Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

10-те най-странни закона на света

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo

Брой мнения : 2496
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: 10-те най-странни закона на света   Пет 03 Сеп 2010, 11:15 pm

1) Most Middle Eastern countries recognize the following Islamic law: “After having sexual relations with a lamb, it is a mortal sin to eat its flesh.”
2) In Lebanon, men are legally allowed to have sex with animals, but the animals must be female. Having sexual relations with a male animal is punishable by death.
3) In Bahrain, a male doctor may legally examine a woman’s genitals, but is forbidden from looking directly at them during the examination. He may only see their reflection in a mirror.
4) Muslims are banned from looking at the genitals of a corpse. This also applies to undertakers; the sex organs of the deceased must be covered with a brick or a piece of wood at all times.
5) The penalty for masturbation in Indonesia is capitation.
6) There are men in Guam whose full-time job is to travel the countryside and deflower young virgins, who pay them for the privilege of having sex for the first time. Reason: under Guam law, it is expressly forbidden for virgins to marry.
7) In Hong Kong, a betrayed wife is legally allowed to kill her adulterous husband, but may only do so with her bare hands.
Cool Topless saleswomen are legal in Liverpool, England, but only in tropical fish stores.
9) In Santa Cruz, Bolivia it is illegal for a man to have sex with a woman and her daughter at the same time.
10) In Cali, Colombia, a woman may only have sex with her husband, and the first time this happens her mother must be in the room to witness the act.

мързеше ме да го превеждам, пък и мисля, че всички знаете английски.
нда.

NanaSky
positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 1:09 pm

Цитат :
2) In Lebanon, men are legally allowed to have sex with animals, but the animals must be female. Having sexual relations with a male animal is punishable by death.
Shocked хахахахахахахХХХАХАХАХАХАХАХА РОФЛ

Цитат :
10) In Cali, Colombia, a woman may only have sex with her husband, and the first time this happens her mother must be in the room to witness the act.

Омг!!! Т'ва вече е извращение
и натегация,
и е срамно и противно. ;д

FragmentVSKC

Брой мнения : 155
Registration date : 02.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 1:48 pm

Лелеее тея хора как си създават удобства и оправдания. Кое му е нормалното да чук*ш животно... ?
А тва за майката в стаята....просто Neutral Ндааам. Няма как коменатра ми дае по- смислен. Да им имам законите просто Very Happy
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://moarein.blogspot.com/
NanaSky
positive spirit

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 2:08 pm

Даа!
и тоя закон в Бахрейн

Цитат :
3) In Bahrain, a male doctor may legally examine a woman’s genitals, but is forbidden from looking directly at them during the examination. He may only see their reflection in a mirror.
Хахаха т'ва ще е доста трудно. И к'ва е разликата в това дали ще я гледаш направо, или в огледало? Ти пак я виждаш, само дето ти е с пъти по - трудно да си вършиш работата. Ебати тъпия закон. 100% няма да стана гинеколог в Бахрейн.

Цитат :
1) Most Middle Eastern countries recognize the following Islamic law: “After having sexual relations with a lamb, it is a mortal sin to eat its flesh.”
Не знаех, че те си чукат агнетата. Това ме подсеща за клипчето с човека, който си чукаше магарето и пееше.
Иначе не е забранено да чукаш животното, но е забранено да го ядеш, след полов акт, wth?

ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 2:53 pm

O.O

Боже Господи.

Lil bunny Foo Foo

Брой мнения : 2496
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 4:03 pm

Мен ме разбива закона за тва, че е позволено да чукат женски животни, но ако чукат мъжки може да ги съдят със смъртна присъда. Просто ХОМОФОБИЯТА. Някво, не да се бориш срещу зоофилията и содомията, ами хомосексуализма. И то дори с животни.
А двата закона, които най ме кефят са - този във Хонг Конг, където жените могат да убиват мъжете си ако са им изневерили. Баси якия закон.
А втория е този във Гуам, където има мъже, чиято работа е да deflower-ват девственици и им плащат за тва. Щото е забранено да се жениш девствена. Тва ме кефи просто щото е обратното на всички уж общоприети религиозни христянски закони на света, където трябва да чакаш до сватбата.

NanaSky
positive spirit

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 4:12 pm

Цитат :
А двата закона, които най ме кефят са - този във Хонг Конг, където жените могат да убиват мъжете си ако са им изневерили. Баси якия закон.

омг тва въобще не го видях
ахахахаха:Д

FragmentVSKC

Брой мнения : 155
Registration date : 02.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 5:37 pm

Ще живея в Хонг Конг (wait) . Сериозно. Изневярата ки енай- гнусното нещо на света и реално не бих я простила и бих убила. Хонг Конг е най- безопасното място за мен и моята половинка ( за мен, по- скоро ) Very Happy
Вижте профила на потребителя http://moarein.blogspot.com/
Джо
Чувствителен люляк™

Брой мнения : 1683
Registration date : 21.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 8:23 pm

обг десетото е брутално гадно

you better know that in the end it's better to say too much
    than never to say what you need to say.
Вижте профила на потребителя http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Нед 05 Сеп 2010, 8:37 pm

Цитат :
6) There are men in Guam whose full-time job is to travel the countryside and deflower young virgins, who pay them for the privilege of having sex for the first time. Reason: under Guam law, it is expressly forbidden for virgins to marry.
Хубаво, а аз не разбирам не може ли просто да го направи с мъжа си преди да се оженят. Suspect
И да, десетото е уууужасно.

Finite Incantatem

Брой мнения : 624
Registration date : 13.02.2011

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   Пон 21 Фев 2011, 5:29 am

Може да чукаш животни, ама не може да си гей.
Fuck the what, живеем в ебати сбъркания свят.

покорно с дух смирен да се оплитам цял
в косите на жена като добър васал;
да бъда просто на Фортуна аса…
Не искам! Само пяна от вълна си
съблазни като тях – пух, вече прецъфтял..."
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 10-те най-странни закона на света   

10-те най-странни закона на света
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото