Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Сънища

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
ερsilonε

Брой мнения : 3163
Registration date : 12.10.2009

ПисанеЗаглавие: Сънища   Пон 23 Авг 2010, 9:13 pm

Какво сънувахте?
Разказвайте най-интересните си сънища или просто някакъв сън.Супер ми е интересно кво сънуват другите.
Аз лично секи ден сънувам училище. Без днес. Почти секи ден. Начи...на седмица по 5 пъти сънувам даскало.
Последния път даскалото ми беше като хогуъртс. и се бях качила на покрива да рисувам. и до мен имаше кула.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
(r)evolution
kozmic blues

Брой мнения : 446
Registration date : 20.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Вто 24 Авг 2010, 1:02 am

значи, преследвах джими пейдж по улиците на лондон, нищо необичайно викате. и после успях да го настигна пред един ресторант и да го заговоря и го питах нещо за робърт плант и той изръси нещо от рода на o, той е толкова свестен човек! жалко че има рак на гласните струни, при което аз о.оа0жа98ао-09оа9 ама наистина ли, ама как, омг омг омг!
и джими вика изчакай тука, аз ще го извикам. и аз реших така и така, да вляза в ресторанта. ии влизам вътре и се появява няква жена, която почва да ми крещи как можело да съм толкова нахална и че живота на робърт плант си е негова работа и тн и аз само се опитах да й обясня, че се притеснявам за него, защото го обожавам ен стъф и тя каза че му било писнало от нахални фенове, нинам какво и аз млъкнах нали и ми стана някво спр тъпо и реших да ям поне да се утеша.
иииииииииииии изведнъж се появява ХАНА МОНТАНА и представя новото си гадже, което забележете е РУПЪРТ ГРИНТ.
и аз умирам и тъкмо си мисля о.о. и рупърт е адски секси на живо ии се събудих.

тва го сънувах на 13 всъщност, но е последния ми запомнящ се сън
FragmentVSKC

Брой мнения : 155
Registration date : 02.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Вто 24 Авг 2010, 4:39 am

Тогава имало ли е Хана Монтана? Razz Тази толкова ли е древна ебаси. Аз си помислих, че изгря с канала на Disney импровизациите.

Аз тази нощ сънувах... тоест предната ... ( че сега си е 5 в тази нощ) супер гаден сън. Тоест... особен. Беше хем хубаво, хем гадно.
Знаачи... започвам 2ри курс и разписанието за лекциите ми е изложено на един лист, на стената в университета ( който беше като операта в Сидни) . Бях супер щастлива, че пак ще има лекции много надъхана. Та заставам аз до стената. И на самият лист има - име на предмета, зала, час и поток Smile ( Тоест предимно номера) И си търся потока, гледам залата... гледам часа. И не мога да свържа информацията. Гледам пак. Не схващам къде трябва да отида. А знаех, колко е часа - някъде около 2 на обяд , но не мога да свържа часа със залата и цифрите на потока. Не мога да асимилирам информацията и се насилвам супер много. Не се получи и тръгвам по коридора, където срещам най- добрите си приятели от класа ми в периода 1-7 клас. Едно момче и едно момиче. И ги питам в кой поток са разпределени. Те ми се усмихват.
Някак си разбрах, че не са с мен в поток и питам в коя зала са. Те ми казват, че не могат да разберат. И аз ги водя при листа и заеднос еопитваме да асимилираме. И помня , че виждах зала 5 ... и знаех,е е моята но не бях сигурна ... И решихме, че заедно ще ходим в зала 5 , тъй като във всяка зала преподавателя е един и съи и предмета е един и същи. Влизаме в прословутата зала 5 и приятелката ми отива някъде си и се смеее с много момичета. Аз се отделям и сядам на един стол, който гледа настрани от прпеодавателя.
Странното беше, че покрива беше отворен в този ден, а професора ни излъчваше на бяла стена филм...обаче от прекаленото светлина не се виждаше нищо. И помня как влагах супер много усилия да стана и да се преместя, но не можех заради обичайното 'виждам-мега-размазано-не-мога-да-мърдам-бързо-и-се-изискват-необичайни-усилия-да-си-контролирам-движенията' нещо. Станах някак си и седах в някакъв човек. После пак станах и седнах до чантата му. Лекцията приключи и трябваше пак да отдиа до птолсовутия лист на стената и да измъдря къде ми е следващата лекция. Знаех, че е в ЦЕРН , но не бях сигурна. За това питах леличката от информацията. Тя беше много мила. Обаче не ми каза, ами ми го ксерокопира, да съм си имала програмата в джоба. Аз гелдах лисчето, което беше като касова бележка и се чудех пак на часовете. После се появиха мама и тати... те също не можеха да прочетат и за това отчаяна реших, че съм си пропуснала лекцията и трябва до следващата да пия кафе с тях Very Happy И се събудих. Беше много неприятен сън. Целият някво дзверене пред лист хартия с цифри. И даже нямах часовник,. а знаех, че е 2 ... ИИии сега бягам да спя. Утре сутринта ще драсна нов.
Вижте профила на потребителя http://moarein.blogspot.com/
(r)evolution
kozmic blues

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Вто 24 Авг 2010, 6:26 pm

13 август имах предвид Very Happy

иначе, вчера сънувах, че трябва да карам кола, което съм го сънувала няколко пъти и аз първото, че не мога да карам и второто, че врата се откачи и трябваше да я държа с едната ръка лол .
Very Happy
ερsilonε

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Вто 24 Авг 2010, 7:29 pm

Сънувах, че съм в кола и съм до шофьора. И незнайно що си събувам обувките. И те смърдят.
И той: смърдят ти кракатааа...
Аз: Е на секи му смърдят краката, кво тоооолкова...

рофл

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сря 25 Авг 2010, 1:06 pm

Еми аз съм сънувала един сън, който много искам да превърна във филм в бъдеще, но тъй като не е завършен филм, трябва да се доизмисли.
Та значи, в нещо като сиропиталище, сред децата имаше едно момиче с дълга черна права коса и разръфана рокля, с една малка кукличка, дето пак беше момиче с черна коса, ако не се лъжа. Та тя беше някаква по - странна от останалите и винаги стоеше сама в ъгъла, и помня как слизаше по стълбите с наведена глава и беше хванала куклата за ръка и я влачеше до нея по стълбите (или куклата вървеше). И нали все беше някаква сама, странеше, гледаше ги отстрани скришом под падналата коса, и един ден както беше на масата, очите й станаха чисто червени иии.. не помня друго. Беше изключително интересен сън и съм забравила сигурно едно 80 процента от него, и много ме е яд. Та ако не се бях събудила, ставаше за филм... Така като го разказвам, не е толкова интересен, колкото беше.

Най - ранният сън, за който имам спомени, беше от детската градина - сънувах учителката, беше супер грамадна и висока, а ние, децата, бяхме дребни. Намирахме се в тъмно помещение, всъщност нагоре беше чисто черно, нито небе, нито таван, просто като оцветено с черно. Та тя се опитваше да ни смачка, а ние бягахме покрай нея, и си спомням как минавах покрай някакви места, като тръби, тунели, покрай трибуна... някакви такива, дето не мога точно да обясня какви са. И тя ни гонеше и се опитваше да ни смаже. : Д

А друг сън, доста дълъг, странен и ... Абе, да:
Бяхме момичетата от Уич и аз, влязохме в една къща, изоставена, в която бе изрично забранено да се влиза. И както обикаляхме сред нея, както на филмите, се показваше само ръка или крак на недоброжелателя, който ни следеше в къщата. : Д И влязохме в една стая и заварихме БОГ в ЛЮБОВНОТО джакузи от Симс 2. И той ни покани вътре и влязохме при него, и както се кефихме, дойде дяволът и ни каза, че сме влезли в забранена зона и трябва да ни вземе с нас. И се всмукахме в нещо като фуния, като в торнадо, и аз успях да се измъкна и тъкмо се изкефих, че съм избягала, отидох до къщата ми (аз не живея в къща, но в съня), опитах се да докосна прозореца, обаче усетих, че не мога, и видях, че съм дух - всъщност бях прозрачен Картман от Саут Парк. Дяволът ми се изсмя, каза ми, че не мога да избягам, и ме вкара в Ада. След което нареди на мен и едно момиче да му донесем сандвичи, изпрати ни на земята в Китен (Имаше пристанише?!) и почнахме да обикаляме. Градът дори не приличаше на Китен, но беше Китен. Просто го знам. Та, както обикаляхме, си говорихме за някакви работи и почнахме да сварваме различни духове по къщите - в едната къща се видя сянка на някаква прегърбена баба, седнала на стол, в друга къща видяхме пиян дух (май), в трета един дядо и т.н., не ги помня много добре. Видяхме един съученик от стария ми клас, който в съня ми имаше зелена коса?!, и плачеше за една съученичка. Аз се ядосах, че не плаче за мен : Д И след малко се сетихме, че трябва да търсим сандвичи, и се затичахме, обаче не намирахме
И после се събудих.

positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сря 25 Авг 2010, 2:57 pm

хахахаха :Д Моите сънища са повече от объркани винаги.

Снощи сънувах, че летя в бара ни, над стълбите, идва Мерилин Монро, съблича се и й поникват някакви криле, искаше да се състезаваме до къщата на бабата на Червената шапчица, тръгнахме и изведнъж се озовах на някакъв латино панаир, където ме прегази кола-дракон, но оживях. Ставам от земята, оглеждам се - нито следа от панаира. И изведнъж започват да се редят някакви тухли около мен, после стъкла, след това - огледала и виждам майката на Снежанка в едно от тях. Започвам да я разпитвам, задавам изключително много въпроси, на края тя тръгва да ми отговори и затварям очи, събуждам се на път за Еверест, зад мен - стадо планински кози, оказва се, че и аз съм такава, изкачваме го и ме хващат някакви индианци, слагат ме в казан с вряща вода и изведнъж се озовавам във ваната ни с някакво момиче, което ми обяснява как Нептун подминал Уран без да го поздрави и двете планети се скарали, но в последствие се оправили и решили да си изкарат ядът на Плутон като го изгонили от слънчевата система, wtf, после се появи друго момиче и вече бях в някакъв мол, чаках Ванеса, тя дойде, прегърна ме бутна ме от радост и се събуих на земята. O_O

ερsilonε

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Чет 26 Авг 2010, 9:20 am

Окей учудващо, но тая нощ сънувах сън и го помня много добре. Просто едно след друго сичко помня. Учудващо.
Съня мисля, че започна от там, че той говореше с някви момичета и се сваляше с тях. Аз зех, че плеснах некъв шамар на едната и след тва го набих и него.
Хъх, и приятеля му набих. А тъпото е, че в реалното щяха да ме спрат веднага. След тва казах, че не ща да го виждам и си тръгнах по коридора с една приятелка. Тя беше с колело. Хаххаххх, и се криехме от тях. Накрая влязохме в едни тоалетни, че ни се пикаеше. И влизам аз, ма вратата не си я затворих.Нещо ме мързеше. И там почвам да си върша работата, ама сичко почва да става в кръв. Насякъде гледам, че са кървища. И в тоя момент идва един бивш съученик, по който си падах страшно много 2 г и половина и накрая вече не ме интересуваше и почва да ме зяпа. Ся...не помня що бях без панталони и ми се наложи да си ги сложа пред него. И изведнъж се приближава той и сме на милиметри един от друг(вече съм си обула панталона) и щях тамън да го целуна(много обичам да се целувам на сън като има възможност си се предавам) обаче няква (някак си се бяхме озовали в блок) ни пита кога ше се разкараме и да спрем да вдигаме шум.
И ние се ометохме(след като си обух обувките). И отиваме към изохода. Виждам Него и се спирам няква. Слагам си крака пред него, той го погледна и си продължи. И исках да види, че съм с момче и почнах да говоря на Жоро(така се казва оня от кенефите). Същевременно пак се озовахме в у-ще и ми казват, че от единия вход не мога да изляза, зарад първолаците. И излизам от втория. Отивам до един баскетболен кош и сядам, подпирам се на него. И на сякъде хвърчат топки и една съученичка ми подритна една до мен. Стигна до мен топката и гледам (тука ми е объркано обаче, имаше една игра дето децата бягаха, първолаците де) идва към мен. И ставам, и тичам да я дам на детето. Подавам топката и му казвам нещо от сорта, че му желая много успех. Детенцето беше облечено в златни дрехи и като, че ли беше турче...не знам. Мургаво беше. И после се запътвам към коша, ма се сещам, че мама ше ме земе с нейния хеликоптер(ВТФ?!). Не помня много ясно кво стана, но се отдалечих от мястото и отидох при най-първата ми класна. И там гледам хеликоптера как приближава. И да се обадя на мама по гсм-а, но няям кинти. Помня, че съм го заредила(в реалния живот съм го заредила) и се чудя що не ще да звъни. И исках на класната телефона, и тичам към мястото вече, там сума ти народ се насъбрал и се чуди кво става. И докат се натуткам мама ми звъни да пита де съм и аз и викам, че съм се запътила. И отивам и Б. (приятелката на мама) ми вика тука е кораба. И некво се озовах на пристанище и има хора от даскалото. И кораба идва насам към нас, аз се качвам по една въжена стълбичка люшкайки се и със затворени очи. Мноо беше трудна за изкачване на сън тая стълба. И се качвам в кабината на капитана. И мама също е там. И гледам как той върти некви копчета и викам "ебааааси якотооо".
Имаше и неква таблица която беше с мого работи. Като кубчето на рубик. И я въртиш, и получаваш некви уравнения. И капитана я даде на мама да я види. Щото тя е химичка, а таблицата имаше и химични елементи по нея. И аз си викам. Ама то тряя да си супер умен, че да си капитан...

Мноо тъп сън, ама мен ме радва, щото на живо(на сън всъщност) беше повече от як. И местата бяха страхотни. Иначе не е нещо особено.

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

Ange_Macabre
Fresh from the Grave

Брой мнения : 288
Registration date : 28.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Съб 28 Авг 2010, 3:10 am

Като цяло сънния ми живот е изключително интересен Laughing Имам чувството че всяка вечер сънувам по цели филми с часове, и почти никога не сънувам някакви спокойни, приятни или лежерни неща. А съм чувала, че в момента на събуждането губим спомен за около 20% от съня си - 10 минути след това 90% са ауей. Представяте ли си какви светове трябва да посещавам тогава Laughing
(r)evolution
kozmic blues

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пон 30 Авг 2010, 12:57 am

не ако го разкажеш веднага, тогаваа си спомняш по-дълго.
иначее, баси, сънувах оная вечер как отивам в някакъв град, който не е софия, но е до софия ор съмтин, с един бивш съученик, с който не съм се виждала от 4904394 века ии обикаляхме там, търсихме няква тоалетна, после мина един супер стар и разбрицан автобус, абе номном.
странното е, че тоя град съм го сънувала поне още 3 пъти, все с различни хора и стават различни неща и ходя на различни места, но пак е в тоя град и е баси странното.
дам.
ερsilonε

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пон 30 Авг 2010, 11:07 am

ем, начи подсъзнанието ти се опитва да ти подскаже нещо. ако си спомниш по-детейлно може и да се сетиш.
аз секи ден сънувам даскало. все още не съм разбрала кво значи.
днес примерно сънувах че съм на екскурзия със съучениците.
писна ми вече секи ден да сънувам съучениците ми и/или даскало.
мисля, че просто толкова много не искам да отида, че даже го сънувам.

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

(r)evolution
kozmic blues

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пон 30 Авг 2010, 11:48 am

хм, и аз преди сънувах училище точно преди да почнем.
даже си спомням, била съм 3-4 клас, обаче сънувах как отивам на училище и нямам домашно (защото класната ни тогава ни даваше спр много домашни за ваканцията) и някво спр ме е срам, щото всички други имат и почвам някви оправдания, нз кво Laughing .
иначе, даже не знам, тва място, сигурна съм, че не съм била, бля, ии винаги е едно и също и офх.
и, айде последния ми сън.
[11:39:38 AM] (r)evolution: братле пак почнах
[11:39:41 AM] (r)evolution: с извратените сънища
[11:39:45 AM] (r)evolution: ..
[11:39:47 AM] (r)evolution: тая вечер
[11:40:07 AM] (r)evolution: сънувах, че наще са разделени и баща ми живее със леля ми дето му е сестра и аз и сестрата живеем с тях
[11:40:25 AM] (r)evolution: и бяхме на море и баща ми мислеше да ми наема учител да се уча да плувам лоололо
[11:40:35 AM] (r)evolution: ии после се прибрахме от морето и имахме две котки в къщи
[11:40:46 AM] (r)evolution: ии аз трябваше да събирам багаж, защото трябваше да ходя при майка ми
[11:41:03 AM] (r)evolution: и майка закъсняваше и баща ми се дразнеше и й звънеше, а тя не му вдигаше
[11:41:20 AM] (r)evolution: и после баща ми ми каза, че знаел колко трудно било но трябвало да издържа и блябля
[11:41:31 AM] (r)evolution: и после дойде един очилат чичка с бяла коса и брада, който беше мъж на майка ми
[11:41:39 AM] (r)evolution: и беше някъв супер строг и странен
[11:41:57 AM] (r)evolution: и ме взе мен и ме заведе при майка ми и тя беше няква спр странна и не беше мама
[11:42:00 AM] (r)evolution: и беше супер зла
[11:42:17 AM] (r)evolution: и ми крещеше как трябвало да се държа прилично и да не използвам магия
[11:42:22 AM] (r)evolution: и глупости
[11:42:27 AM] (r)evolution: а аз всъщност учех в хогуортс
[11:42:34 AM] (r)evolution: но го осъзнах към края на съня
[11:42:37 AM] (r)evolution: абе спр странно
[11:42:54 AM] (r)evolution: ии се карах с майка ми ии вече спр бясна и някой звъни на домофона
[11:43:04 AM] (r)evolution: и аз да вдигна и чувам гласа на ВЕНЕЛИНА
[11:43:06 AM] (r)evolution: която ми казва
[11:43:15 AM] (r)evolution: you are on the top of the world again
[11:43:34 AM] (r)evolution: което ми е любимото изречение за моментите когато съм господар на света и по тоя начин ми напомни за тея моменти
[11:43:36 AM] (r)evolution: и се успокоих
[11:43:40 AM] (r)evolution: и ми стана студено и се събудих
[11:43:43 AM] (r)evolution: (rofl)

баси, супер често сънувам и то все откачени неща .
Very Happy
Ange_Macabre
Fresh from the Grave

Брой мнения : 288
Registration date : 28.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пон 30 Авг 2010, 11:39 pm

Пффф..
Снощи пък сънувах че съм в един блок който се пада на няколко улици разстояние от моята, на купон през нощта. Музиката гърми, всички умират от кеф, повечето напушени, пияни или в екстаз от бийта дето се носеше Laughing На мен обаче ми звънят че трябва да се прибера. Излизам и тръгвам надолу по едната улица, пада се така че трябва да вървиш бая време по един тротоар. Та крача си аз по него и по едно време чувам кола зад мен. Обръщам се и си викам "Ще ме подмине..." Вървеше изключително бавно обаче. По едно време спира съвсем близо до мен без обаче аз да чуя и усещам някой да ме дърпа за полата Shocked Shocked Shocked Shocked Така силно изкрещях, че не бих се учудила и в действителност да съм извикала. В следващия момент виждам че всъщност това е една приятелка, и ме дърпа от колата за да им обърна внимание. Колата беше като хипарска някаква Laughing Цялата в различни цветове, без покрив и вътре бяха някои приятелчета оттук.. Казаха ми да вляза, аз скочих вътре, надуха някаква музика и отпрашихме нанякъде.. Destination - unknown Laughing Tва сигурно беше едно от най-приятните неща които съм сънувала след като сънувах че имам CD плейър в първи клас :Д
(r)evolution
kozmic blues

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пет 12 Ное 2010, 9:53 pm

омг, онзи ден сънувах ебати ПСИХАРСКИЯ сън.
значи, сънувах, че отивам в старото ми училище. и там някви деца от първи клас се качват по стълбите и падат и си удрят главите нещо и изглежда все едно са се изцапали с кетчуп и учителката им вика айде, че закъсняваме за час, обаче аз се притесних за тях и й викам да ги заведа до сестрата и че ще ги заведа обратно в стаята после, обаче тя се намуси, но все пак ми даде. отиваме в кабинета на сестрата, която беше някаква непозната жена и тя ги прегледа и се оказа, че тва което съм си мислела, че е кетчуп всъщност е кръв и че децата са си спукали главите.
и за да им спре кръвоизлива им изсипа лилав ВОСЪК върху главите. и после аз й казвам, да ми даде да се обадя от телефона на училището на родителите им да си ги вземат нали. и тя ми го дава, при което се оказва, че телефона на училището е някакъв ярко розов и лъскав, малък джисием. и уж се разбираме тя да наглежда децата, а аз да отида до стаята им да видя в дневника номерата, обачее...
по пътя срещам първо някви хора от стария ми клас, добре. говорих си някви неща с тях, нямам много спомени и после видях един.. ъъ, познат?, дето е СУПЕР крийпи и много ме плаши и ми е някъв много странен. ии та срещам го него в училището и се оказва, че се е преместил да учи там и почна и той да ми говори някви неща, не помня нищо конкретно и после ходих до едно магазинче до училището, което не работи от 4 години, за да си купя любимия ми сандвич, който правеха само там от цяла софия о.о.
и супер странното беше, че всъщност аз трябваше да стигна до стаята с дневника, обаче непрекъснато нещо ставаше и не можех да отида до там и през цялото време носех розовия джисием със себе си.
и се опитвах по всякакви начини да стигна до там, но винаги нещо ми препречваше пътя и тва се повтори няколко пъти ии реших, че по-добре да се върна при сестрата и да й кажа тя да иде, обаче когато отидох, тя ми каза, че класната им е накарала децата да се върнат в час и аз почнах да крещя защо ги е пуснала, като са със спукани глави и тн и тя ми каза само: "ама тя класната им не искаше да изпускат материал."
и после се събудих.
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пет 12 Ное 2010, 10:01 pm

(r)evolution, това може би е стресът от училище
все някъде трябва да се избива
тежка седмица ли сте имали?

kozmic blues

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пет 12 Ное 2010, 10:09 pm

о, викай ми яна Very Happy .
иначе звучи супер логично това за стреса. имаш право, наистина си бях доста изнервена тея дни.
хмхм. но днес е петък. лялалол.
и имаме два прекрасни дни да ни мързи.
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пет 12 Ное 2010, 10:15 pm

ПЕТЪК
МИСЛЯ, ЧЕ Е НАЙ - ВЕЛИКОТО ТВОРЕНИЕ НА БОГ СЛЕД
ЛЯТНАТА ВАКАНЦИЯ, ЕСТЕСТВЕНО!!!

Very Happy

thoughtless pony

Брой мнения : 276
Registration date : 18.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Съб 13 Ное 2010, 12:31 pm

като бях малка сънувах кошмари всяка вечер..беше ужасно. и всичко заради една серия на досиетата Х. първия ми кошмар беше точно като това ,което се случи в серията-една пантера ме ухапа и аз започнах да хапя хората и да ги превръщам в пантери. сега ми звучи супер глупаво ,но тогава си умирах от страх. почти нямаше вечер след това да не сънувам кошмари. за това и доста често ми се случваше да се натрисам в стаята на наще с одеяло и възглавница и да лягам на пода. на сутрините майка ми едва не ме сгазваше хаха.
израснах го де и вече нямам такива проблеми. сега сънувам много рядко или поне не си помня сънищата. дори да ми се случва да се сещам на сутринта с всеки изминал час ми избледняват спомените. поне се свърши с кошмарите.
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Съб 20 Ное 2010, 9:28 pm

Ми аз сънувах един супер як сън, дето може да стане на филм. За жалост забравих голяма част от него. Ама идеята беше няква.. яка и точно като филм изглеждаше. Аз бях нещо като сина на могъщ, ала зъл крал на някаква различна планета, малко напомняща ми Атлантида. И аз се бях скарала с него, понеже не бях съгласна с тираничните му действия, и живеех, укривайки се от него. И ситуациите, завръзките не мога да си ги спомня, помня само отделни сцени от сънищата - например докато бях в нещо като кола, обаче минаваше през водата и стъклото и се счупи и почна да влиза и аз със суперсили я изтласквах навън.. и подобни епични моменти. :Д Жалко, че го забравих...

`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед 21 Ное 2010, 11:47 am

Не, не, не. Вчера сънувах най - якия сън (заради частта с Междузвездни войни).
Първо бях в училище и трябваше да изхвърля някакви торти и да приготвя други. Обаче аз изхвърлих правилната торта и после в паника тичах до долу, за да я взема (беше се разтопила и станала ужасна, ама я взех). Като се прибрах у нас, майка ми и баща ми седнаха да гледат филм с Леонардо Дикаприо, в който обаче през нито едно време не се видя Леонардо Дикаприо. Просто знаех, че беше филм с него. Обаче изведнъж филмът почна да се развива пред нас. Разправяше се за момиче, което се е влюбило в акула, и баща й щеше да полудее и постоянно се опитваше да блокира пътищата й, защото, нормално, тя се опитваше да изяде всичко живо, включително и мен. И както бащата се опитваше да ни спаси от момичето, сънят тръгна в коренно различна посока. Люк Скайуокър беше пред нашия блок и срещна Йода, който го пита - "Ти познаваш ли някой Скайуокър освен теб?" И Люк притеснено му отговори: "Ами..да, Анакин Скайуокър" В тоя миг пред нас се появи Анакин, ама в нормалния му вид, на младеж и почна да върви към Люк и да му говори разни неща. Йода подканваше Люк да го нападне, обаче Люк не можеше и Йода му крещеше да не се предава. В тоя миг Анакин изчезна и двамата с Йода продължиха към блока ни, като Йода тръгна да катери разни дървета. Обаче по едно време застина и изкрещя: "Империята ни напада!" и веднага скочи със светлинния меч. Обаче Империята бе научила някакъв начин да превърне войниците си в зомбита и в мига, в който се трансформираха, тръгна песента на Майкъл Джексън - Трилър. Лея (която изскочи от нищото; поне така си мисля, не мога да се сетя дали преди Люк да се появи, бяха някъде другаде) и двамата с Люк почнаха да имитират танца и да се правят на зомбита, обаче другите ги усетиха и те се затичаха панически към колата на Хан Соло и като влязоха, той със скоростта на светлината ги отнесе към другото място, където имаха задача. И тва е най - яката част от съня. Влязоха в един луксозен апартамент, където две момчета и едно момиче ( на около 13, 15 и 16) стояха и гледаха плазмен телевизор. И Лея ги подкани да им дадат да разровят из телевизора, понеже трябваше да се добере до някакви тайни данни на майката, обаче, децата, супер враждебни, все казваха: "Не, не може, ще разбере, ще ни накаже..." Като излязоха, тръгнаха да влизат в колата, обаче всичко се превърна в огромно море и някаква сепия ги нападаше отдолу (не помня точно какво нападаше и дали беше само 1) Люк потъна, обаче не умря, всички го знаеха, въпреки че сепията го завлече надолу. И Лея гушна Люк и му каза да внимава. Естествено, Хан Соло й се разсърди. По едно време момичето каза на Лея, че ще я заведе на едно място, където трябва да види нещо (не помня как точно се случи това, защото както бяха във водата, тръгнаха към книжарницата). И отидоха в една книжарница. Момичето показа едни книги на Лея и й каза, че тук се съдържат закодирани тайните на майка й и Лея тъкмо ги взе и се сети, че си е забравила портмонето и й каза да я изчака, докато го вземе. Обаче в тоя миг я нападнаха някакви хора на майка й, тя грабна книжката и се затича към колата на Хан Соло, като подигравателно им викаше, че като стигне, ще видят как ще ги догонят. Обаче като стигна, колата на Хан Соло я нямаше (той й беше сърдит от онова с Люк) и тя почна да крещи да дойде, разплака се и му каза, че иначе ще умре. И тогава Хан Соло дойде, тя скочи в колата и отпрашиха. Оттам насетне не помня какво стана, знам само, че Люк се появи.
Сънят е много орязан, сигурно доса неща не помня, но е така - винаги си спомням смътно сънищата, или разни части липсват (или са ми хаотични). Беше супер яко, защото беше много реално - водата се пенеше, Люк се биеше с лазерния меч, Лея после също се биеше с ония войници. Просто.. баси якото.

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед 21 Ное 2010, 5:43 pm

Аз днеска сънувах,че съм в някво село,което е нещо като огромен селски цирк.Имаше балони,магарета,разни джуджета,клоуни,работи и една огромна сцена и държа жена ми за ръка и обикаляме като туристи.Гледаме някъв панаир ахахха едни дебелани си показваха циците там ахахах и някви селяни,пияни,супер весели такива им ръкопляскат и крещят и се загледах в едни дето бутаха бъчви.В тоя момент се усещам,че съм и пуснал ръката и се обръщам и нея я няма и не знам що си казах край откраднаха ми я.Почвам да я търся,да я викам в тълпата,някво ебаси напрежението викам я и се едно съм ням.Крещя й ''бебеее,бебеее къде сииии'' и от устата ми не излиза никъв звук и ми идеше да се разплача направо и хем ме е яд,хем ми е гадно,хем продължавам да я търся.Бутам някви хора,боря се и в началото са малко и после почнаха да се сгъстяват.Огромна тълпа и все едно стигнах по средата и не мога да изляза.Почнах да ги бия за да мина по-напред и тупаници,шутове,лакти и си проправям път хахах пребих поне четирисе човека,излезнах от края на навалицата.И викам сега ще и звънна аххах при което си бъркам в джоба да си извадя телефона и започнах да вадя лед от там,ама супер много буци с лед.Вадя лед,вадя лед,поглеждам си в краката и гледам в една от бучките има ключ.Викам тва е ключа за телефона и точно се пресягам да го зема и спенс ми го взе и излетя хахахах тоя рапъра с една метла лелеле и аз му викам отдолу ''чакай бееееее нещастник ВЪРНИ МИ ЛЕДЧЕТО БЕЕЕЕ'' Very Happy а той само си лети и ме гледа и нищо не казва.И както кръжеше отгоре,ми дойде гениалната идея да го замерям с ледчетата за да го сваля и да му зема метлата.Викам е са ти ебах майката и такъв го целя.Той падна и му взех метлата,ама не летиииии.Аз исках да литна като него и от горе да видя и да си прибера момичето.Даже си виках ооо са още повече ще ме харесва,като знае,че имам вълшебна метла Very Happy
Ама явно само той можеше да лети с нея ахах и точно почнах да го карам да фръкнеме двамата и нещо стана и се събудих.После явно пак съм заспал.Щото пак нещо такова сънувах ама не помня Very Happy

ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пон 10 Яну 2011, 6:03 pm

Вчера сънувах най-ужасния сън през живота ми.................
Зомбита, апокалипсиси, нищо не може да се равни с това, което сънувах вчера.
........................................
Чак не ми се иска да го разказвам.

après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пон 10 Яну 2011, 10:07 pm

Няу, аз пък отдавна не съм сънувала кошмари?
още се сещам, как сънувах Данаил и той се опита да ме накара да млъкна, като ме натика под МАСА.
или Вероника, която пееше партията на Rum Tum Tugger, докато пъхаше бижута в една торба, или салатата от краставици, която не можех да направя.

последно се сещам следното: супер много познати сме, в нещо като клиника за специални (не съвсем като за душевноболни, по-скоро деца със странни способности) и някой свири на пиано, а други се пързаляме на огромна пързалка.
ЗАЩО НЕ МОГА ДА СИ ЗАПИСВАМ СЪНИЩАТА.
обичам гигантски пързалки.

NanaSky
positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пон 17 Яну 2011, 5:20 pm

Аз пък продължавам да си сънувам несвързаните приказки.. С изключение на миналата нощ, когато сънувах, че си поглеждам крака и виждам татуиран дракон, който свети на неонови светлини :Д

Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Чет 27 Яну 2011, 9:52 pm

сънувах, че свиря на орган.
трябва да се науча. Дани ще ме научи. няу.

а Бил е сънувала Франки РУС РУС РУС
ФРАНКИ РУС
трябваше да го кажа.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   

Сънища
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next