Форумът за личното ви творчество - стихове, разкази, рисунки...

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  ВходВход  

Share | 

Комбо с Магнолия

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lobotomy

Брой мнения : 336
Registration date : 19.02.2011

ПисанеЗаглавие: Комбо с Магнолия   Чет 24 Мар 2011, 1:58 pm

Аз пускам първата част.
Ако си мислите, че е неграмотна щото съм бил разсеян не е вярно. Неграмотна е щото съм неграмотен.

-Здравейте Господин Харисън . Изглеждате нервен.
Парчето месо което вкарахме в автобуса започна да се поти. Седях в тъмното и единствената светлина около мен беше червената жар в пурата ми. Джо първи и Джо втори го държаха .
-Досега сте бил мъртъв господин Харисън. Ние ще ви съживим. Позволете ми да ви разкажа история.
Джо 1ви заби спринцовката във вената на дебелото лайно.
-Живота ми започна когато разбрах, че в главата ми има тумор с формата на пенис. Беше запомнящо се усещане. Като всяко раждане беше малко тръпчиво в началото. После покашлях. След това изпитах това което изпитва всяко малко дете когато го изкарат от топлата утроба на майка му. Гняв. Оу водех се жив и преди това господин Харисън. Имах всички показатели да съм щастлив. Имах прекрасна работа . Имах прекрасно образование.
Парчето месо повърна.
-Имайте малко достойнство господин Харисън! Насладете се на прекрасния свят, в който встъпвате! Бях съвършен в работата си ! Работех по учебник господин Харисън и го знаех наизуст. Обичах прекрасната си жена по учебник. Карах скъпата си кола, която пише в учебниците, че преуспял човек трябва да има. Пишех поезия по учебник. О, господин Харисън. Бях истински творец. Какъв по-голям връх на творчеството от това да прочетеш 100 книги и да смесиш думите. Говорех по учебник. Мислех по учебник. И всяка вечер късно след умерено извратения секс, по учебник, който правех с жена ми седях и зяпах тавана. И нещо едва шепнеше в главата ми "Това ли е всичко". Но аз го притъпявах като гледах тъпи сериали до 4 часа сутринта, за да заспя. И в един прекрасен ден, когато мозъка ми, ми показа какво мисли за преуспелия ми живот, аз се родих.
Парчето месо се бунтуваше.
-Спрете господин Харисън. Няма да ви правим нищо повече. Спина вече тече в кръвта ви. Също като бебетата единствения начин да откажете раждането си е да се самоубиете. Това не ви е свободата на супермаркета . Тук има само два продукта. Раждате се или умирате. Никой няма да ви държи в утробата завинаги. Време е за цезарово сечение господин Харисън.
Отпуших.
-Също като вас търсех спасението си в малките си любови, в амбициозното си образование, в безличното си изкуство, във всевъзможните си опиати, стимуланти и халюциногени и също като вас се провалих. Бях заобиколен от хора, които следваше да обичам. И най-сетне ми стиска да кажа, че изпитвам единствено досада и гняв към тях. Оградили сме се с толкова много дърва, че не можем да видим природата господин Харисън.
Написах номера си на лист и му го сложих в джоба.
-Ако решите да се родите ми звъннете господин Харисън.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://jconfederation.blogspot.com/p/blog-page_18.html

Комбо с Магнолия
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1