Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Равносметка за 2010

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ερsilonε

Брой мнения : 3164
Registration date : 12.10.2009

ПисанеЗаглавие: Равносметка за 2010   Вто 21 Дек 2010, 8:13 pm

Окей, нека тва ни бъде темата. Ше задам няколко ориентировъчни въпроса пък вие си доплняйте. (:

Какво успяхте да постигнете през тази година?
Успешна ли беше за вас?
Боледувахте ли много? (любим въпрос ;д)
Пътувахте ли някъде в чужбина, страната?
Какви хора срещнахте и някой от тях заеха ли някакво важно място в живота ви?
Променихте ли се в много за тези месеци?
Прочетохте ли много книги?
А гледахте ли много филми?
Как ви се стори лятото на 2010?
Завършихте ли с що-годе прилични оценки у-ще?
Иска ли ви се нещо да не се беше случвало никога тази година?
А да сте искали нещо да се случи много, но е се е изпълнило?

Аре стига толкоз. Имам чувството, че станах нахална.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Джо
Чувствителен люляк™

Брой мнения : 1683
Registration date : 21.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Вто 21 Дек 2010, 8:17 pm

супер объркана ме направи тая година, по-объркано същество никога не съм била. искам да свършва и, въпреки че не вярвам във фениксовия ефект на новите години, ми се ще вече да идва новата, защото имам чувството, че така ще мога да започна наново със себе си. трябва спешно да променя нещо. иначе това лято беше адски готино. не ми се правят равносметки, вече не обичам да гледам назад, докарва ми депресивни мисли.

you better know that in the end it's better to say too much
    than never to say what you need to say.
Вижте профила на потребителя http://lilaclovesdandelion.blogspot.com/
xRainbowx
Lil bunny Foo Foo

Брой мнения : 2496
Registration date : 25.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Вто 21 Дек 2010, 9:11 pm

Ооо, аз не искам 2010 да свършва честно казано.
Тва ми беше вероятно най-яката година, която си спомням от последните пет примерно, че дори и повече. Просто тая години съзнателно разби всички рекорди на хубава година. Не си спомням да ми се е случвало нещо гадно въобще, смисъл ГОЛЯМО гадно, а не като гадно да се спъна по улицата. 2010 ше я запомня като едно голяяямо лято, щото най-вече това помня. Пътувах много, въобще нито веднъж не съм боледувала, ходих на фестивал в Полша, бях на къмпинг, ходих по супер много партита, освен на концерти в Полша, после почнах да ходя и по концерти тука, запознах се със супер мн нови хора и най-вече с някои многоо важни за мен хора. Аз не се чувствам особено променена всъщност, а всъщност от 2009 въобще не съм толкова депресирана и апатична и умряла постоянно, ся съм по-скоро постоянно мрънкаща/недоволна и punch line-а ми е "гръмни ме" и съм по-надъхана. Смисъл оживях отново. Very Happy По-бх ми е. Много книги НЕ. Четох, да, даже една от новите ми любими книги, но тая година по-скоро беше динамична и за разлика от предишните дори не съм си купувала много книги.
Естествено, че гледах много филми, аз ВИНАГИ гледам много филми, освен сега де, щото няма кво да гледам. вече.
И да, много от нещата, всъщност почти целия ни списък за 2010 година е зачеркнат. Смисъл направила съм всичко. Целунах рандъм гай, напих се като свиня до несвяст, рисувах в тоалетна, skinny dip-вах, гониха ни ченгета, плаках от смях МИЛИОНИ ПЪТИ, почти умрях в пого, спах по пейки, поляни, палатки, коли, пред супермаркети, градинки, плажове, самолети, автобуси, приютих непознати ирландци в палатката си, повръщах в ръцете на Ян, танцувах на дъбстеп до 7 сутринта, ядох лазаня, киндер пингуи, мексиканска храна, заливаха ме с бира, гледахме надъхано световното, висяхме в Хард Рок кафе, прекарахме час и половина на кино на тъжен филм на Майли Сайръс и се смяхме през цялото време, накрая ревяхме от смях, 5 годишно дете ме облиза, убивах зомбита, минах през огъня/буквално/, ревах много по-малко от тъга, отколкото от смях и пр. и пр.
2010 наистина ше ми липсва, не мога да повярвам, че почти свърши.
Но нищо 2011 ще бъде 2 пъти по-яка и се надявам да ми се случат тия по-големите неща, които исках да ми се случат тая, ама не стана.

Ange_Macabre
Fresh from the Grave

Брой мнения : 288
Registration date : 28.08.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Чет 23 Дек 2010, 2:39 pm

Годината ми беше много образователна, станах определено много по-мъдра отколкото бях миналата година по това време. Обстоятелствата го предизвикаха. За успешна, не беше, даже никак, но всяко зло-за добро, може би.
Боледувах сравнително малко, но в малкото случаи когато бях болна, беше наистина тежко. За щастие в момента съм здрава Smile
Изобщо не съм напускала града, след няколко дена ще пътувам до софия ии.. май тва ще ми е за тая година.
Определено се запознах с хора, които на този етап заемат важна част от живота ми. За щастие не мога да се сетя за нито един неприятен човек, с който съм се запознала през годината..
Определено много се промених през годината. Беше нещо решаващо за мен, а и може би метаморфозата още продължава.. ще се види. Все пак в момента се чувствам по-добре с това, което съм.
Филми и книги... ми... нещата се случваха толкова бясно, че почти не бях в състояние да задържам вниманието си към нещо такова като книга (може би затова се запалих по Уилям Бъроуз, хаха :Д) А филми по принцип не обичам да гледам. Нищо не ме впечатли.
Лятото беше добро.. лято, все пак. Както всяко лято, го ударих на живот :Д
Не завърших даскало никак добре. Въпреки това нещата се оправиха.
Да.. От една страна ми се иска половината година да не се беше случвала, но от друга - именно лошите неща през годината ме "ошлайфаха".. Та, не мисля да съжалявам. Гледам напред.
И.. даа.. искаха ми се много неща. Ще си замълча кои са, и ще продължавам да се надявам...
Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Чет 23 Дек 2010, 7:44 pm

Баси гадната година
: )

xRainbowx
Lil bunny Foo Foo

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Чет 23 Дек 2010, 7:45 pm

Шади написа:
Баси гадната година
Пипна повръщаното на Дета, кво се оплакваш. Very Happy

Арлина
après moi le déluge

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Чет 23 Дек 2010, 9:50 pm

Тва беше единственото хубаво нещо за цялата година. Very Happy

xRainbowx
Lil bunny Foo Foo

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Чет 23 Дек 2010, 9:52 pm

Имаш предвид второто най-хубаво след всичките незабравими нощи заедно с мен.
Twisted Evil Cool

Арлина
après moi le déluge

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Чет 23 Дек 2010, 9:57 pm

ЕЕ, чакай, знаеш, че та любя, ама...
повръщаното на Дета > нощите с теб : (
съжалявам, bby.

NanaSky
positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Пет 24 Дек 2010, 3:18 pm

Ахахах ^^ Беше великолепна година с изключение на последните 3 месеца, които сигурно са ми съкратили живота с 20-30 години, но все пак в крайна сметка почти всичко се оправи ^^

Какво успяхте да постигнете през тази година?
- почти всичко, което си бях поставила за цел1

Успешна ли беше за вас?
-да
Боледувахте ли много? (любим въпрос ;д)
- не :Д

Пътувахте ли някъде в чужбина, страната?
-трябваше да е Париж, но не стана.. Но пък из страната пътувах много :3

Какви хора срещнахте и някой от тях заеха ли някакво важно място в живота ви?
- Срещах и добри, и не толкова добри хора.. всякакви.. И, да, част от тях заеха място в живота ми :3 През тази година се запознах със Снежка, без която вече не мога да си представя живота си :3

Променихте ли се в много за тези месеци?
- всеки човек се променя малко или много.. Но пък аз не забелязвам промяна в себе си, освен във външния вид

Прочетохте ли много книги?
- много, много, много :3 Всъщност това май ми беше най - книжовната? година ever Very Happy

А гледахте ли много филми?
- не толкова, колкото през 2009г :Д

Как ви се стори лятото на 2010?
-по - хубаво не можеше да бъде :3

Завършихте ли с що-годе прилични оценки у-ще?
- о, да :д
Иска ли ви се нещо да не се беше случвало никога тази година?
- Може би ако през последните 3 месеца не се бяха случили тези неща, сега нищо нямаше да е такова, каквото е.. Затова не ми се иска нещо да не се е случвало. Всяко зло за добро ;д

А да сте искали нещо да се случи много, но е се е изпълнило?
- Амии... Исках да отида в Париж, но не отидох. Всъщност се отказах, за това не се брои. Май.
sunny sunny

ερsilonε

Брой мнения : 3164
Registration date : 12.10.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Сря 29 Дек 2010, 1:16 pm

Какво успяхте да постигнете през тази година? Ами... бе де ше знам, бе. Май нищо не съм постигнала, освен това, че израстнах малко повече в духовен план.
Успешна ли беше за вас? Ооооо даааа. Това беше най-яката година евър!
Боледувахте ли много? (любим въпрос ;д) Еми... 3 месеца съм болна вече. Още подсмърчам. Не ме питайте как е. ЗЛЕ Е. И в началото на година пак боледувах, просто ЕПИК. Това ще е едно от нещата, с които ше я запомня тая година. рофлич
Пътувахте ли някъде в чужбина, страната? Ами, не но ходих по България малко.
Какви хора срещнахте и някой от тях заеха ли някакво важно място в живота ви? Ами срещнах доста хора, но чак да заемат място в живота ми-не. Но си пишем от време на време с тях.
Променихте ли се в много за тези месеци? Ооо, ужасно много. Като погледна кво съм било миналата година ме е срам от мен си.
Прочетохте ли много книги? Еми исках да прочета 30, но стигнах до 27.
А гледахте ли много филми? Ами според мен да. За мен са много, де. ;д
Как ви се стори лятото на 2010? Бе не ми хареса. Бях с баща ми у Плевел, цял месец не се виждах с моя човек и беше голяма мъка, после на вилата беше що-годе добре ии... абе другите месеци ми харесаха много повече.
Завършихте ли с що-годе прилични оценки у-ще? Абе добре беше. 5. 30 или и 20 ми беше средния успех.
Иска ли ви се нещо да не се беше случвало никога тази година? Хм... ако нещо не се бе случило, нищо нямаше да е както е сега, soo.... не не съжалявам.
А да сте искали нещо да се случи много, но е се е изпълнило? Ееемиии...много неща ми се искаха, но не станаха. Примерно да си оправя отношенията със съучениците. И в чужбина ми се ходи ама това беше повече от ясно че няма да стане и не съм се надявала даже. ;д

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

Leen
lifelong prisoner of Ka.

Брой мнения : 361
Registration date : 21.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Сря 29 Дек 2010, 4:33 pm

Най хубава ми година с най шибаното лято и есен и зима. ;dd
Kато цяло не мисля, че някога преди съм се карала с толкова много хора и то толкова сериозно. И дори не мога да я напиша тази равносметка, защото не мога да я осмисля.
Но, да видим.
Така, имах най прекрасната осем месечна връзка, която завърши с нещо като добро приятелство, което се проявява на моменти. Но пък остави много хубави неща след себе си - огромни телефонни сметки, една синя тениска мелез жираф и много писане. И безумно количество снимки и клипчета. Явно съм папарак.
Като изключим пиянските глупости, които наистина искам да забравя и да изтрия.. Всичките пътувания и преспивания някъде, където намеря. И скитанията сред заспала София.
Не, бла, не мога да я напиша.
Беше хубаво, влюбих се, пих много, пуших много, правих много секс. После стана супер шит, баща ми се изнесе от нас, нанесе се при друга, майка ми изпадна в криза, в момента аз съм възрастната вкъщи. Пак се получава някаква гоненица с някакво момче. И честно казано ми омръзна от забивки по купони, омръзна ми.
И сега накрая е малко по поносимо, но се радвам че свършва.
Днес ми е годишнината. <3
Та така, много шити равносметка, ама главата ми е каша, ще ме прощавате.

Арлина
après moi le déluge

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   Чет 30 Дек 2010, 9:05 pm

Шади написа:
Баси гадната година
Година на завършване, повръщане, напиване, слийпоувър маратон, кошмари, нови суеверия, нови апатии и депресии, нов апартамент, евентуален нов апартамент, нови кодирани имена, нови начини на лигавене и нови сълзи
и лека промяна в отношенията ми със почти всички хора.
Със света като цяло.
едни избледняха, други ми станаха ужасно близки и ту аз бях тази, на която и пука, ту тази, която се цупи и от Симбалина ме повишиха в Хиподелина.

Да, тази година...
трябваше да е по-добра от 2009.
Уви, не.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка за 2010   

Равносметка за 2010
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Panic!at the disco.
» Do Re Mi Fa Sol La Si Do
» Смолвил (2001 - 2011)
» Карибски пирати: В непознати води (2011)
» Пълно за празно (2010)