Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

извънземни ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: извънземни ?   Съб 16 Окт 2010, 10:01 pm

инопланетяни ?

тири-рири-ри-ри-рииии тутутуту-ту-ту-тут съществуват ли ? вярвате ли ? защо ? виждали ли сте ? отвличали ли са ви ?
дали са доброжелателно настроени или напротив ? правителствата крият ли...пазят ли в строго секретна тайна всичко около тях ? дали са по-умни и по-развити от нас ? как ли изглеждат ?
ако някой ден ни посетят...каква би била целта им според вас ? чисто информативна и изследователска или завоевателна с цел да ни покорят и да се възползват от ресурсите ни ?

тва са само насочващи въпроси...предполагам разбирате за кво иде реч в тази тема...

Върнете се в началото Go down
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8085
Registration date : 04.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: извънземни ?   Пон 09 Май 2016, 1:39 am

ами чат-пат ми пускат транс музика в главата преди да заспя. Very Happy
имала съм предостатъчно сънища с извънземни чинии, които са били подозрително реални, но все още не е имало ТОЛКОВА реално усещане, че да съм сигурна, че не е било просто сън.
но сънните парализи и ефирните създания, с които съм се сблъсквала, са достатъчно инопланетяни, за да се брои?

извънземни ?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1