Ясновидци, гадатели и пр.

Предишната тема Следващата тема Go down

Ясновидци, гадатели и пр.

Писане by ℛiddℓℯ on Пет 31 Дек 2010, 14:29

Вярвате ли в такива неща?
Смятате ли, че може да се предсказва бъдещето; че е възможно карти или чаша чай да разкрият неща за живота ви?
Ходили ли сте?
Ако да - познали ли са ви?
Ако не сте - искате ли и защо?
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8154
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: Ясновидци, гадатели и пр.

Писане by Dimplace. on Пет 31 Дек 2010, 14:37

Вярвам, но не съм ходила.
Мои приятелки са ходили да им гледат на кафи и казаха, че им познала всичко жената.
Ама аз не мисля,
че тия дето могат наистина да гледат дома им е като магистрала,
щото при тая целия град по пет пъти на ден.
Dimplace.

Брой мнения : 3
Registration date : 31.12.2010

Вижте профила на потребителя

Писане by ℛiddℓℯ on Нед 02 Яну 2011, 15:55

Вярвам, да. Само дето не вярвам, че всеки, който се представя за ясновидец, действително може да познае нещо. Затова не бих се доверила на всеки... пълно е с шарлатани. Ако човек иска да е сигурен, че е попаднал на правилното място, то е когато не ти поискат пари. Любопитно ми е какво биха ми казали, затова имам голямо желание да отида. А, и леля ми ми е обещала, че ще ми гледа на кафе, но я мързи адски много и всеки път си измисля оправдание. Very Happy Very Happy Имаше едно, да пратиш СМС с име и дата на раждане и ще ти познаят. Е, за мен това не е вярно, а просто начин да вземат парите на наивните. Не мисля, че някой истински ясновидец би действал чрез такива СМС-и и неща.
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Писане by Жана д`Арк on Вто 28 Авг 2012, 22:15

С една дума: шарлатани.
Жана д`Арк

Брой мнения : 89
Registration date : 25.08.2012

Писане by ℛiddℓℯ on Сря 29 Авг 2012, 16:36

Е, да, повечето, но със сигурност има и истински. Като баба Ванга например.
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Писане by ℛiddℓℯ on Чет 28 Фев 2013, 14:32

Аз много успешно си гледам на кафе. Very Happy
Така и посвикнах с вкуса му. Защото ако ми се случи да пия, е само и единствено поради тази причина.
Very Happy
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Писане by NanaSky on Чет 28 Фев 2013, 19:56

Една жена преди няколко дни ме прокле на централна гара. На същият ден баях на приятелката на момичето, в което бях влюбена уанс.
Когато баех на Мимка, ми стана много лошо, изпих 3 валериана, изсмучих 1 валидол и не ми мина. Енергията, която ми прехвърли, беше ужасно черна и силна. Както и да е, докато стигнах при централна гара ми беше минало вече. Там седнах с Копчо, докато чакахме таксито, за да си починем от пътя. Мина една жена с дълга опърпана коса, начупена на вълни, уморено лице, трепереща и ме прокле. Каза ми нещо, свързано с това да не видя никога жена през живота си, нито щастие, после измънка нещо и изчезна. Ама буквално си изчезна и не я видях повече. Не го приех на сериозно, но ми стана адски зле (наистина все едно някой зъл демон ме бе наплюл), не знаех къде се намирам, виеше ми се свят, гадеше ми се, приличаше на онези гадни болести, по време на които драйфаш по 5 часа през 5 минути. Падна ми кръвното, отпаднах и т.н. Все пак намерих сили да отида до университета, понеже имах страшно много задачи за изпълняване. Попитах колежките дали познават някого, който разваля магии и едната се отзова. Значиии, нейната бивша класна ръководителка се занимава с магии и рейки. Та тази моя колежка вечерта говорила с нея и ми писа. Каза ми какво точно да направя, направих го и в момента, в който приключих ритуала, който бе съвсем прост, всичко ми мина, всичко, получих някакъв страхотен прилив на енергия... и всичко се оправи. уоу.

positive spirit

Брой мнения : 1446
Registration date : 07.04.2010

Вижте профила на потребителя http://winter.ucoz.com/

Писане by ερsilonε on Чет 28 Фев 2013, 19:59

омг... не мога да разбера как така ви се случват толкова странни неща... ебахти нещото.
мен такива неща за щастие ме подминават винаги. сигурно имам ангел пазител или нещо такова, защото в повечето случаи изваждам адски големият късмет за каквото и да било

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3171
Registration date : 12.10.2009

Писане by ℛiddℓℯ on Чет 28 Фев 2013, 22:50

човек, но защо. по. дяволите. те е прокелла?!?!?!
искам да кажа, вижда някъв рандъм човек и решава да му преебе живота без никаква причина?
yeah
cool story
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Писане by SatanicSlayer on Пет 01 Мар 2013, 08:38

По принцип проклятия има под път и над път. Единственият начин да можеш да бъдеш хванат от тях, зависи от психологичната нагласа.

Най-лесният начин за предпазване от тези неща е - кехлибарът.

Не забравяйте, че джиновете, които са духовете в арабските митове и приказки, обикновено обитават бутилки от кехлибар.
SatanicSlayer

Брой мнения : 603
Registration date : 26.01.2013

Вижте профила на потребителя http://satanicslayer.blogspot.com/

Писане by odd soul on Пет 16 Авг 2013, 23:22

ми от спиритуално семейство идвам, от както се помня майка ми ми говори за всякакви езотерични и окултни неща, ест че ще вярвам ;д

като бях малка съм ходила с майка ми на някаква врачка, обаче бях малка и тогава нямах силно развит интерес към всякакви creepy неща, и не слушах много :c майка ми обаче си я считам за ясновидка. примерно ми е разказвала как като е била по млада е гадаела на кафе/чай, просто е чувала някакъв глас в главата си. често сънува сънища и нещата в тях се сбъдват. сигурно поне един милион пъти ми е казвала как ме е сънувала преди да се родя и после като съм се родила съм била точно като в съня й. един път даже тръгна да ми предсказва, ще видим колко е познала Very Happyсмисъл, питах я някакви въпроси и тя инстинктивно ми отговаряше. после я питах дали тия неща наистина ще се сбъднат, а тя ми каза, че стават в 80 процента от случаите. ;д

не знам до колко нейната 'дарба' се е предала на мен, ама някъде есен 2011 почнах и аз да познавам. дребни неща. идва ми някаква мисъл на главата и нещото се случва. един път една приятелка ми беше разказвала как жената, на която ходи по уроци по математика, може да усеща земетресения и наистина се случват. без бъзик. една нощ не можех да спра да мисля за тая жена, точно преди да заспя сигурно половин час само за тва съм мислила. и на следващия ден имаше земетресение ;дд и майка ми ги усеща понякога.
моите ~~~сили сигурно ще стават по-силни с времето, знам ли.

о, бтв, мен супер често ме урочасват. не знам защо, обаче често като се прибера от нас и ме боли главата, заядлива съм, зле ми е... и майка ми ми разтрива челото и й се насълзяват очите и ми казва, че усеща няква топлина?? знам ли. обаче имам чувството, че мен ме урочасват стотици пъти по-често от другите хора. нямам късмет значи Very Happy

бтв никога не мога да разбера кой е измислил тва, че не е хубаво да се взимат пари за магии/гадаене? щото примерно ако аз съм майка ми и тръгна да махам уроки, тва е супер изтощително и ще искам отплата ест. питах майка ми, тя не е чувала никакви гласове да й казват да не взима пари, аз също нямам такива спомени Very Happyтва с парите ми се струва измислено, за да могат хората да разберат кои са шарлатани и кои не. ама и тва не е гаранция.

lonewolf написа:омг... не мога да разбера как така ви се случват толкова странни неща... ебахти нещото.
планетарни транзити на уран/нептун Very Happyсори, днеска цял ден съм по астрологочни форуми, супер интересно е *и да не съм чула, че не са legit, досега поне един милиард пъти ми е било доказвано, че е*

това с проклятията, tbh мисля, че всички можем да проклинаме, зависи каква енергия влагаме в тва. абе, нещата за позитивни и черни енергии не са ми много интересни ;д
толкова от мен засега. силно се надявам да не съм ви крийпнала, на мен тия неща вече са ми част от нормалното ежедневие xD

едит: ся се сетих, че тая врачка е казала на майка ми, че ще имам големи успехи на 19/25 години и да се пазя от вода. ???
odd soul
like she's nothing and water is all

Брой мнения : 800
Registration date : 01.01.2013

Писане by ερsilonε on Съб 17 Авг 2013, 09:11

не си ме крийпнала, но подозрително много се сдобих с желание да те питам гледаш ли на карти, познаваш ли и дали си навитак да ми гледаш, ако можеш :Д :Д :Д

аз мога да гледам, но не винаги е особено вярно, пък и ако др хора гледат е мн. по-инт.

I wanna be the slip, slip
Word upon your lip, lip
Letter that you rip, rip

ερsilonε

Брой мнения : 3171
Registration date : 12.10.2009

Писане by odd soul on Съб 17 Авг 2013, 13:06

майка ми може ;д

никога не съм се учила да гледам на карти, чаени листенца, кафе, етц, за тва и не знам как точно става процеса ;д при мен единственото предсказване е каквото ми дойде на акъла понякога.
odd soul

Писане by odd soul on Нед 08 Сеп 2013, 20:38

в случай, че някой се интересува - предсказах числата от тотото (и не пуснах фиш kujfsuicjiusoimda) + още две събития. ;д
odd soul

Писане by ℛiddℓℯ on Пет 13 Сеп 2013, 20:47

ДААА предскажи ми нещо
давайдавайдавай
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂