Мъжете

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Мъжете

Писане by xRainbowx on Нед 12 Сеп 2010, 22:16

амаааааа аз не искам сериозна връзка
просто не искам БЕБЕ
или мацка с пишка
ако бях лесбийка просто просто щях да излизам с жени.
под лигльовци имам предвид емоционално незряли момченца, които ти вървят след гъза като кученца. познавате се от 2 седмици и ти обяснява как иска да имате къща в родопите.
не, мерси.

Lil bunny Foo Foo

Брой мнения : 2496
Registration date : 25.05.2007

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by ερsilonε on Нед 12 Сеп 2010, 22:24

хах, вече съм се примирила, че не мога да бъда като другите и тва ми е...се едно.
три години бях изолирана, сега не ми е запукало. но просто...се чувствам по-добре когато се държа като мъж.
и когато го правя хората някво го обсъжадат. почти никога не ми пука. но понякога е гадно. някво държиш се, държиш се ама по някое време падаш. е, после пак ставаш де. но дори да бях мъж пак щяха да ме мразят тъй че...

ии да...не срещам правилните хора. имам предвид...срещнах, но ... не мога да се виждам с тях а само да си пиша поради това, че не сме в един град. което е гааадно. и ми доразвива твърдението, че съм затворена в себе си егоистична кучка.

олиии лигльовците. боже иде ми да зема една пушка и да ги гръмна. ма мноо патрони ше отидат. не заслужават такова хубаво нещо в тъпата си глава.
един си написал на скапа безумно влюбен, за картинка прекалено сладък, нз си кво си. егати кифляк отвсякъде.

оо да, никви бебета. и бтв, мразя такива момчета дето те знаят от две седмици и си мислят как вече сте се оженили. олеле. ненавиждам тва. мда.
но кво толко ако имаш сериозна връзка? хубаво си е. а като се разделите...ми майна бе. кво толко, живота не свършва и продължаваш. в крайна сметка има мноо друга риба в морето.

аа life.love.regret за кво ми е мъж ли? ам...не знам. чувствам се не-празна и добре.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3165
Registration date : 12.10.2009

Писане by life. love. regret. on Нед 12 Сеп 2010, 22:26

Тези години са за експериментиране, за опознаване на тялото ти и телата на другите, да разбереш какво харесваш и какво не харесваш, какво те възбужда и какво не, какво поведение одобряваш и какво не, какви граници си поставяш и какви не би прекрачил/а. Време, да имаш непрестанно нови срещи, нови приятелства. Да опознаеш себе си.

А келешите, вместо да направят всички изброени неща, започват да си играят на възрастни, искат да имат гадже, за да са по-яки сред приятелите си като разказват с кой са се забили, да казват "обичам те" на всяко момиче/момче, с което ходят от 2 седмици, а като скъсат след два месеца почват да плачат и разправят колко е тежка раздялата и не могат да живеят без нея/него, все едно на 16 години искат да се женят. По този начин нито опознават себе си, нито научават нещо за другите. И като пораснат след няколко години, тези лигльовци и лигли, стават пълни кретени, които не могат да задоволят истински нито себе си, нито партньора си, защото, когато са били тийнейджъри вместо да опознаят себе си и какво харесват другите, са си играли да се правят на пораснали като се напиват по дискотеките и са се фукали с гаджетата си... без да научат какви са и какво харесат, без да научат какви са и какво харесват хората от противоположния пол.
life. love. regret.

Брой мнения : 470
Registration date : 30.08.2010

Писане by ερsilonε on Нед 12 Сеп 2010, 22:38

окей съгласна. но ако си от 9 месеца с някой и се чувстваш ДОБРЕ, наистина щастлив и знаеш, че и другия е така с теб какъв е смисъла да късате, за да опознавате някой пълен идиот, който изобщо няма представа за света около него и себе си?

не съм искала да имам гадже, за да се правя на възрастна. влюбих се. и се получи. не казвам на всеки срещнат "обичам те". това, че не можеш да живееш без някой са пълни глупости. просто някой хора не го осъзнават.

аз съм напълно наясно с факта, че не познавам себе си. и работя върху това. но определено не мисля, че някой ден ще бъда кретен.
защото нито ходя по дискотеки, за да се напивам, нито си играя на възрастна. тва е.

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Писане by life. love. regret. on Нед 12 Сеп 2010, 22:47

окей съгласна. но ако си от 9 месеца с някой и се чувстваш ДОБРЕ, наистина щастлив и знаеш, че и другия е така с теб какъв е смисъла да късате, за да опознавате някой пълен идиот, който изобщо няма представа за света около него и себе си?
Ами случвало ми се е точно описаното. Смисълът е, че е по-добре след като опознаеш някой, който наистина харесваш и си щастлива с него, е добре, след това да намериш и някой, който е много зле, който ще те нарани и ще те накара да видиш и другата страна... какво не харесваш и какво значи да си с някой, с който няма да си щастлива Wink Може и да си щастлива с някого 9 месеца, година, повече, но ако си още в тийнейджърските години, е по-добре да го зарежеш и да нямаш дълга връзка, колкото и да го харесваш и да чувстваш дори, че го обичаш... Може би имате бъдеще, но в по-късен етап от живота, когато наистина се нуждаеш от такъв човек до себе си. В училищните години не мисля, че някой се нуждае от такъв човек, по-добре е да експериментираш и да пробваш различни типове хора и различните чувства. !!! Не искам да кажа, че подстрекавам да се чукаш с който ти падне, дори не е нужно да правиш секс с някого, просто да опознаеш различни хора и поставиш на изпитание себе си и чувствата си (които обикновено са много непостоянни и крехки).
life. love. regret.

Писане by ερsilonε on Нед 12 Сеп 2010, 22:49

мда. но ми е повече от ясно, че с който и друг да се хвана няма да е така хубаво.
за това просто мисля да чакам да свърши по някъв начин идилията. и да продължа.

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Писане by beeblebrox on Нед 12 Сеп 2010, 22:59

life. love. regret. написа:но ако си още в тийнейджърските години, е по-добре да го зарежеш и да нямаш дълга връзка, колкото и да го харесваш и да чувстваш дори, че го обичаш...

епа това е най-глупавото нещо, което съм чувала.

дори няма да се аргументирам, няма нужда.

много здраво ви тресе хормонът вас.
ужас.
beeblebrox
the big Z

Брой мнения : 103
Registration date : 18.05.2010

Писане by Арлина on Нед 12 Сеп 2010, 23:06

Относно
но ако си още в тийнейджърските години, е по-добре да го зарежеш и да нямаш дълга връзка, колкото и да го харесваш и да чувстваш дори, че го обичаш...

ще кажа само, че е безинтересно и неправилно да се предпазваш от абсолютно ВСЯКАКВИ евентуални грешки. Освен това, ако го "харесваш и да чувстваш дори, че го обичаш" - няма и да ти хрумне в такъв случай да го зарежеш. Чакаш до края, докато изстинете. Или поне единият от двамата.

Колкото до темата за лигльовците- thumbs up, не искам да съм бавачка или учителка в детска градина, искам силна мъжка ръка, на която да се опра, с рамо към нея, на което да се облегна. Гаджето на една позната
"аз ревах на еди кой-си-филм".
дори тя не е ревала на този филм. И случаят не е единичен.
Имам чувството, че това момче просто си търси на какво да реве.

Няма нищо лошо в това да си емоционален, прекрасно е : )) докато не започнеш да бълваш сълзи и емоции като фонтан и момичето ти не се откаже да бъде носна кърпичка или нещо такова.
Та.
: )

Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

Писане by xRainbowx on Нед 12 Сеп 2010, 23:08

ок ок
"възрастните" са едни тъжни nowhere people.
за нищо не света не искам да ставам възрастен някога.
освен това,не е става въпрос за години, а за life experience, в случая.
и мисля, че независимо в каква възраст си трябва да си живееш живота както ти искаш.
и не мисля, че има някакви възрастови граници за каквото и да е в живота.

Lil bunny Foo Foo

Писане by beeblebrox on Нед 12 Сеп 2010, 23:12

xRainbowx написа:и мисля, че независимо в каква възраст си трябва да си живееш живота както ти искаш.

MY POINT EXACTLY
beeblebrox
the big Z

Брой мнения : 103
Registration date : 18.05.2010

Писане by life. love. regret. on Нед 12 Сеп 2010, 23:21

епа това е най-глупавото нещо, което съм чувала.

дори няма да се аргументирам, няма нужда.
Ами и аз си мислих така, чувствах се много кофти след раздялата, но по-късно осъзнах, че колкото и да ми тежко, така е по-добре (за нея). Защото е по-добре да се хвърля на непознатото и да опитва нови неща, за да опита от всичко и разбере себе си и какво иска, отколкото да знам, че съм ѝ първия, единствения... последния scratch

и мисля, че независимо в каква възраст си трябва да си живееш живота както ти искаш.
Така казано, сък абсолютно съгласен. Имах предвид, че атрибутите на порастването са bullshit. И не е нужно да правиш такива неща като си възрастен, а още по-малко като си в младежките години.
life. love. regret.

Писане by ερsilonε on Нед 12 Сеп 2010, 23:21

и аз като Шади мисля, че ако обичаш някой е невъзможно да го оставиш ей така за повече опит.
ше чакаш до край.
и е абсолютно гадно да си носна кърпичка. ама винаги аз съм тая със сополите тъй, че ...
хубаво е да си чувствителен и ти понякога, ама само ПОНЯКОГА.
и в крайна сметка...тва е само твое лично мнение llife.love.regret. уважавам личното ти мнение, но не съм съгласна с него.
в крайна сметка ... всеки живее живота си както иска.

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Писане by Ange_Macabre on Нед 12 Сеп 2010, 23:27

Още утре отивам при приятеля ми, късам го по възможно най-бруталния начин (време ми е да експериментирам с чувствата на останалите може би) след което тръгвам по мъже още същата вечер. За по-лесно мога да се облека от-до в беличко и розово да ме харесват Убавците и да се забия в някоя опушена турбо фешън дискотека. И като тръгне някой по-така младеж да ме забива с поглед ще ида да му кажа виж к'Фо пич.. айдее.. малко да поекспериментираме Laughing

А какво, ако просто ти е хубаво с определен човек? Ако по някаква причина без да усетиш е минала повече от година, между вас нещата не само, че не са се променили, а ви става и все по-готино заедно, не взимате нищо чак толкова насериозно и просто знаете, че държите един на друг? Любов въобще и не споменавам, да не получи някой алергична реакция от думата Laughing Нарочно ли да късаш с някой, само щото ти е време едва ли не (без никакво извинение) да си курва/курвар?! Laughing

Твърде смешно ми стана.
Ange_Macabre
Fresh from the Grave

Брой мнения : 288
Registration date : 28.08.2010

Писане by ερsilonε on Нед 12 Сеп 2010, 23:42

Ange_Macabre написа:Още утре отивам при приятеля ми, късам го по възможно най-бруталния начин (време ми е да експериментирам с чувствата на останалите може би) след което тръгвам по мъже още същата вечер. За по-лесно мога да се облека от-до в беличко и розово да ме харесват Убавците и да се забия в някоя опушена турбо фешън дискотека. И като тръгне някой по-така младеж да ме забива с поглед ще ида да му кажа виж к'Фо пич.. айдее.. малко да поекспериментираме Laughing
Пич, кефиш ме.

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Писане by life. love. regret. on Нед 12 Сеп 2010, 23:48

Ами не, ако и двамата се чувствате добре заедно, чудесно. Но ако единият от двамата започне да има влечения към някой друг (колкото и повърхностни да са) или започне да търси нещо ново и различно в живота си (отчуждавайки се от теб), по-добре да го оставиш да ги изживее (колкото и малоумни и повърхностни да са). Обикновено рано или късно се случват такива неща, дори и сега всичко да изглежда перфектно във връзката ви. И ако се случи, не е задължително другия да има някаква много тежка вина и да го намразиш, или пък да търсиш проблем в себе си.

Скоро xrainbowx спомена за филма "500 days of summer", там става въпрос точно за това, за което говоря.
life. love. regret.

Писане by xRainbowx on Нед 12 Сеп 2010, 23:53

life. love. regret. написа:
Скоро xrainbowx спомена за филма "500 days of summer", там става въпрос точно за това, за което говоря.

Lil bunny Foo Foo

Писане by Ange_Macabre on Нед 12 Сеп 2010, 23:56

life. love. regret. написа:Обикновено рано или късно се случват такива неща, дори и сега всичко да изглежда перфектно във връзката ви. И ако се случи, не е задължително другия да има някаква много тежка вина и да го намразиш, или пък да търсиш проблем в себе си.

cheers
А да бе! Ако ми каже, че е станало нещо такова, и иска да се разделим, втурнала съм се да се гледам в огледалото и да се чудя "Какво има тя което аз нямам???...." или пък още по-малко да го мразя Laughing Спряла съм да го кефя, някой друг повече го кефи от мен, ок. Твърде съм над тия неща, така че просто ще му пожелая късмет и ако той няма нищо против, би било удоволствие за мен да продължим да сме в добри отношения. Но всичко ще е, както е било до момента при мен. Нито ще експериментирам, нито нищо :Д Пък ако дойде в живота ми някой друг, добре дошъл е. Да въртя гаджета, не ми е цел.
Ange_Macabre
Fresh from the Grave

Писане by ℛiddℓℯ on Пон 13 Сеп 2010, 00:02

Относно експериментиранията, опознаванията и зарязването на човек, когото обичаш, заради нещо съвсем повърхностно, не съм съгласна.

Последната промяна е направена от Riddle на Съб 09 Окт 2010, 00:21; мнението е било променяно общо 2 пъти

Брой мнения : 8148
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Писане by life. love. regret. on Пон 13 Сеп 2010, 00:04

Анджи, харесва ми това, което каза. Интелигентно момиче си и се радвам, че мислиш така, а не като някоя лигла, хехе. Само да вметна, че не е задължително да те "замени", с някоя по-готина от теб (по-вероятно е да го направи с някоя много по-зле от теб във всяко отношение), също не е задължително да я харесва повече, отколкото е харесвал теб, нито с нея да има по-яки моменти, отколкото с теб... но въпреки това много често се случват такива неща. Wink
life. love. regret.

Писане by xRainbowx on Пон 13 Сеп 2010, 00:06

Е, лол, ако зарежеш някого за нещо повърхностно и тъпо, не мисля, че го обичаш..

Lil bunny Foo Foo

Писане by ερsilonε on Пон 13 Сеп 2010, 00:08

обичам 500 days of summer
даже бях убедена, че съм точно като самър.
ама след тая връзка осъзнах, че се различаваме малко.
бтв от филма ли е тва гифче? нямаше го там.

Е, лол, ако зарежеш някого за нещо повърхностно и тъпо, не мисля, че го обичаш..

определено

Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Писане by Ange_Macabre on Пон 13 Сеп 2010, 00:09

Благодаря ти Smile Реакцията ти показва, че аз мога да кажа същото за теб.
Но, за това, че има опасно много момичета, които биха реагирали тъпо на нещо такова, прав си, unfortunately No
Ange_Macabre
Fresh from the Grave

Писане by life. love. regret. on Пон 13 Сеп 2010, 00:09

xRainbowx написа:Е, лол, ако зарежеш някого за нещо повърхностно и тъпо, не мисля, че го обичаш..
А ако те е страх да бъдеш с този човек и да си признаеш, че го обичаш... затова го зарежеш за нещо различно (което може да бъде повърхностно и тъпо)?
life. love. regret.

Писане by xRainbowx on Пон 13 Сеп 2010, 00:18

life. love. regret. написа:
xRainbowx написа:Е, лол, ако зарежеш някого за нещо повърхностно и тъпо, не мисля, че го обичаш..
А ако те е страх да бъдеш с този човек и да си признаеш, че го обичаш... затова го зарежеш за нещо различно (което може да бъде повърхностно и тъпо)?
На тва не му ли се вика страх от обвързване?

Lil bunny Foo Foo

Писане by life. love. regret. on Пон 13 Сеп 2010, 00:24

lol! Може би така му се вика... та той често е причина да се случват неща като описаните по-нагоре. И е пример как може да обичаш някого, но да го зарежеш...

Съжалявам, че толкова се отклоних от темата и намесих много лични емоции...
life. love. regret.

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото