам пълноценна или там квото е.

Често пуша, за да се занимавам с нещо, докато се занимавам с друго нещо, както при стоенето пред компютъра.

Когато си легна, винаги се хващам за сърцето.

Когато ми стане лошо, винаги си мачкам врата с едната ръка и се държа за сърцето с другата.

Имам си завършек на смеха. Винаги, след като съм се смяла от сърце и то много, завършвам с нечленоразделен звук или казвам "фродопродофродоп" ахахах

Първата ми работа, когато стана, е да ям нещо малко.

Когато си пия хапчетата, винаги гълтам по два пъти, винаги!

Обикалям напред-назад, когато говоря по телефона

иии не се сещам за други за сега.

xRainbowx
Lil bunny Foo Foo

Брой мнения : 2496
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Пон Сеп 03, 2012 11:29 am

имам колекция от мъжки боксерки и повечето са сатенени Very Happy , имам на барт карайки скейт, снуупи със мотори, едни странни черепи и т.н.
не мога да рисувам пред хора, изобщо с някой в стаята дори
не обичам шоколадов сладолед
маскирам си срамежливостта със злоба Very Happy
не знам как да го обясня тва следващото, не точно че не си ценя вещите, просто не ме ебе дали кецовете ми са мръсни или има петно на книгата(само ако е unreadable) или дали имам петна от боя по пода или дали нещата ми са по земята или дали бих се оцапала докато прая нещо, дали ше спа на земята, общо взето май просто съм супер голяма мърла (и все пак не съм нечистоплътна Very Happy къпя се редовно)
ЗНАМ, че the government is out to get you, както и всяка друга възможна корпорация или институция. образователната система примерно. 30% знания, 70% притъпяване и превръщане в сива точка, зомбиране, както искате го наречете. мога да говоря за тва до безкрайност. дори съдебната система, не е там за да има "правосъдие", тва са булшитове.
не мога да карам колело и отказвам, тва нещо doesn't make any sense
няам дреха, която да не е от втора употреба. просто не признавам дрехи първа употреба.
обожавам се когато съм напушена, сериозно искам да се държа така винаги, а и също така обожавам да философствам, ставам супееееееер deep, с най-добрата ми приятелка сме измисляли 87468947683764386843 теории за живота, света, вселената и всичко, докато сме напушени.

тва е май за ся

Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Пон Сеп 03, 2012 11:59 am

Vegas написа:
а и също така обожавам да философствам, ставам супееееееер deep, с най-добрата ми приятелка сме измисляли 87468947683764386843 теории за живота, света, вселената и всичко, докато сме напушени.

тва е май за ся

офтопик/
аз съм същата, като пия повече вино, особено ако миксирам с цигари
Супер дийп шит, смисъла на живота, щастието, самотата, чистотата в изкуството, защо браковете са нещастни. Чувствам се като източен мъдрец в това си състояние Very Happy

Жана д`Арк

Брой мнения : 89
Registration date : 25.08.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Пон Сеп 03, 2012 3:53 pm

Аз също много философствам, но когато се усетя, че го правя, започвам да се самоиронизирам.
Chocolate
forever whatever

Брой мнения : 548
Registration date : 26.06.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   Чет Юли 18, 2013 9:11 pm

по някакъв начин запомням как мирише въздуха през дадените периоди от живота ми и когато го надуша отново за пръв път от много време, веднага го отбелязвам на глас. примерно си вървим по някаква улица с някоя моя приятелка, аз по едно време се спирам и извиквам 'туК МИРИШЕ НА АПРИЛ 2011!'

тик ми е, особено като нямам какво да правя, да си търся сплъстени кичури в косата, най-вече по тила, и да си ги разресвам с пръсти. в последствие така почвам да я скубя, не ми се мисли колко съм изскубала през последните няколко години. Very Happy

мога да мълча много. НЕЛОВКО МНОГО. бях се отучила по едно време, ама като гледам, наскоро съм почнала пак. ;д някво, бързам за първи час, някоя съученичка, с която не си говоря много ме настига и ми казва ''чакай да се водим', аз й кимам и се усмихвам, не казвам нищо и вървим в гробна тишина 5 минути докато не стигнем до стаята. даже с владито, дето се водим постоянно, супер често си вървим двете по коридорите и си мълчим, тя вече понякога се обажда с 'много ми е странно като си мълчим така', пък аз обикновено отговарям с 'за момента сме изчерпани на теми' Very Happy

и аз жестикулирам много, бившия клас много ме ебаваха за тва, веднъж една съученичка седна до мен по български, за да ми държи ръцете, докато говоря и тогава за пръв път осъзнах колко много жестикулирам xD скоро не съм си обръщала внимание tho, може и да съм поспряла. ;д

вътре в главата си съм маниак на тема ред. или по-скоро съм привърженик на принципа 'най-хубавото за най-накрая'. примерно наскоро си купих една камара книги, които нямам търпение да почна, обаче съм си наумила, че няма и да ги пипна, докато не прочета поне половината от списъка за даскало, за да се насладя още повече на новозакупените. ;д иначе, ако сега си наруша правилата и почна джон грийн, ще се чувствам супер... недовършено и разхвърляно. ;d

не ям нито едно ядене с хляб. освен месо и пържени яйца. като ям салата, ям отделните зеленчуци поотделно.

една моя приятелка има непреодолима нужда да пипа остри ръбчета о.О седим в кафенето и тя натиска ръбчето в ъгъла на масата с палец. връзва си кецовете и пипа ръбчето на обувката. звъни на нечия врата и след това пипва ръбчето на звънеца. с палец. винаги Very Happy
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Малките ви странности   

Малките ви странности
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2