Зимни спортове

Предишната тема Следващата тема Go down

Зимни спортове

Писане by FragmentVSKC on Вто 24 Авг 2010, 18:12

Такам, такам. Може би е имало подбна тема някога, но се надявам да не дублирам ( малко ме съмнява).
Занимавате ли се с нещо през зимата? Сноубордче, ски, чук и гек Very Happy , помии... ?
Аз например се радвам на един от най- близките ми хора, че всеки път като се качим да караме той идва с нас, с пликове от тея големите за кофа Very Happy и се пързаля цял ден. Някво... чувствам го сякаш и той си кара такъв с нас Very Happy
И всеки път като се решим да ходим, той е с нас и пликовете Very Happy ^^ И само му се радват по склоновете Very Happy И ми харесва, че киато не му се кара дъска не се насилва, ами прави това, което му харесва.

Обожавам зимата и ужасно много обичам всчико, което може да е прави сред снега.
Имам спомен как преди няколко години бях супер натегачката и много исках да имам блейдове и да си ги карам по рампи и помии. Взех си ги, ходих, карах, пънах се там. Но нещо не ми харесваше и аз все пак понеже беше Яко си се мъчех и си карах, и се насилвах, и се убеждавах, че ме кефи много ( Поне не съм се правила пред някви много хроа, а си карах самичка на рампата в Зоната, която е безлюдна)

От малка обаче винаги съм искала да карам snowboard и си предствях как е нещо супер недостижимо (първо, че е скъпо удоволствие, второ, че винаги съм си го представяла НЕНОРМАЛНО опасно.) И един ден наще с енавиха да ме спонсорират. Взех си дъска втроа употреба, взех си някаква си грейка там, някакви основни нещица и... НЯМА ТАКОВА УДОВОЛСТВИЕ.
Не мога даопиша, колко обичампросто... да се кача на шибан*та дъска и да съм себе си...л и да не ми дремекой мегелда, как ме гледа... кой е наоколо и дали изобщо има някой наоколо. Няма такова нещо като ...чувстовто от това да си сред снега, на склона, да го имаш това под краката и да ... се справяш. Сам за себе си... После да с екачиш пак на лифта, да се пребиеш някъде по склона... и паке ...страхотно.
Пфффф моаг да изшиа сто реда на тая тема. От както имам дъска, кънките ми стоят в шкафа и вече не се насилвам и не се правя на модерна и прочие. Не парадирам с това, че карам, не ми и трябва.

Единственото, което малко ме дразни, е че дори и тук...сред Зимата... има сто човека, които се опитват да бъдат яки и модерни. И ми е супер странно и ...неприятно като от лифта видя ... група момиченца и момченца...с чисто новите дъски за по 10000 лева и каски, помии, фешънски очила за още толкова и модерни,шарени грейки, които изразяват .. еди кво си... ... да се пънат на някъв супер елементарен склон и да се учат да карат.
Значи... ок - мама и тати имат пари... мама и тати са дашни, мама и тати ти взимат екипировка и оборудване за 5000 лева... и се хващам на бас , че до две години ... точно тези момиченца и моменца ще са като мен със моите професионални блейдове Smile .
Ама щом мама и тати имат пари. Коя съм аз , че да се изразявам.
Може би малко им завиждам, но не мога да преглътна и тая глупост, че са дали толкова пари, за нещо, което ( ако решат да сасериозни и реланд а си карат задуоволствие и всичко) ще се счупи точно за един сезон... или най- малкото ще се надере в някой камък...

За това в налаото взимаш някоя евтина дъсчица. Учиш си с е с нея и поле си мяташ парите за маркови дъски и прочие ( ако ги имаш.)

Тааа видях тематга за скейта. Тук с еполучава същата подобна помиичица.
Готиното е , че след като сис е качил за себе си... тея неща дразнят минимално или изобщо не ги забелязваш. На мен ми направи силно впечатление последния път.
Седях си на кабинката за София и ред мен на опашката две кифлети - гелдат супер намръщено ( не мога да повяр3вам, че някой, карал цял ден, обичащ зимата и това, което прави, ще се прибриа толквоа намръщен. Карала съм в ебаси емоцналните кризи и после се прибриам, забравила за момент всичко.)
Та гледат мацките супер намръщено и едната се обръща, погелжда а ме отгрое до долу супер надмено и нещо ми се смръщва още овече и се обръща. Аз се издразних супер много. Поглеждам проиятелчето, с което бях и се разсмиваме.
И нещо я чувам тая как казва на приятелката си , след катое погледнала към друго момиченце. " Оная там, ако не спре да ме зяпа ще и изправя зъбите"
И аз взеееми.. смях, смях Very Happy Супер гнусната девойка драматична. Ок , ма кифло, като не те кефи да те гелдат не си обличай дрехи, с които целиш точно тва. ... И после такава само се обръщаше и ме гледаше страшно. Аз много мразя такива изцепки... " Ще и изправя зъбите... " и то към някво си момиче, което просто й е погледнало яката грейка и вероятно се е изкефило.
FragmentVSKC

Брой мнения : 155
Registration date : 02.07.2010

Вижте профила на потребителя http://moarein.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Re: Зимни спортове

Писане by Ая on Вто 24 Авг 2010, 19:28

Идеята да карам сноуборд никога не ме е блазнила, по-скоро съм като приятелят ти с плика, само че използвам по-гъзарски (хаха да буквално гъзарски) пластмасови.. ъъ тубогани май се казваха Very Happy Хиляди пъти по- забавно ми е така, особено на големите склонове.
Иначе съм безрезервно влюбена в кънките на лед>3333 Обожаавам чувството просто да се нося по леда и всички сиви, ежедневни проблеми изчезват. Пъък и с колко готини хокеисти се запознах такаа Laughing
А на всички онези богати, презадоволени пикли и пикльовци съм им тоооолкова свикнала, че вече единственото нещо което будят в мен е смях
Абеее с две ръце съм ЗААА всичко свързано със сняг и зима =)
Ая

Брой мнения : 83
Registration date : 29.06.2010

Вижте профила на потребителя

Писане by ℛiddℓℯ on Вто 24 Авг 2010, 20:54

Никога не съм го пробвала, нашите не си падат по такива работи, и така... никога не съм била ; )
Аз имам чувството, че ще се пребия веднага, щом се кача
Абе яко е... но не знам, никога не съм била, и ми се струва много далечно
А на лифт ще ме е адски бъз да се кача
Страх ме е от високо, а и след като видях една ужасна сцена от един ужасен филм, дето заседнаха на лифт и там после ставаха глупости, ми е гадно, като се сетя
И пак, изглежда блазнещо, ама и някво.. страшно, нз
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8154
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by ερsilonε on Вто 24 Авг 2010, 21:08

аааз не тренирам нищо. плуване тренирах само. ма с дъски. па аз знаех да плувам. и не е по темата.
карала съм кънки няколко пъти. и ме радва супер много. искам да запиша хокей. както и футбол и бокс. и сигур ше се откажа супер бързо.
сноуборд може и да се навия някой ден. на ски не съм се качвала. мама си е чупила със ски два пъти един и същи крак. не че тва ме плаши ма да кажа.
а аз мисля, че съм разсеяна прекалено много за ски. не съм саката, щото мога да ходя на 10 см пирони без проблем ама съм разсеяна.
но в ръцете пък съм уникална. квото пипна го повреждам. вкл и хора. хахахахх
обожавам да се возя на открит лифт. супер якото е. тряя да се пробва.Сид, споко бе нищо няя да стане. никога не става нищо на повечето хора.
тва ме успокоява донякъде. а като почна да си мисля, че нещо ше се случи си викам бе я стига глупости, сичко ше е окей.
но най-много от всичките зимни спортове ме радва кънките на лед.
гледали ли сте Плюшченков. ТОЯ-ЧОВЕК-Е-УНИКАЛЕН. ТОЧКА. Но мисля, че се отказа вече.
Имаше двама руснаци дето спечелиха 1-во място на песничката от Пинко Розовата Пантера. тогава на 2-ро място бяха Албена и Максим и на другата година май Максим беше болен (абе май беше Албена) и пак спечелиха онези руснаци. бе руснаците в почти сичко са супер добри.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3171
Registration date : 12.10.2009

Писане by NanaSky on Вто 24 Авг 2010, 22:38

Боят със снежни топки брои ли се?
=D

positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

Вижте профила на потребителя http://winter.ucoz.com/

Писане by ℛiddℓℯ on Нед 28 Ное 2010, 11:39

На мен много ми харесва фигурното пързаляне... Доста е красиво.
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8154
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by ερsilonε on Нед 28 Ное 2010, 15:19

Riddle написа:На мен много ми харесва фигурното пързаляне... Доста е красиво.

налииии?! обожавам го.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3171
Registration date : 12.10.2009

Писане by Sponsored content

Sponsored content