Празнувате ли Хелоуин?

Предишната тема Следващата тема Go down

Празнувате ли Хелоуин?

Писане by ℛiddℓℯ on Чет 27 Окт 2011, 22:27

Празнувате ли го?
Как?
Или пък сте от онези, които считат, че "той не е наш празник и не трябва да го празнуваме"?
Яд ли ви е, че в България празникът официално не съществува?
ℛiddℓℯ
`、ヽ☂

Брой мнения : 8154
Registration date : 04.01.2008

Вижте профила на потребителя http://rabbit-with-a-fancy-hat.tumblr.com

Върнете се в началото Go down

Re: Празнувате ли Хелоуин?

Писане by Crunch on Пет 28 Окт 2011, 02:37

В Англия е много готино на Хелоуийн, всички се филмират, има си атмосфера, НАВСЯКЪДЕ е украсено и всеки е маскиран^^ и е много готино. Веднъж чакахме на канапетата в индийския да ни донесат манджа и изведнъж някъв зомби изрод се залепи на стъклото до мен и започна да се размазва по витрината. Бахти как ме изплаши >.>
Crunch
Cutie Mark Crusader

Брой мнения : 384
Registration date : 28.02.2011

Вижте профила на потребителя

Писане by xRainbowx on Пет 28 Окт 2011, 09:11

Твърде мързелива съм, за да празнувам Хелоуин.
Пък и когато не го празнуват всички е тъпо. Ако бяхме в държава, където тва е ИСТИНСКИ празник, щеше да е яко и щеше да е празнуване фор рийл. Иам приятели в Полша, които си правят супер велики Хелоуин партита със храна, която прилича на отрязани пръсти, черва и т.н. и супер мн време се подготвят и изобщо е мн яко. Има такава атмосфера и всичко. И всички са надъхани.
В България, както винаги, всичко е половинчато и е тъпо, когато 50% от приятелите ми "не вярват в празника" или ми излизат с аргумента "ЪМ, ние не сме католици"(да, защото 100% от празнуващите Хелоуин са супер надъхани католици и ходят на църква всяка неделя), а другите 50% са някви "уу, ай да празнуваме като излезем на главната улица с още 50 лумпени идиота, които в последния момент са си сложили чаршаф върху главата и са му отрязали две дупки за очи". Не е чак толкова забавно да мръзнеш навън и просто да гледаш всичките си познати я облечени нормално, я за Хелоуин и да не правиш НИЩО друго. Освен после да отидеш в някъв бар и да пиеш и 70% от хората да те гледат странно защото ти и другите пет човека от компанията ти сте единствените облечени като изроди, т.е. за Хелоуин.
Защото засега тва е единствения начин на празнуване. Поне във Варна. И е изключително тъпо.

Lil bunny Foo Foo

Брой мнения : 2496
Registration date : 25.05.2007

Писане by Crunch on Пет 28 Окт 2011, 14:25

Тъпото е, че тук и Коледа си имаме, но не може да стъпи на малкия пръст на тази на някои други места... Много е сдухваща зимна София. Една такава сива и студена и с киша, хората са като сдъвкани и изплюти, а светлинките изглеждат не на място просто.
Crunch
Cutie Mark Crusader

Брой мнения : 384
Registration date : 28.02.2011

Писане by Ange_Macabre on Пет 28 Окт 2011, 14:40

Хех, тъкмо щях да пускам същата тема.
На мен ми е през тиквата кой как ще го приеме, има ли празнуващи или няма, кой на какво мнение е и тн. Аз самата бях много прецакана и най-вероятно просто ще се наклепем с най-добрата ми приятелка от главата до петите, ще се врътнем 2-3 пъти из улиците и ще идем някъде да пием. Като ни дотъпее ще си вземем черни цигари и абсент и ще идем у тях, където ще си разказваме страшни истории и ще се сещаме за някакви крийпи неща до сутринта. Весело.........................
В началото трябваше да сме около 10 човека, но всички освен нас предпочетоха някакво подобие на събиране в някаква си вила, и много се кефеха че "омг, всички ще са с костюми и ще е тоооолкова яко" без даже да се усещат, че в края на краищата всички ще бъдат абсолютно еднакви (пияни и емоционално нестабилни) Предпочитам уюта на компанията на един-единствен човек пред лицемерието на сто други, дошли само да се покажат.
Хубава работа, ама нашенска.
Ange_Macabre
Fresh from the Grave

Брой мнения : 288
Registration date : 28.08.2010

Писане by Арлина on Съб 29 Окт 2011, 12:05

Дае, ще го празнувам аз.
НА РАБОТА. Fml.
Иначе щах да си празнувам, да, тъпо е да празнуваш празник с още дузина човека и да познаваш ВСИЧКИ, които го празнуват, а непознатите просто да са
"Ама то ХЕЛОУИН ЛИ Е?"
ама щях да го празнувам. Ако не прекарвах 13 часа в любимата си кръчма.

Иначе ми е много кофти, че хората в България са толкова трудни за обединяване. Те даже не си ползват поводите. Студени са, безразлични, мъртви. Писна ми от тях. Искам истински хора, които знаят какво е истински празник.
никой не го схваща

Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

Писане by Анджи on Пон 31 Окт 2011, 08:51

Празнувам силно казано - ще излезем една групичка маскирани идиоти и ще си правим кефа Smile
Много са ми смешни тея "ма то не е наш празник" хора. Откога празниците са нечии, за Бога. Забавно е и когато имам време и ресурси - маскирам се. Smile
Анджи
aladdin sane

Брой мнения : 682
Registration date : 28.02.2009

Вижте профила на потребителя http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/

Писане by Арлина on Вто 01 Ное 2011, 01:04

Маскирах се като барманка. Всички ми поварваха. Smile

Арлина
après moi le déluge

Брой мнения : 2720
Registration date : 10.02.2009

Писане by Жана д`Арк on Нед 26 Авг 2012, 00:55

Аз празнувам при всеки повод. А и обичам да влизам в роля.
Жана д`Арк

Брой мнения : 89
Registration date : 25.08.2012

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото