наркотици?

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: наркотици?

Писане by ℛiddℓℯ on Нед 20 Фев 2011, 16:33

еми да, има и такава вероятност, но по - скоро от наркотиците, с които се тровиш

Брой мнения : 8132
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Писане by xRainbowx on Нед 20 Фев 2011, 16:48

АДАДАДАДДАДААД
простотии от хора, които никога не са помирисвали наркотици не ми се слушат.
нищо лично, а и да се говори за "наркотици" общо не е мн хитро, при положение, че са много и различни.
плюс тва не мисля, че някой тук изобщо е бил близо до твърди наркотици, че да си говорим за тях.
така че ако някой се надява тревата или халюцогенните да го убият, късмет.

Lil bunny Foo Foo

Брой мнения : 2496
Registration date : 25.05.2007

Вижте профила на потребителя

Писане by ℛiddℓℯ on Нед 20 Фев 2011, 17:37

еми аз говоря и за тези наркотици, от които се умира
не съм казала, че ще умреш от трева
ти също говореше общо за "наркотици"
така че
не е било да се обсъжда нещо определено

вярно, може да не съм толкова навътре, но е ясно, че наркотиците убиват
вече за конкретни видове не говоря

Последната промяна е направена от Riddle на Нед 20 Фев 2011, 17:55; мнението е било променяно общо 1 път

Писане by xRainbowx on Нед 20 Фев 2011, 17:54

единствения супер опасен, от който фактически или умираш, или влизаш в затвора (или и двете) е хероина.
от всичко останало..
умираш и от цигари, и от въздуха, и от катастрофи, и от глобалното затопляне, и отравяне, и обири, и серийни убийци, и акули и кво ли още не. така, че фактът, че МОЖЕШ да умреш от наркотици е абсолютно маловажен, имайки предвид, че можеш да умреш от всичко.

Lil bunny Foo Foo

Писане by ℛiddℓℯ on Нед 20 Фев 2011, 17:59

хм, я ме светни още малко
казвали са ми, че халюцогенните били опасни, щото можело после по всяко време да имаш халюцинации
вярно ли е?
и какви вреди може да ти направи тревата в крайна сметка? някои хора казват, че даже тютюнът бил по - вреден, в зависимост от количеството
кажи ми в крайна сметка кое как е, че отвсякъде все различно чувам?

Писане by xRainbowx on Нед 20 Фев 2011, 18:22

Халюцюгенните единствено могат да са опасни, ако ги вземаш в продължение на примерно 10 години, всеки ден. Естествено, че ше изперкаш. Ти каквото и да вземаш в продължение на години всеки ден пак ше има същия резултат. А и ако имаш някви психични болести заложени, примерно майка ти да има няква маниакална шизофрения е ВЪЗМОЖНО да се отключи болестта при теб, но пак не е задължително. А иначе тва са халюцинациите изобщо не е проблем, смисъл никой не го притеснява, а и се случва 1:10000000000.
Тревата не.вреди. При положение, че редовно се предписва с медицински цели - на онкоболни и на кви ли не, едва ли може да навреди повече от един аспирин или *рандъм хапче против нещо*. Като не броя факта, че се пуши, което не е точно топ 10 най-вредни неща на света. Дори не е в топ 50. Тютюнът е по-вреден, заради тва, че става навик. Никой не пуши по 10 масура трева на седмица, а едва ли на ден, за разлика от тютюнопушачите, които могат и по 2 кутии да изяждат.

Lil bunny Foo Foo

Писане by Арлина on Нед 20 Фев 2011, 20:40

LOL ppl.
Syjalqvam iskreno za kirilicata, shte se postaraq da q opravq skoro.
Ta...
zashto vinagi ima takiva stereotipizirani mneniq about drugs. Kato shte govorim za smurt, abstinencii i laina, utochnqvaite, che stava vupros za heroin ili cocain, inache ne zvuchi na mqsto.
Prosto si predstavqm na nechii grob nadpisa
POCHINAL OT SVRUH DOZA TYREVA
ILI LSD
A az skoro shte probvam Lucy. albino

Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

Писане by xRainbowx on Пон 21 Фев 2011, 15:32

Шади написа:
A az skoro shte probvam Lucy. albino
и аз cool cool cool cool
звънни ми като се уговорите тез дни

Lil bunny Foo Foo

Писане by Арлина on Пон 21 Фев 2011, 17:35

O, и ти ли се уреди? всичко зависи от Дани..as usual

Арлина
après moi le déluge

Писане by xRainbowx on Пон 21 Фев 2011, 18:24

когато във форум за лично творчество си обсъждаш ЛСД уговорките
и в неделя си се понапил и после правил контролно по математика в 8 часа сутринта
знаеш че си маааааааааааааалко пропаднал
да.
просто тряаше да отбележа колко съм горда със себе сиVery Happy

Lil bunny Foo Foo

Писане by Lobotomy on Вто 22 Фев 2011, 20:22

xRainbowx написа:когато във форум за лично творчество си обсъждаш ЛСД уговорките
и в неделя си се понапил и после правил контролно по математика в 8 часа сутринта
знаеш че си маааааааааааааалко пропаднал
да.
просто тряаше да отбележа колко съм горда със себе сиVery Happy

И аз съм горд с теб!

Някой продава ли от форума?

Ей! Аз си мислех, че ще съм лош и скандален, но като прочетох какво сте написали се уплаших = (

Lobotomy

Брой мнения : 336
Registration date : 19.02.2011

Вижте профила на потребителя http://jconfederation.blogspot.com/p/blog-page_18.html

Писане by Арлина on Вто 22 Фев 2011, 22:33

Ние едва намерихме, не продаваме все още. ;д
но пък ще споделяме experience.

Арлина
après moi le déluge

Писане by xRainbowx on Вто 22 Фев 2011, 22:47

Шади написа:все още. ;д

Lil bunny Foo Foo

Писане by NanaSky on Вто 22 Фев 2011, 22:55

АХАХАХАХАХАУХААХАХУАХУАХУХ АГАХ АХАУХАУХАУХА РОФЛ!

Вероника, един приятел почина от лсд, което беше взел за пръв и последен път, друг - от свръхдоза хероин, а един познат се надруса с гъби и го блъсна кола, понеже той не я видя.
И леката тревица, както я наричате, промени всичките ми приятели. Сега живота им се върти единствено около нея, не е ли смешно?
Маргарит умря от хероин, получи вътрешен кръвоизлив, това хубаво ли е?
Допреди месец (с трева) и 4 месеца (с други) с приятелката ми се друсахме като за световно, спряхме, ПОНЕЖЕ НИ ДОЙДЕ АКЪЛА В ГЛАВИТЕ, и всички проблеми изчезнаха. А те не бяха детски, повярвай ми.

Какъв е смисъла да се друсаш?! Не разбираш нищо, не забелязваш нищо или ти се привиждат странни неща /и ставаш за смях, а ако не ти пука как ти изглеждаш в очите на другите (на всеки малко или много му пука), поне трябва да се замислиш за тези, които са с теб - как се чувстват до изперкала пичка, която се опитва да хване летящите скариди на покрива на някой блок/, получаваш някакви факсове и няколкочасов ефект, после се чувстваш като премазана и токувиж ти се лепнала някоя психична или физическа болест, МНОГО ЯКООО, ставаш зависима и започваш да живееш с единствената мисъл да се надрусаш, за да се почувстваш добре, понеже не можеш да се забавляваш без да си под влиянието на НЕЩО /същото е и с алкохола/, то се започва от малкото - ще пробвам 1 път т'ва и т'ва, хайде още един, ай пак и пак, и пак и изведнъж - ПО ДЯВОЛИТЕ, ПРОДАДОХ ВСИЧКО И ПАК НЕ СТИГАТ ПАРИ ЗА ХЕРЦ
Супер олигофрения. Намразих наркотиците и наркоманите, а онези лалугери, които се хвалят с фрази като "гее, как се напуках", "ако знаеш как се налепих" и "вчера си измаах тежката спринцовка" са ми хем безинтересни, хем смешни, хем жалки.

И точно тези, които не са взимали дори трева или бонбони, са истински щастливци (: Какво като не са опитали от всичко? Растат ли им цицини на главите? Не

Знаеш ли колко е трудно да се откажеш от наркотиците?! И като се откажеш, знаеш ли колко е лесно да ги намразиш и да намразиш дори обикновените пушачи?

WOW! най - голямата простотия е да се кефиш по изкуствен начин - чрез дрога
хахаха
Супер много съжалявам, че съм била толкова ТЪПА и съм се кефела на подобни гнусотии. И се радвам, че успях да се откажа, НООО ИМА ХОРА БЕЗ ВОЛЯ и хора, които мислят кофти нещата за яки.

ПС: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=672042 вижте тук и ми кажете дали ви се струва готино |(

positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

Вижте профила на потребителя http://winter.ucoz.com/

Писане by Арлина on Вто 22 Фев 2011, 23:11

NanaSky написа:
Маргарит умря от хероин, получи вътрешен кръвоизлив, това хубаво ли е?

Хероинът е лайно и сме наясно с това
За ЛСД-то...просто не ми стана ясно. приятелят ти е имал bad trip, or..?
А това за огромното надрусване с трева така и няма да го разбера...мене даже не ме хваща.
Всичките ми познати, които пробват (не да се пукат всеки ден) го правят за моментни и по-интересни възприятия на реалността.
наистина не схващам как човек може да развие такъв огромен толеранс към тревата, че да се ПРОМЕНИ в следствие. чак ченето ми се изтърколи.

започваш да живееш с единствената мисъл да се надрусаш, за да се почувстваш добре, понеже не можеш да се забавляваш без да си под влиянието на НЕЩО /същото е и с алкохола/
шоколад. мислех, че не мога да живея без него,
сериозна съм.
Ама мога. Няма да си позволя да се пристрастя към нищо и ше ти кажа клишето- зависи от човека. Ако си позволиш, може и към марули да се пристрастиш.

Арлина
après moi le déluge

Писане by xRainbowx on Сря 23 Фев 2011, 00:32

Изобщо не съм в настроение да споря за пълни ПО РО СТОТИИ.
Първо, самия факт, че някой от приятелите ти се е навил да пробва хероин си е чисто просто доказателство, че IQ ЛИПСВА.
Да, съжалявам, но тру стори. Има две причини на света да вземеш хероин по свое желание - опитваш се да се самоубиеш, не ти остава нищо и си просто адски тъп.
Има умни наркомани, тъпи наркомани и просто адски некъсметлии. Като тоя с лсд-то, дъ фък?
Значи, първо, моите приятели не се променят от неща като ТРЕВА, не са толкова лесно податливи на всяка субстанция или чуждо влияние, а и не виждам изобщо как само от ТРЕВА може да се промени човек. Мисля, че тряа проверите кво пушите. А и аз честно казано след като пуших за пръв път и всичките останали пъти никога не съм се събуждала с чувството за реиновираната Вероника. Би било хубаво, но за жалост - не. Аделина ми е свидетел, че съм все така ужасна.
Какъв ноу лайфър тряа си за да ти се върти живота около трева? Да, Варна също е скучен град, ама ЧАК ПЪК ТОЛКОВА.
Смисъла е да си прекараш добре, боже, защо всички тряа се правите на сериозни и морални. Като не можете да се справите с наркотици и да вземате както, колкото, когато трябва, недейте.
Има една група хора, които можем да си прекарваме добре и със и без наркотици, можем акшъли да се контролираме и знаем кво правим. Нито аз, нито някой от компанията ни изобщо, някога е заявявал по какъвто и да е начин, че не можем да си прекараме яко без алкохол/наркотици.
"Започва се с малкото", да, кофеина примерно. Не се започва с нищо, стиа сте обвинявали наркотиците за собствената си простотия, никой не ви тика екс или лсд в гърлото. Като не искаш да вземаш твърди наркотици ПРОСТО НЕ ГО ПРАВИШ.
Странното е, че по-голямата, доста по-голямата част от населението пие и все пак не са всички алкохолици. БАСИ ПАРАДОКСА, ЧОВЕК.
И последно
кой излиза навън докато е на ЛСД???? Тва е като номер 1 правило, че тряа си в позната среда и по-желателно ЗАТВОРЕНО ПОМЕЩЕНИЕ.
А и замалко да забравя статията. Става въпрос за циганин от някво СЕЛО някъдеси. Хората по такива места и без да са надрусани изнасилват 4 годишни момиченца, така че.

А тва, че можеш да си единствено щастлив ако не вземаш наркотици... дори няа го коментирам просто.
Ии допълнение малко от Данибой:
[00:28:46] Данаил каза: 1. razli4nite psihotropni ve6testva vliqqt razli4no na horata
[00:28:48] Данаил каза: t1p 4ovek moje da se ubie - da
[00:29:04] Данаил каза: 2. Psihotropnite ve6testva razvivat misleneto - dokazano e
[00:29:23] Данаил каза: 3. Trevata, LSD-to, g1bite i hilqdite ne6ta, koito taq jena opredelq kato narkotici - prosto ne sa narkotici

ай гугълнете го

Lil bunny Foo Foo

Писане by Lobotomy on Сря 23 Фев 2011, 00:55

еее тва с развиването на мисленето е малко крайно и недоказуемо.

Иначе при положение, че 70% от човечеството умира от сърдечен удар, явно кофеина и червеното месо са доста по-големи убийци от гъбите и марихуаната.
А ти говориш за хероина на база градски митове както другите анти-дръгс момиченца говорят за всичко останало.

Много малко наркотици са толкова критични ако не ти осмислят живота. Големия проблем идва, че когато ти е скучно и нямаш достъп до трева започваш да стоиш на един крак например и ставаш световен шампион по стоене на един крак. Когато ти е тъпо и имаш трева се напушваш. А тва не е толко полезно умение като стоенето на един крак.

И между другото дани бой не е прав и за тва, че не са наркотици. Всичко което води до някакъв вид пристрастяване колкото и бавен да е той е наркотик. Тва е определението за наркотично вещество. Тва, че всички цивилизации издигат в култ едни наркотици и налагат банн на други е същинския парадокс. Кога последно чухте анти-кафе реклама?

Lobotomy

Вижте профила на потребителя http://jconfederation.blogspot.com/p/blog-page_18.html

Писане by Анджи on Сря 23 Фев 2011, 12:53

Не искам да ви се меся в дискусията, само да кажа, че това:

Prosto si predstavqm na nechii grob nadpisa
POCHINAL OT SVRUH DOZA TYREVA
ILI LSD

си го представих наистина. :Д thumbs up.

иначе, пия кафе много, пуша цигари много, а бай коз само като имаме пари. не знам варненския какъв е, тукашния става, не е като да се налепиш като говедо, ама е биващ някакъв. иначе съм пробвала и холандски с един приятел - е нямаше такова изживяване просто.
Анджи
aladdin sane

Брой мнения : 675
Registration date : 28.02.2009

Вижте профила на потребителя http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/

Писане by Арлина on Сря 23 Фев 2011, 13:49

Lobotomy написа: Кога последно чухте анти-кафе реклама?
Именно- още повече
ай да спрем да пием кафе, защото е наркотик и защото към кафето се развива по-голям толеранс, отколкото към ЛСД.
тва by the way.

xRainbowx написа:А и аз честно казано след като пуших за пръв път и всичките останали пъти никога не съм се събуждала с чувството за реиновираната Вероника. Би било хубаво, но за жалост - не. Аделина ми е свидетел, че съм все така ужасна.
...true story, уви. ;д
на доста хора даже не им личи кога са пушили и кога не, а мен за трети път не ме хвана, so
...
АЗ НЕ РАЗБИРА.

Lobotomy написа:еее тва с развиването на мисленето е малко крайно и недоказуемо.
е, крайно и недоказуемо, ай. Ако си пълен пън и пробваш ЛСД с очакванията да се превърнеш в Джон Ленън- малшанс, с правилните дадености и нагласа, обаче...
Развива въображението и променя мирогледа, ако така предпочиташ

Angie написа:не знам варненския какъв е, тукашния става
не става особено, гледа се по възможност да не е варненски. ;д

Арлина
après moi le déluge

Писане by xRainbowx on Сря 23 Фев 2011, 15:16

Lobotomy написа:
И между другото дани бой не е прав и за тва, че не са наркотици. Всичко което води до някакъв вид пристрастяване колкото и бавен да е той е наркотик. Тва е определението за наркотично вещество. Тва, че всички цивилизации издигат в култ едни наркотици и налагат банн на други е същинския парадокс. Кога последно чухте анти-кафе реклама?
Всички сте пристрастени към въздух, ПОЗДРАВЛЕНИЯ.
ВСИЧКО, абсолютно ВСИЧКО може да доведе до психическо или физическо пристрастяване. Пристрастена съм към кока кола, съвсем сериозно, изпивам повече от 2 литра на ден вероятно и то пия точно ей така кат няа кво да прая, просто си се наливам.
Тва е пълна простотия просто, единствената причина наркотиците да не са законни е защото ше развали печалбата на фармацевтичните компании, не знам дали сте забелязвали, обаче има хапчета за всичко.
Имаш очи? Понякога ти е студено? Понякога ти е скучно? Вземи *insert drug name here*. Наркотиците се произвеждат в разни държави от третия свят, защо им е на САЩ и Западна Европа да плащат за наркотици, като могат сами да си ги продават?

А и
информативно
най-много смъртни случаи по света, повече от убийства, катастрофи и всичко квото се сетите, са от самоубийства.
Явно проблема не е в наркотиците, месото, телевизията и кеча, а в хората. Чудничко.

Lil bunny Foo Foo

Писане by Lobotomy on Сря 23 Фев 2011, 20:33

ама напълно съм съгласен, че почти всичко предизвиква зависимост и че е наркотик х)
И защо да не спрем да пием кафе?
Въпроса е към какво си избираш да се пристрастиш и как ти въздейства това пристрастяване. Тревата е лоша защото ти осмисля живота. Както и алкохола. Не казвам, че става напълно и тотално, но времето загубена в напушване и напиване може да се прави друго. Като цяло бана на вещества не е нещо полезно за обществото според мен. Демонизираните видове наркотици не са нещо толкова злокобно, но определено няма да ти помогнат кой знае как.
Тва за самоубийствата не е вярно.

Последната промяна е направена от Lobotomy на Сря 23 Фев 2011, 20:41; мнението е било променяно общо 1 път

Lobotomy

Писане by Арлина on Сря 23 Фев 2011, 20:40

Lobotomy написа:
Soon will be.

Арлина
après moi le déluge

Писане by Lobotomy on Сря 23 Фев 2011, 20:42

Шади написа:
Lobotomy написа:
Soon will be.

Не би трябвало. Защото скоро аз ще стана известен и хората ще има за какво да живеят. За мен .

Lobotomy

Писане by NanaSky on Сря 23 Фев 2011, 20:44

Аз спрях да пия кафе Laughing не мога да го повярвам още, аз фактически живеех от него и тук-там някой зеленчук ;д

Явно проблема не е в наркотиците, месото, телевизията и кеча, а в хората. Чудничко.
ми да. И все пак наркотиците са гадни.

А самоубийствата наистина са зверски много, имаше и един специален сайт, посветен на тях.. със снимки и писмена информация. Подредени по категории.

positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

Вижте профила на потребителя http://winter.ucoz.com/

Писане by Арлина on Сря 23 Фев 2011, 20:49

Lobotomy написа:
Шади написа:
Lobotomy написа:
Soon will be.

Не би трябвало. Защото скоро аз ще стана известен и хората ще има за какво да живеят. За мен .
Планирала съм всичко- Апокалипсис + The end of the world, така че се самоубивай отсега.

Аз спрях да пия кафе Laughing не мога да го повярвам още, аз фактически живеех от него и тук-там някой зеленчук ;д
аз продължавам да се тровя. но почти спрях шоколада. hail me.

Арлина
après moi le déluge

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото